praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 503
gucio pprawda o tak teraz na ukrainke sie mówi!rn włosi bardzo chetnie poszukują opiekunek zamykajac je pozniej w pokojach i reszte mozna sobie dopowiedziec niestety polki jak u nas ukrainki wyrabiaja piekna opinie i dlatego uwazaja nas za tirowy. za 100 zł daja sie nic dziwnego ze lubia Polki
swieta prawda kazdy włoch nosi spluwe przy sobie mi przytknal raz i do tej pory sie ukrywam powalony narod nie zachecam
co ty za horror opowiadasz?Ale jeśli ktoś jedzie do pracy szukając jej przez szemranych pośredników lub dopiero na miejscu po przyjeździe,gdzie za dobrą monetę biorą tylko kontakt przez telefon,albo płacąc takiemu pośrednikowi to mogą wpaść jak śliwka w kompot.Ja już 6 lat czekam na wyjazd do pracy przez agencję z Wrocławia i Warszawy i nie mogę doczekać się.Dlatego poszukałam włoskie biuro pośrednictwa pracy.Sprawdziłam ich we Włoskiej Ambasadzie i Włoskim Ministerstwie Pracy,przez Polską Ambasadę w Rzymie,poprzez kilka osób,które tam specjalnie pojechały będąc na wycieczce.I jest OK.Należę do osób przesadnie ostrożnych,nieufnych ale tu mam pewność,tym bardziej że kompletnie za nic nie płacę ani grosika.A nikt nie oszuka pielęgniarek w które ładuje kupę kasy.
Witam!Ja równiez jestem bardzo zainteresowana ta ksiązką.Byłabym bardzo wdzięczna gdybym otrzymała ją na mój adres [email] Z góry bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam!
prosze o pomoc w zmalezieniu pracy w polnocnej czesci wloch znam jezyk slabo pracowalam 7mcy ale osoba ktora sie ooiekowalam niewiele mowila moze byc rowniez podmiane prosze o kontakt [email] dziekuje
Wejdź na strony:www.cercolavoro.com;www.adeco.it;cercalavoro.monster.it.Jeśli znasz angielski,niemiecki,francuski to JOLLY ITALIAN AU PAIR ma oferty.Wejdź też na stronę WWW.PRACA.GAZETA.PL,tam się wypełnia ankietę.Pozatym MINISTERE DEL LAVORO E DELLE POLITICHE SOCIALI to rządowy informator,tam też szukaj pomocy.Szukaj pracy tylko przez legalne agencje,które nie pobierają za nic żadnych pieniędzy.A jeśli jesteś pielęgniarką to idź do swoich izb pielęgniarskich,oni mają ofertę z Bolzano
Dziękuje Ci wchodzilam juz na te strony ale nieznam jezyka dostatecznie aby sie tam poruszac pozdrawiam
UWAGA !!! nadziałem się na oszustów !! nie jedźcie do włoch...tutaj opisuję wszystko

http://www.pracownicysezonowi.pl/forum/viewtopic.php?t=59
watpie zeby ktos Tobie znalazl prace jedynie na czarno sma wiem o tym bo jestem teraz we wloszech i jedyna taka praca tona czarno pozdros :)
WITAM Elu jesli mozesz to odezwij sie do mnie . Pozdrawiam
Witajcie. Jak jest z pracką w Rzymie. Wybieramy się ze znajomymi na wrzesień i chcielibysmy gdzieś się załapać. Zależy nam przede wszytskim na kontakcie z językiem, zwiedzaniu i na tym żeby się jakoś utrzymać tam przez miesiąc...Może znacie jakieś ciekawe stronki, albo miejsca w Rzymie, gdzie są takie ogłoszenia?
www.rzym.pl i www.rzym.it
ja poruszam sie we wloskim internecie ale zeby tam znalesc prace musiszmiec nadane codice fiscale odpowiednik pesla inaczej nie zarejestrujesz sie a na naszym nie wejdziesz pozdrawiam
cześć gosiu tu jerzy szukam pracy na gwałt to nie żart chcę coś znaleść we włoszech jak najszybciej mój [email]
scoiattolo, ja i moja kolezanka tez wybieramy sie na wrzesien, albo troche wczesniej do rzymu, gdzie zamierzacie mieszkac? jak nie macie jeszcze nic zalatwionego to moze umowimy sie jakos i wynajmniemy razem jakies mieszkanko studenckie? w grupie zawsze razniej:P :) co do pracy to w necie jest duzo ogloszen ale glownie stalej pracy, a praca na miesiac w jakims hotelu czy pubie - trzeba szukac na miejscu bo oni sie w necie nie oglaszaja a w sezonie pracownikow potrzebuja zawsze wiecej:)
ja tez tak pracowalam..i tez mi kolezanka opowiadala ze trzeba tylko rozmawiac...co do czego to praca polega na bajerowaniu goscia ze wyjdziesz z nim na kolacje, ze sie z nim spodkasz po prracy..padaja propozycje seksualne prawie z kazdych ust...bo to prawie burdel...i wszyscy prubuja macac..a dlugo nie popracujesz w klubie jak nie bedziesz sie puszczac za kase jak robia to dziewczyny....wiec sory praca nie jest fajna...bo przychodza tam prawie same stare capy...napaleni....ja szybko znalazlam sobie chlopaka i inna prace...ale jak tam zarabilam 1200 euro w miesiac to teraz zarabiam 600...
bardzo dobre podręczniki włoski w 4 tygodnia,albo w 3 tygodnia.autor bez znaczenia.I najwazniejsze słownik polsko- wloski juz na mięscu.pozdrawiam.
czesć,nie wiem gdzie mieszkasz,ja wracam we wrzesniu,pracuje w briatiko ale często jestem w vibo,jeżeli masz ochote z kims pogadać to nie ma sprawy możemy spotkać się,tez jestem tam bardzo samotna.mój adres [email]
bardzo często jestem w vibo,pracuje w briatiko,eżeli masz ochote na pogawędkę to dzwoń +3932[tel],będę w końcu września,dodam że ciężko w tym regionie spotkać kogoś swojego,jestem tam juz 3 lata ale nie spotkałam nikogo,pa
święta racja rumunki nawet w swoim dialekcie jak rozmawialy we wloszech to były na tyle głupie ze myślały że włosi nie rozumieją grubo myliły się ich dialekty sa podobne do tego z Calabrii i nacieły się bo włoch znał i rozumiał i miały przesrane dlatego ich nie lubią
witam serdecznie ja pojechalem w kwietniu do ZNJOMEJ i jakos mi sie nie udalo zarobic teraz jade w polowie sierpnia zupelnie w ciemno mam nadzieje ze sie cos znajdzie naszczescie mam gdzie mieszkac bo mam tam swoj samochod ale jak bedzie z praca to zobaczymy mysle ze bedzie ok ja jestem w san benedetto. jak by ktos mial jakies zajecie piszcie sms na nr +4866[tel]
hej, nie wiem co sie tak upieracie na włochy - to nie jest dobre miejsce na zarobek, no chyba ze ktos juz tam pracował, ma kontakty i cos pewnego za dobra kase.nie lepiej jechac legalnie na wyspy?przeciez w urzedzie pracy nawet sa fajne legalne oferty(no chyba ze tylko w moim:)po co jechac w nieznane, do kraju gdzie tez ostatnio ciężko o prace?no chyba ze ktos chce sobie pozwiedzac, lubi przygody, i nie chodzi mu tylko o zarobek...
No fakt, zarobki we Wloszech moga sie schowac przy Wyspach czy Skandynawii... Nie jest to zbyt oplacalne "wyjazdowo" panstwo. No ale moze rzeczywiscie sporo osob chce do Wloch z innych powodow? Palmy poogladac, twarz do slonca wystawic, troche starozytnych ruin sfotografowac... :)
czesc gdzie jestes we wloszech?ja jestem w mediolanie i szukam pracy
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=48068412&v=2&s=0
czesc!Mam 26 lat mieszkam kolo Turynu i szukam pracy w branzy turystycznej.
kontakt: [email] czy tos wie ile czeka sie na permesso di soggiorno?
Ciao a tutti!! Może ktoś coś wie lub słyszał o jakiejś pracy we Włoszech jako opiekun osoby starszej. Dodam, że posiadam doświadczenie gdyż już kiedyś pracowałem we Włoszech w tym charakterze. Jęz. włoski też znam więc z porozumiewaniem się nie byłoby żadnego problemu. Jakby ktoś mógłby podać mi jakieś namiary gdzie szukać byłbym niezmiernie wdzięczny. Mój email to [email] Saluti!!
ja tez baredzo proszę o wszelkie materiaŁy na e-maila : [email] . Z góry dziękuję :)))
HEJ!a PRZEZ jaka agencje zalatwialas sobie robotke-jak dlugo czekalas 6 lat?O,Dio!
Mam nadzieje, ze to nie ta sama co moja we wroclawiu!?Czy to Obiettivo Lavoro jest przypadkiem Napisz PREGO!!!CIAO!
A konkretnie o co chodzilo o zbiory czy to nie przypadkiem to slynne zaglebie pamidorowe!?gdzie zeby dostac tyre za 3max.!Euro-2 za miche,trzeba podsunac panienke wlasna lub cudza jako wkupne...Bonsowi, a capo stoja wpolu z pejczem i swistaja niczym zawodowy stajenny rodem z pld.USA na polach bawelnianych.Tam czarni ktorzy maja blizej z Afryki pln.na pld.Wloch zyja jak scierwo doslownie-ok.Foggia pld.-wsch.rejon Italii!Ludzie to sie nadaje nie tylko do prasy ale i do miedzynarodowego trybunalu...nierzadko ludzie niewygodni tam zostaja znajdowani lub nie w rowach z zwiazanymi rekoma z tylu.....Martwi oczywiscie!
Polecam ostatni artykul z 2-tygodnika-"Praca i nauka za granica!"Przedruk z wloskiej prasy.....podobno wloski dziennikarz podszywal sie pod Rumuna i pracowal przez tydzien w takim obozie...prawie jak w Auschwitz-Birkenau!O,dio ale mial facet samozaparcie, chyba musial dostac niezle honorarium z gazety!
Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa