praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 503
szukam pracy we Włoszech dla mojej mamy
zna podstawy języka czy nie masz czegoś na oku?
Moje [gg] Proszę o kontakt
Popytam się, ale jednak jeśli nie zna się języka to naprawde bardzo ciężko. Niektórzy ludzie zgadzają się na przyjęcie kogoś,ale to dla ciebie samej jest wielki ból. Np. praca z dziatkami...trzeba im pomagać,rozmawiać z nimi. Przynieść to czy tamto...a to juz problem...wiem o tym bardzo dobrze :-)
MOŻE PODSZLIFUJ SIĘ JESZCZE,JA BĘDĘ SIĘ PYTAŁA O JAKĄŚ PRACĘ.
POZDRAWIAM
szlifuje caly czas jezyk ,a co do pracy to wydaje mi sie ze gdybym poszla to predzej bym sie nauczyla,jezeli chodzi o mieszkanie to mam gdzie mieszkac
SŁUCHAJCIE MAM RODZINE WE WŁOSZECH A MIANOWICIE W MONTAVANA I MAM TEZ RÓWNIEZ MOZLIWOSC PRACY TYLKO JEST JEDNA PSZESZKODA W JAKI SPOSÓB MOGE UZYSKAC POZWOLENIE NA POBYT DŁUZSZY NIZ TRZY MIESIACE I CZY WOGULE GO DOSTANE
Warto dodac, ze obywatele nowych krajow Unii nie podlegaja zadnym limitom w zakresie tzw. samozatrudnienie, co niekoniecznie musi oznaczac zalozenie wlasnej firmy. Istnieja tak zwane contratti di collaborazione a progetto (coraz popularniejsze w eWloszech, bo w ten sposob pracodawca oszczedza na podatkach), ktore mieszcza sie wlasnie w tym przedziale. Ja na razie mam umowe "na probe", ale jesli sie sprawdze (odpowiadam za dzial zakupow w firmie zajmujacej sie aparatura medyczna), to taka wlasnie umowe ze mna podpisza. Znalazlam juz wszystkie informacje na ten temat (na wszelki wypadek, bo oczywiscie na kwesturze nigdy nic nie wiedza, wiec ja ich oswiece ;)), wiec jesli ktos jest zainteresowany, to podaje moj adres mailowy: [email]

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

Ola
jestem pielęgniarką,jestem po 9 miesięcznym kursie j.włoskiego,posiadam nostryfikację(potrzebny wyciąg z włoskiego ministerstwa zdrowia)Jeżeli jakaś firma która potrafi znależć mi pracę we wloszech itrafi na mój wpiproszę o kontakt [email]
Umnie w mieście Tychy potrzebują nauczyciela w szkole BEST j. włoskiego
Mowisz o tej ofercie we Wloszech co mozna zarobic minimum 600euro i wyzywieniw i spanie jest zagwarantowane.Dlaczego nie skorzystac z tej oferty?
masz pewna prace?
Prosze zloz oferte to bedziesz wiedzial dlaczego.
Z jakiego jestes miasta w [email]
[...]
Czy znasz sie na pracy dja?Czy poprowadzilabys dyskoteke we Wloszech?Czy znasz jezyk angielski?lub choc podstawy [email]
witam, pracujac legalnie we wloszech bedziesz miala permesso di soggiorno per i motivi di lavoro, czyli pozwolenie na pobyt z uwagi na prace, po roku, jesli nic sie nie zmienilo, mozesz wystapic do questury o permesso di soggiorno per i motivi familiari dla meza i dzieci, wiem, ze jest ci to potrzebne, jesli chcesz, aby i twoj maz pracowal a dzieci chodzily do szkoly...w kazdym razie musisz miec zameldowanie w miejscu, ktore ma odpowiednia ilosc metrow kwadratowych dla waszej rodziny, rozliczenie podatkowe za poprzedni rok i udokumentowane srodki do utrzymania takiej rodziny...wiem, ze brzmi to strasznie, ale jak to zalatwisz to juz bedziesz miala z gorki...pozdrawiam
[...]
witam
proponuje isc do Centro per l'Impiego we Florencji i tam zapytac o wszystko...powinni miec ulotki...w kazdym razie, to babcia lub jej opiekun prawny musi wystapic do urzedu pracy by moc cie zatrudnic...oplaty naliczane sa co 3 miesiace i wysyla sie je poczta na konto inps, musicie podac ilosc godzin i od tego naliczane sa zarobki i oplaty, nie wiem czy wiesz, ze i ty bedziesz musiala wplacac niewielka czesc sumy...wszystko zalezy od tego co nalicza, ale twoja babcia musi sie liczyc z kosztami rzedu 200 euro co 3 miesiace a ty mniej wiecej 30 % tj sumy...ale powtarzam - zalezy od ilosci godzin, jakie zostana wpisane do kontraktu...pozdrawiam
ilu fizjoterapeutow wyslaliscie w tym roku i dokad ?
Pięciu. Dwóch na księżyc, dwóch na marsa, a jeden sam poszedł w diabły.
no mylisz sie kolego, wyslalismy 4 osoby, ktore nauczyly sie jezyka, reszta sie uczy/badz twierdzi ze sie uczy.
a jest ktos kto moze to potwierdzic ? np ktorys z tych fizjoterapetow ?
jestem zainteresowany takim wyjazdem - mozesz podac mi kontakt do ktoregos nich ?
jak doskonale o tym wiesz, gdybym podal ci kontakt do kogokolwiek to zlamalbym prawo. Jesli nie odpowiada Tobie nasza firma to szukaj dalej.
Widze ze nie szukasz pracy tylko zaczepki.
to do mnie bylo czy do kolezanki ? Nie wiem dlaczego sadzisz ze mi nie odpowiada Wasza firma, po prostu pytalem o mail do konkretnych ludzi z krwi i kosci, wszyscy tu wymieniaja sie mailami i nikt nic zlego w tym nie widzi
wiec ?
[wpis został usunięty]
to ze nazywasz sie mariusz ptasznik to wedlug ciebie sporo znaczy heh, mozesz nazywac sie Bill Gates jak dla mnie albo Clinton np i co z tego ? myslisz ze jak sie wpisales tutaj to masz na wejsciu kredyt zaufania ? malo jest firm ktore wyslaly ludzi do takiej np Foggi na pomidory i sluch po nich zaginal , po ludziach zreszta rowniez. Fakty to fakty licza sie zywi ludzie synek wiesz :P? cos za bardzo bronisz tej swojej firmy i adresow do ludzi, ktorzy by mogli powiedziec cos konkretnego - nazwa to jeszcze za malo, no i w sumie jak taki z prawem jestes do przodu to wynajales od Lukara powierzchnie reklamowa ? na zaufanie to se trzeba zasluzyc pticu :]l
PS. pozdrowienia dla krasawicy fajne poczucie humora hehe tak trzymaj !
zalosne.
I tak was właśnie postrzegamy...
cytat:
>Nie można tak z
>otwartą przyłbicą z imienia i nazwiska? Oj, z PR u was kiepsko...

no wlasnie cos kiepsko.

>A jeśli tak bardzo podoba sie wam zabawa w chowanego, to może pod
>jakims bardziej wiarygodnym nickiem?

proponowalbym zmiane Twojego nicka, moze bylby bardziej wiarygodny, bo odnosze wrazenie ze rozmawiam z kosmita

>Nie zapominajcie, że często decydujecie o czyims losie.

Nie zapomnij ze to nie my decydujemy o ich losie, Oni sami decyduja, my Im dajemy wybór.

>Firma:......... widzi mi się troche niewyrażnie.
>I mam do tego kosmiczne prawo!

Oczywiście masz takie prawo, to wolny kraj :)

pozdrawiam
EOT
deodam tylko, ze zona pewnego Macieja fizjoterapeuty (nie podami nicka, sami szukajcie) z tego "forum" pojechala do pracy jako fizjoterapeutka, jakie beda ich opinie poczytamy wkrotce. Sam jestem ciekaw.
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa