praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 503
Witaj Genny

mam zlozone dokumenty w pewnej firmie i sprawa sie juz troche przeciaga, co jest dla mnie i mojej rodziny denerwujace.

nie wiem jakiego zaproponuja mi pracodawce, gdybys mogla mi polecic jakiegos to bylabym wdzieczna.

Wiem ze mam juz nostryfikacje tylko firma twierdzi, ze nie moze uzyskac pozwolenia na prace dla mnie.

odpisz prosze jak najszybciej ( [email] )
aha, czy polecilabys jakas firme posrednictwa czy raczej na wlasna reke mozna sie starac o prace pielegniarki we wloszech?
kolezanko genny, podsumujmy 3 twoje wpisy:

w pierszym piszesz ze pracowalyscie 220h za 900 euro, ze murzynki itd
w drugim 168h za 1100 euro
w trzecim juz piszesz o kolezankach i o tym, ze polskie pielegniarki sa szanowane.

zdecyduj sie ile w koncu zarabialas...

jestem fizjoterapeuta i tez wyjechalem do pracy przez firme BS.
Na poczatku bylo owszem ciezko, ale z perspektywy czasu zrozumialem, ze byla to tylko i wylacznie moja nieznajomosc jezyka, jesli tylko mialem jakis problem kontaktowalem sie z biurem we wloszech i problem byl rozwiazywany.
ciao Adam !
chetnie pogadalbym o Twoich doswiadczeniach z BS i pracy - tez jestem fizjo. Mozesz sie do mnie odezwac albo podac jakies namiary ? [gg]
skad piszesz teraz Adam ?
z polski, ale jutro wracam do wloch i nie wiem kiedy znow sie odezwe.
mozesz napisac cos wiecej albo podac jakies namiary na rozmowe mniej publiczna ?
hejka mam pytanie . macie jeszcze jakies wolne miejsca w rzymie na kelnerke lub barmanke mamy dobre doswiadczenie zagraniczne w pracy w hotelarstwie/ jestem z kolezanka zdesperowne bo nic nie mozemy znalezc a czas ucieka prosze o szybk odp.
dziewczyny z hotelarstwa
hejka bylas na praktykach we wloszech jak to sobie zalatwilas i gdzie bylas???????
[email]
hajka mowisz ze byls tam moze masz jakies namiary na rzym i prace w hotelach jestm na hotelarstwie i bardzo prosze o kontakt
Ciao :) Mam prośbę chce wyjechac w te wakacje do Rzymu. GDYBY kTOS MÓGŁ MI DORADZIĆ czy lepiej jechac na właasna reke i szukać pracy na miejscu(rest- hotel) Czy jest trudnO? Czy lepiej pzez biuro w Polsce ?
Prosiłabym O kontakt na maila [email] lub tel 5[tel]) A może juz ktoś mieszka w Rzymie tak jak MIrka ?? Dajcie znaka plisssssssssss :)
Witam!!
Mam pytanie??!! Czy słyszeliście cos o pośredniku pracy: GRUPOPRIMO...
www.grupoprimo.com.....jestem ciekawa czy to nie jest zadna sciema a moze kto z was korzystal z ich ofert??? Prosze napiszcie szybko jesli cos wiecie!!!
Witam! bylbym zainteresowany pracą we wloszech na budowach jestem tech budownictwa z doswiadczeniem ,bardzo dobra kondycja,j angielski komunikatywny a i wloskiego troszeczke (pracowalem przy zbiorach wokolicach bolzano)Interesuje mnie rowniez praca jako pletwonurek posiadam drugi stopienCMAS(zawodowa licencja pletwonurka bylem strazakiem pletwonurkiem)uprawnienia do 55m.Prosze o kontakt
[email]
Pozdrawiam serdecznie
Wojtek
Fortunka !
Mieszkamy od jakiegos czasu we wloszech i nadal szukamy pracy. My tj ja i moja zona. Rejon Vencja - Lido di Jesolo - Treviso - Coneliano (a dokladnie Eraclea Mare) Dysponujemy wlasnym samochodem. Podstawy jezyka znamy lecz nie mamy szczescia w poszukiwaniach. Jesli mozesz cos podpowiedziec daj znac jestesmy zainteresowani wszelkimi informacjami.
[email] lub 328-972-50-96.
Jesli pracujesz legalnie i placisz kontrybuty ty czy twoj pracodawca to owszem tak
Wy mi lepiej powiedzcie czy w polsce jest praca dla ludzi ktorzy perfekcyjnie mowia po wlosku i pracowali w wloskim biurze 5 lat bo chce przyjechac na stale
chyba zartujesz, jak nie masz znajomosci to nie ma pracy, przynajmniej u nas w Trojmiescie tak to wyglada, moze gdzies più giù np. w Krakowie czy Warszawie mozna cos znalezc.. ale pierwszenstwo maja znajomi i znajomi znajomych, wiec... zawieraj znajomosci :),powodzenia! P.S. A ja chce Cie zastapic w Twoim biurze w Bolonii :P
artur nie wracaj do polski, tu nie ma po co. ja mieszkam w malym miescie, kolo zielonej gory, bezrobocie, bieda, odrapane domy, ludzie przygnebieni, bez nadziei. w polsce nie ma szans na nic naet na prace jakakolwiek, nawet na sprzataczke nie moge sie dostac a ty marzysz o biurze w polsce? tu nie ma szans. nie wracaj nie ma po co.
witam,moim zdaniem z dobrą znajomością jezyka wloskiego warto przynajmniej spróbować szukać pracy w kraju.Jest dużo zakładów gdzie wszedł inwestor z zagranicy między innymi z Włoch i tam mile są widzane takeż osoby
Dzieki za odrobine pocieszenia Tina
ARTUR musisz miec jakies poowody i to powazne ze chcesz wrocic do kraju. chodzi o prace i zarobki? tu nie zarobi sie u nas duzo, nawet na przyslowiowy chlab z maslem. ja mam zasilku 392 miesiecznie to moj caly dochod, no i mam dziecko. wyobrazasz soebie, jak mam ciezko?pozdrawiam
Urodzlo mi sie dziecko i troche ciezko samemu bez dziadkow, pozatym mam mieszkanie wykonczone w Polsce. Jak mi zle pojdzie to wyjade zpowrotem
Moze ktos zalatwi zbyt na wloska skore dla przemyslu odziezowego. 16 euro za metr kwadr. To jeszcze na tym zarobi [email]
Ja slyszalem ze w Krakowie na Wawelu sie jeden etat zwolnil i chca osobe przyjac.
artur, rozumie male dziecko to obowiazki, stawanie w nocy, niedosypianie. ojjj ciezko. moja corka ma juz 15 miesiecy i spi cale noce. co do pracy kraju, ja mieszkam w niewielkim miescie kolo zielonej gory, i jest bardo ciezko z praca i to za marne grosze. powodzenia. pozdraiam.
czesc marzena ja tez z zielonej gory :) ale mieszkam we wloszech
haj Aga a gdzie mieszkasz we włoszech bo ja się wybieram :)
w neapolu a ty gdzie sie wybierasz?
fanie aga jstes moich okolic, a teraz neapol daleka droga od zielonej gory do neapolu. dlugo ju tam jestes? czym sie zajujesz?bo ja uparcie zbieram od trzech tygodni jagody z naszych okolic.
czesc marzena...ja studiuje we wloszech..jestem tu od ponad roku ale co jakis czas wracam do kochanej zielonej gory, wlasnie w sierpniu sie wybieram, nie moge sie doczekac...mmm..uwielbiam jagody tu ich nie ma...ale bym sobie zjadla pozdrowienia z neapolu pa..
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa