praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 503
[]
witam! w okolicach Ascoli PIceno mam znajomych szukam pracy fizycznej lub jako kierowca operato suwnic wózków widłowych albo pras hudraulicznych ,chciałb mnauczyć się też włoskiego >M
Czesc Ula. Podziwiam Twoja odwage.Jestes taka pelna nadziei.Ja znam kogos kto mieszka w Rzymie.Ta osoba juz nie pracuje bo jest starsza,ale chcetnie cie przyjmie jako pomoc do kuchni, jesli umiesz oczywiscie przyrzadzic schabowego po polsku.Wiesz juz o kim mowie.....?
Pewnie wiesz. Muisz jechac do Rzymu, a dokladny adres to (zapisz sobie)....Plac Sw. Piotra 5 Watykan.
Co do Twojej nadziei to mysle ,ze poprostu jestes troszke naiwna, ale trzymam kciuki i zycze Ci powodzenia : )
anna
hej nie badz taka zlosliwa! tyle ludiz jak ulka wyjechalo i dali sobie rade sami! przynajmniej maja satysfakcje z tego, ze osiagneli cos sami, ulka nie poddawaj sie
mam pytanie,napisalam na tej stronie list i jakoś nic nie widze-nie rozumiem,jest tu jakas selekcja?
a tak wogole to szykam pracy-ambitnty plan,co?;)(ale cięzko)w półn.włoszech-skonczyłam projektowanie ubioru i mal.na tkaninie,jak możecie pomóżcie....
anya bedzie Ci ciezko o prace od zera, ale mozesz znalezc moze jakis stage. Zawsze to dobry poczatek:) A jesli chodzi o Twoj kierunek, to po praktyce mozesz wcale nie miec problemu ze znalezieniem pracy. Poszukaj w internecie: lavoro stilista Roma, Milano, Firenze
dzieki,tak wlaściwie to ja juz pracowałam we wloszech w wakacje w 2003 i 2004,myśle konkretnie o regionie trantino bo tam pracowałam(byloby mi moze łatwiej)tylko jak sie załapac na taką praktykę czy staż??
jak chcesz zobacz moje prace....www.artrades.com/artista.aspid=322,masz może gg??cordiali saluti,ciao i jeszcze raz dzieki
no i jeszcze troche o mnie(nieskromnie)www.glos.com/index.php?arch=1&d=[tel]&k=swiat&f=40-06
Hej ja właśnie szukam pracy na wakacje dla siebie i chłopaka najlepiej przy zbiorach bo z jezykiem to ciężko wieć jesli masz jakieś namiary sprawdzone i prawdziwe to z checią byśmy z tego skorzystali.
ehhhh ktos tu juz napisal ze taki wyjazd w ciemno....to skutek naiwnosci....
niezgodze sie...tydzien temu wrocilam z rzymu...mialam zostac tam tydzien a wkoncu pozostalam 2 miesiace..i wrocilam tylo dlatego ze musialam( szkola mi sie tu walila na lep na szyje) wydaje mis ie ze wszystko zalezy od osobowosci i kilku dodatkowych faktow...takich jak znajomosc wloskiego...innych jezykow obcych.....no i niestety wygladu zewnetrznego...Ja ktoregos wieczoru bylam w pewnym klubie....podszedl do mnie wlasciciel tego lokalu ..i zaproponowal prace.....przy promocjach klubu...napoczatku tylko jego..potem szybko znalazlam taka sama posade w kilku innych...praca byla wrecz smieszna...poniewaz polegala na tym ze musialam wprowadzic na impreze przynajmniej 6 osob ktore wraz ze mna bawily sie caly wieczor na koszt klubu...(tzn darmowe drinki) a 30 minut przed koncem imprezy nalezalo stanac przy dzwiach...mowic ladnie dowidzenia i wreczac karteczki z oferta na nastepny dzien lub weekend...oooo i za to glupstwo 60euro za wieczor....potem potoczylo sie juz gladko...w polsce dorabiam sobie jako dj...a pracujac juz w klubie od promotorki do djki daleko nie bylo.....za nocke grania (tzn od 12do4) 130 euro....4 razy w tygodniu......super pieniazki
ehhh warto wyjezdzac...i probowac swoich sil za granica ..tymbardziej jelsi ma sie cos do zaoferowania....w moim przypadku atutem byla znajomosc nie tylko wlsokiego,ale i niemieckiego,angielskiegi,hiszpanskiego i dosc slaba ale wystarczajaca do powieszchniowej komunikacji znajomosc francuskiego....
...ale z polskim to masz problem ;-)
... i to nie tylko powieszchniowy :)
no cóż...czasami "wygląd"wystarczy..a jak się ma niestety wygląd..powierzchniowość już nie odgrywa znaczącej roli;)
Ciao!Własnie bylam na tej stronce kora podalas.Dlaczego trzeba uczestniczyc w jakis kursach. Jak czytam ze trzeba placic za to zeby moc ubiegac sie o prace to mi sie automatycznie odechciewa posrednikow.
Ja jestem na 2 roku hotelarstwa i turystyki. W ubiegłym roku bylam na praktykach we Włoszech. Czy nadal wymagane jest ukonczenie szkoly gastronomicznej? Kto powiedzial ze jak ktos nie ukonczyla "garow" to nie potrafi pracowac jako kelner?Dziwne
Mam pytanko gdzie znajduje sie biuro na wyjazdy au pair do Wloch. Ja słyszę ciagle Angli Stany ale au piar we Włoszech nic. Proszę o jakies namiary. Z góry dziękuje.
W Sopocie biuro Guide!! Teraz nie pamiętam adresu, ale w wyszukiwarce znajdziesz, właśnie niedawno się z nimi kontaktowałam, niestety płaci się 800 zł :-(
Dzieki dzieki dzieki. A moglabys podac mi maila to bym skrobnela do Ciebie bo tak na forum to nie chce.
A ja to muszę maila na forum podawać, co? ;-) [email] jak mogę się na coś przydać to pisz :-)
ehhh.....a ja jestem zdania iz jesli juz jest sie wlascicilem takiego odpowiedniego wygladu...to ma sie prawo do tego by z niego korzystac...
Ale gdyby go tak jeszcze przyozdobić poprawną mową ojczystą, to już sama rozkosz - i dla oka, i dla ucha ;))
Chciałabym wyjechac do włoch jako opiekunka do dzieci ( polskich ) mam dzoswiadczenie bede bardzo wdzieczna za kazda podpowiedz monika
co wiecie na temat pracy w italii?
Wyszlam za mąż za włocha,mieszkamy na Calabrii.mam ogromną prośbę do wszystkich którzy to czytają może znacie kogoś kto tam mieszka czuję się tam bardzo samotna
A kto Ci powiedział, że trzeba?, kursy mają pomóc, ale nie są obowiązkowe. Wystarczy znać język i zdać egzamin.
Pozdrawiam
Czesc polecam książkę do włoskiego pt.:"Mówimy po włosku" autor:Alina Kreisberg,Silvano de Fanti
moge Ci wyslac maly podreczink ktory opracowywuje do wydania
Naprawde jest teraz ciezko znalezc prace dla kogos kto nie zna jezyka-czasem to jest naprawde fart! Jest teraz bardzo duzo tutaj Rosjanek, Ukrainek,Rumunek-ktore tez biora marne pieniadze za prace, i tym samym psuja rynek pracy-wiec nie mysle by ktokolwiek oklamywal mowiac,ze nie ma pracy. Na pewno latwiej znalezc beadc na miejscu-Wlosi wola wziac kogos,kogo zobaczyli,anizeli kogos, o kim sie im opowiada-mimo zapewnien o uczciwosci, osoby ktoraby miala przyjechac, itd. biora tego kto jest na miejscu. Na pewno nie jest latwo na takich pracach,ale wszystko zalezy od rodziny, od osob na jakie sie trafi. Pamietaj,ze nie mozna generalizowac, nie wszystkie miejsca pracy sa takie same.
Ciao!No masz rację moglam podac Tobie moj i wtedy jakos... Ech tam! Gapa ze mnie. Odezwe sie w najblizszym czasie! Ciao.
poszukuje pracy sezonowej we Włoszech Niemczech lub Holandii najchetniej w rolnictwie, ogrodnictwie (zbiory jabłek, gruszek, winogron) lub przy innych pracach. Troche późno sie zabrałem za szukanie ale moze cos jeszcze się znajdzie :( [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa