praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 503
właśnie przeczytałam co napisałaś.....ja jeszcze nie mieszkam na Calabrii, ale mam tam narzeczonego, Włocha....narazie pojawiam się tam od czasu do czasu, ale w czerwcu wyjeżdżam na stałe....więc jeśli cię to interesuje to napisz do mnie....dodam, że będę mieszkać blisko Vibo Valenzia...pozdrawiam i rozumiem samotność .............buźka
ciao Agnese!niestety nie jestem z Calbrii ale z okolic Rzymu:((((((ale czuje sie podobnie::((((((((jak cie to interesuje to napisz do mnie maila:
[email]
a gdzie w Calabrii teraz jestes Agnese2???
ciao1 - polecam
witaj
chcetnie bym przyjechała do Włoch do pracy moze znasz jakąś?
witaj
chcetnie bym przyjechała do Włoch do pracy moze znasz jakąś?
hej
ja chćetnie pohjadę w lipcu
pisz na [email]
hej
ja chciałabym wyjechac do Włoch,masz jakąś ofertę
pisz na [email]
w jakich klubach grasz? ja tez pracuje jako didzejka.. moze sie znamy? jakiego masz nika? co grasz?
w jakich klubach grasz? ja tez pracuje jako didzejka.. moze sie znamy? jakiego masz nika? co grasz?
WITAM!!
Jestem zainteresowana wyjazdem do Wloch! W okresie letnim, tak od czerwca do konca wrzesnia! W kazdym razie w sezonie!Nie wiem za bardzo gdzie szukac ofert,mogłabyś mi pomoc? Chcialabym wyjechać z kolezanka! Najlepsza byłaby dla nas praca w gastronomii jako klenerki albo do zmywania garnków, bez roznicy! albo w hotelarstwie! Prosze, jezeli masz cos co moglo by mnie zaiteresowac albo jakieś przydatne adresy czy kontakty to NAPISZ!!!! Nie musi byc to legalnie! [email] PZDR! Dorotka
oto książka która przyda się do nauki języka włoskiego, jest naprawdę niezła: "gramatyka języka włoskiego z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych" wydawnictwo LektorKlett
jestem pielegniarka i chce wyjechac na pólnoc włoch ale jeszcze sie waham Moze napisze mi ktos jak tam wogole wyglada praca w tym zawodzie czy sie opłaca?
Skoro jesteś pielęgniarką to polecam www.infoitalia.pl jest to stronka biura zajmującym sie pośrednictwem pracy dla min pielęgniarek we wloszech jest na stronce nr. telefonu tam udzielą ci wszelkich informacj.Sama korzystaląm z ich pomocy w uzyskaniu pewnych informacji w zwiasku z sprawą wloską.Polecam.!!!
mam taki podręcznik prześle pany u wieczorem tutuł i autora

a jesli mógł by pan mi załatwić robotewe włoszech to bym bardzo dzienkował

mój adres to
[email]
Znam kobiete, ktora pracuje jako pielegniarka w Milano... Zalatwila prace przez posrednictwo.... Zarabia ponad 1000 euro... Mieszka w hotelu dla pielegniarek, za ktory placi grosze ... i zywi sie w stolowce.... 3 euro za ddzien ... wiec poprostu raj
Pozdrawiam
I mysle ze warto sprobowac chociaz jest bardzo ciezko.... Smama moge cos o tym powiedziec bedac tu...
mozesz do mnie napisać na [email] ??

może dasz jakieś namiary na jakąkolwiek (!) pracę we włoszech, w końcu znasz się na tym!

dzięki przewielkie ;)
Jesli ktos cokolwiek wie o pracy we Włoszech to prosze napiszcie do mnie [email] Bede wdzieczna. Pozdrawiam
[]
halo kasiu
napisz prosze do mnie
ja tez planuję wyjazd co 2 głowy to niejedna
prawda
saluto
magdalena
mój adres
[email]
ciao
na imie mam magdalena i tez szukam własnie pracy jako hostessa w jakims clubie
może pomożesz mi ?dasz jakies namiary?
byłabym wdżięczna-chce wyjechac na stałe do włoch, pn.
mój adres
[email]
Jezeli chcesz jechac jako Au Pair to bardzo polecam strone www.greataupairs.com
Strona jest w j. angielskim, i szuka sie rodzina na calym swiecie. jest gratis! Ja juz z niej korzystalam jadac do Anglii i Wloch i jest rewelacyjna. Sama wybierasz sobie rodzinki, albo one Ciebie- korespondujecie, a na koncu wybierasz Ty!!!!
na prawde polacam!!!!!!!!
Ja moje rodzinki mialam SUPER!!!!!!!!
A wszystkim tym co tak bardzo chca jechac do pracy za granice, a juz zwlaszcza do Wloch- albo bedziecie miec nie wiem jakie szczescie, albo bedziecie pracowac 24h na dobe. Sezon we Wlszech to nie to co u nas Mielno...tam jest zawsze full ludzi i na prawde sie pracuje! Ja mieszkam we Wloszech od 2 lat i widze jak sa tam wykorzystywane Polki w pubach czy restauracjach. Polki i nie tylko...
nie martw sie jezyk to nie problem!! moja kolezanka tez tak pojechala tylko calkiem w ciemno i w bardzo krotkim czasie nauczyla sie wloskiego to nie trudny jezyk, zwlaszcza ze bedziesz zmuszona przebywac 24 godz. z wloszką!! nie martw sie dasz rade
Witam,
Fortunka wlasnie bylam na Waszej stronie i jesli chodzi o prace kelnerki, to rzeczywiscie trzeba miec szkole gastronomiczna skonczona? widzisz, jestem po liceum, i studiuje obecnie, ale zeszle wakacje pracowalam jako barmanka/kelnerka w UK i radzilam sobie calkiem sympatycznie, nawet bez tej szkoly:) i teraz nie wiem, czy jest sens w ogole wypelniac formularz, skoro jednego z podstawowych warunkow nie spelniam.
i jakie oplaty pobieracie za znalezienie pracy? czy to jest jedynie miedzy Wami a pracodawca?
pozdrawiam serdecznie
Kinga
hej!
wybieram sie pod koniec lipca do Rzymu, mam nadzieje na znalezienie pracy, tylko ze nie mam z kim jechac, moze ktos z was jest w podobnej sytuacji i zechciałby sie ze mna spotkac w Rzymie? jesli tak to podaje maila [email]
aha i jeszcze jedno: czy znacie jakies super tanie noclegi? prosze o info na wyzej podanego maila
hej, wlasnie zobaczylam twoj wpis, wybieram sie do mediolanu do pracy, Ty tam jestes? czy moglabys sie ze mna skintaktowac? moj mail to : [email]
pozdrawiam serdecznie, grazie
witam.
mam 23 lata. znam język włoski i niemiecki. mam maturę. jestem z zawodu technik handlowiec. znam sie bardzo dobrze na komuterach. moją pasją jest marketing. ok 15 kwietnia mam zamiar opuścić nasz kraj i wynieść się do Włoch wraz z żoną. Poszukuję jakiejkolwiek pracy dla siebie bo żona nie zna języka. Z zawodu jest kosmetyczką - manicur. Posiadam prawo jazdy, samochód i wielkie ambicje. Więc jeśli jest ktoś kto może zna miejsce w które mógłbym uderzyć to proszę o kontakt : [email]
Szukam jakiegoś małego mieszkanka do wynajęcia no i pracy!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Jestem pielegniarka,pracuje pod Rzymem.Czy możesz podać namiary,e-mail ,do tej koleżanki w Milano.Zastanawiam się czy tam się nie przenieść.
[email]
Ja mogę ci podać jedynie jedną fajną stronkę z której ja zawsze korzystam. Ja tu znalazłam pracę dla siebie,męża i małe mieszkanko.
www.corriereannunci.it Jest to okręg Marche. Niczego innego nie znam. Jeśli znasz włoski,jak mówisz,to poczytaj oferty a potem próbuj się jakoś dogadać. Życzę Ci powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa