praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 503
Chciałabym wszystkim polecić firme BISSNES SERVICE z Wrocławia jako pośrednika pracy we Włoszech! Są uczciwi i rzetelni! Za oszczerstwa wcześniej rzucane pod adresem tej firmy PRZEPRASZAM! ps.przepraszam wszystkich za zamieszanie jakie wprowadzilam swoim chaotycznym opisem i swoją nieuczciwość! obiecuje ,że nie zabiore więcej glosu na tym forum.
ojej, a skad taka nagla zmiana opinii????
czesc skad jestes,ja studiuje w polsce,znam angielski ,wloskiego sie ucze ale jest dobrze i troche francuski ,gram w pilke jeszcze,napisz co wiesz o pracy we wloszech,masz jakis kontakt,mam rodzine tam na poludniu ale ciezko znalezc dla mezczyzn[wylaczajac zbiory],napisz,dzieki[[gg] ]czesc
Tez mam pytanko czy ktoś korzystał z oferty [email]
jeżeli tak to proszę o kontakt.Basia
Jestem fizjoterapeutką.Chcę wyjechać do Włoch do pracy-czy ktoś mogłby dać mi namiary na rzetelną firmę wysyłającą tam ludzi do pracy?Jakie są realia pracy w tym zawodzie? Czy ktoś słyszał o [email] mnie troche dziwni-bo chcą nawet zapłacić za kurs włoskiego,tutaj w Polsce-hmmm).Pozdrawiam
witam! Ja tez mailam przyjemnosc wyjechac z BS. dwa leta temu. Rowniez przezylam koszmar organizacyjny jaki zafudowala nam cooperativa. ciesze sie ze jestes zadowolona. ja wrocilam do kraju. Pozdrawiam. jesli chcesz sie odezwac podaje moj meil nutinka.wp.pl
Czesc! No wlasnie czy ktos ma jakies zle doswiadczenia z firmami rekrutujacymi pielegniarki? Moja szwagierka jest pielegniarka i sie wybiera do Wloch. Znalazla jakas firme co wszystko finansuje - troche to dziwi. Proponuja nauke jezyka, utrzymanie i prace za 1200 Euro miesiecznie. Nie bede podawal nazwy firmy, zeby nie robic reklamy. Dajcie znac czy warto sie w cos takiego pakowac.
Dzieki.
PILNIE POSZUKIWANA NUTINKA !!!

Nutinka albo podalas zly email albo nie odpowiadasz .....
czy chodzi ci o firmę "infoitalia"??
to co napisałeś ,zgadza się z warunkami na jakich ja podpisałam umowę z firmą,która wysyłą do pracy we włoszech.jak dotychczas nie mam co do niej żadnych wątpliwości
A jakie są możliwości pracy dla lekarzy we wloszech i ile się tam zarabia????w przyszłym roku zdam specjalizację z dermatologii,interesowało by mnie nawet pośrednictwo jakkiegoś ciekawego kontraktu.Włoszki przeciez dbają o siebie więc???????
Tak, to jest ta firma. W jakim stopniu zaangazowana jestes w wyjazd? Czy to dopiero poczatek, czy juz pracujesz na miejscu.
Ja oczywiscie staram sie soprawdzic ta firme dokladnie i jak znajde jakies nieprawidlowosci to z Wami podziele.
Pozdrowienia.
czesc aga! mam do ciebie pytanie, na ktorym uniwerku studiujesz? bo ja chce zaczac od pazdziernika na parthenope :) jak tam jest?
[wpis został usunięty]
>A moja zona wyjechala do wloch z firmy OMEGA-3 Z tychów.
>A to jest oferta z tego adresu [email]
>takze dzwońcie dowiadujcie sie.

Salutti a tutti.
We wrześniu będę w Bolonii.Orientuje się ktoś czy trudno tam znaleźć jakąś pracę?Spędzę tam pół roku,więc jakaś praca by się przydała.może ktoś z was zna jakieś oferty?
jeszcze jestem w kraju,czekamy na nostryfkacje dokumentów,we wrześniu odbywamy kurs językowy a późnej czekamy już na wyjazd,prawdopodobnie przed końcem roku.wyjeżdżamy wstępnie do neapolu a później po testach językowych północne włochy.
nie zaglądam zbyt często na tę stronę...w czym mogeę Ci pomóc?
[ciach]
Witam,
a mnie interesuje wyjazd do Rzymu, na rok, w lipcu 2006. Czy to znaczy, ze wtedy, jako że minie już okres przejściowy dla polaków, nie będę musiala już szukać pracy przed wyjazdem i zaltwiać wszystko w Polsce? Innymi slowy, czyy będę mogla szukać legalnej pracy dopiero po przyjeździe, i bedę mogla sie ubiegać o wizę pracownicza w Polsce bez zaklepanej już w Rzymie pracy? A może ktoś mi coś poleci? Mieszkalam w Rzymie kilka miesięcy z racji tego, iż bylam przez 2 lata związana z Rzymianinem. Niestety, wszystko sie rozpadło, a ja sie w Rzymie zakochalam :). Mam 29 lat,wyższe wykształcenie (skończoną anglistykę), znam bardzo dobrze język włoski. Najciekawsza bylaby jakas praca przy tlumaczeniach. Gram też na pianinie, lubie różne prace ręczne, rysunek.
Jeżeli ktoś moze podać jakieś info, będę bardzo wdzięczna!:)
Ja tez sie tego obawiam, moj chlopak jest wlochem,niedlugo zamieszkamy razem, boje sie ze brak znajomych mnie zabije, uffa Jade do Brindisi
wystarczy ze pujdziesz do questury i zlozysz dokumenty z posba o permesso di soggiorno. pozwolenie dostaniesz po pol roku lub wczesniej. Jesli zapiszesz sie na studia np. w Boloni (srednio semestr kosztuje 500euro) i permesso masz od reki
czy na sycylię tez macie oferty?
radze nikomu nie interesowac sie powyzsza oferta pracy,zadzwonilam i sie rozczarowalam,no chyba ze chcecie zle skonczyc,albo jak nie uwierzycie to sie nie przekonacie
Powiedzcie mi dlaczego tak sie dzieje ze rodacy rodakom robia takie swinstwa!!!Mysle ze powinnismy sobie pomagac,bo przyszły ciezkie czasy a nie zerowac na czyims nieszczesciu.!!!!!rozgoryczona postepowaniem rodaków POLKA!!!
Masz w zupelnosci racje, choc nie mozemy tez uogolniac,jestem od jakiegos czasu we Wloszech i oprocz tego "biura" spotkalam sie z zyczliwymi Polakami
Ciao! Czesto firmy posredniczace "sponsoruja" pielegniarki (oplata tlumaczen dokumentow, kursy) ze wzgledu na to, ze czesto osoby nie maja po prostu pieniedzy.Natomiast logiczne jest, ze jezeli jestes "sponsorowany" to nie bedzie nic za darmo!chyba, ze posrednik ma takie hobby ?! Praca za 1200 € dla pielegniarki dyplomowanej to malo.Proponuje przeliczac ilosc godzin pracy : jezeli stawka jest ponizej 8€ to radze sprobowac gdzie indziej.
a prace au pair we Włoszech? To też jakieś rozwiązanie. W biórach pracy powinny być jakieś ulotki. Nie jeden raz wpadłam na nie.
Te z was które szukają tam pracy,powinny pomyśleć nad tym. POZDRAWIAM WAS.
(Jeśli nie znajdziecie informacji w swoim mieście to napiszcie, postaram się jutro wieczorem dać wam kontakt ,gdzie możecie się zgłosić)
MIŁEGO DNIA
a cos na temat pracy w Genovie wiesz moze,ale niestety kiepsko u mnie z jezykiem podstawy owszem znam ale dalej pojawiaja sie schody
Tez sprawdziłam powyzszą firme już nawet zdażyli zmienić adres elektroniczny.Nie dajcie sie ludzie nabierać, to wielka sciema.
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa