praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
481-503 z 503
| następna
a czy obiettivo lavoro jest oki czy tylko naciagaja na kursy a ofert pracy w ogole nie przedstawiaja. Chcemy znalezc przez nich prace dla fizjoterapeuty oraz w turystyce
witam ja mieszkam w creazzo i czesto bywam tez w vicenzy gdzie pracuje chetnie poznam ludzinbmieszkajacych niedaleko w celu milego spedzenia czasu w towarzystwie osob z polski moje [gg] piszcie a ja na pewno odpisze pozdrawiam
Ania a mozesz pomóc i znależć jakas prace przy opiece nad osobą starszą mój email 12345m15gazeta.pl
moj mail : ania1986r tu prACE PRZY OSOBACH STARSZYCH MAJA WIEKSZOSC RUSEK CZY UKRAINEK ALEWIEDZIALAM GDZIE POTRZEBUJA Z 2 TYGODNIE TEMU SAMA TAM MIALAM ISC ALE TO MNIE JAKOS NIE INTERESUJE JAK BEDE O CZYMS WIEDZIALA ZNOWU TO NAPISZE CI NA MAILA POZDRO I NAPèISZ ILE MASZ LAT CZY ZNASZ WLOSKI I COS O SOBIE
Dzieki wysłałam odp.na emaila
miestety email ktory podałaś jest niepełny napisz na moj i podaj dokładny,pozdrawiam cieplutko
Jezeli chodzi o prace u straszycz ludzi to Dori ma swieta racje.Ja bylam trzy razy we Wloszech po 4 miesiace.To co przezylam to sam Pan Bog wie.Zanim Cie babcia zaakceptowala to uplynelo 2 miesiace.Umialam gotowac bo mam siostre we Wloszech ale dla babci wszystko bylo zle,nieraz prasnela mi talerzem a ja plakalam ze ona niechce jesc.Dopiero siostra mnie uswiadomila jak nalezy postepowac.Niemozna tez sobie na wszystko pozwolic,pozniej to juz wiedzialam jak postepowac.Jak nie chciala jesc to chowalam do lodowki i na kolacje jej odgrzewalam i ciagle jej powtarzalam ,ze jak sie pani nie podoba to ja odchodze.Bala sie tego bardzo bo juz do mnie sie przyzwyczila i nie chciala zebym odeszla bo ja mialam gdzie i ona wiedziala ze mam tu siostre.Jak odjezdzalam to plakala za mna.Inne prace juz byly lepsze juz bylam cwana i nie pozwolilam sobie zeby ktos mna pomiatal.Tak ze to nie jest takie proste,najgorszy jest pierwsz raz.Jak bylam pierwszy raz to za 4 miesiace schudlam 14 kilo!Zycze powodzenia i cierpliwosci.
Izuczia,Ania,Kasia,itd.Inf.ile jeszcze nicków masz oferując pracę?Bo jak do tej pory wszystkie wpisy są z tego samego komputera.Dziewczyny,trzymajcie się od tego z daleka jak wam zdrowie miłe.
jak się wydało kim jest Inf.(ktoś z Włoch wczoraj to napisał na temacie dotyczącym nielubienia Włochów przez Polaków),nasz wielonickowiec i czym się naprawdę zajmuje to jakoś umilkł.Ciekawe,jako kto teraz będzie pisał?
Niedaleko Merano jest mieścina Castelbello i jest tam firma o nazwie Juval.Jadąc od Merano zaraz za tablicą z nazwą miejscowośi po lewej stronie.Więcej Ci nie jestem w stanie napisać ale napewno oni zajmują się jabłkami.W kazdym razie ładowałem tam 33 palety jabłek więc skądś je mają.PS wszyscy mówią tam też po niemiecku
Jestem zainteresowana praca we Wloszech , moj numer 6[tel], pozdrawiam
Ciao,
Mam zamiar wybrac sie do Mediolanu niedlugo. Jestem studentem PG posiadam tez certyfikat CAE, zakwaterowanie mam zapewnione tylko z praca tak trudno przez internet. Z wloskiego znam tylko podstawowe slowka. Kazda praca bedzie mi odpowiadala(oprocz jakies go go show itepe :P). Czy ktos moglby dac mi jakies namiary, jakies rady? Bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam ;]
Czesc
Szukam dziewczyny do pomocy w kawiarni.
Jestem na Sycylii w miescie Niscemi.
prosze o kontakt [email]
lub nr.[gg]
ali,tak to raczej nie znajdziesz pracownicy,dziewczyny sa madre i nie leca na byle jaka oferte na fiolecie.
elemach jesli chcesz mi mozesz wyslac swoj [email] musze pilnie sie wloskiego nauczyc czy tam douczyc :) bede wdzieczna za wyslanie
ja tez wybieram sie na wakacje do mareno, moj chlopak bedzie mial tam praktyki, a ja chcialabym znalesc tam jakas prace, jesli mozez napisz cos wiecej o tej miejscowosci, dzieki, pozdrawiam
witam.ja jestem we wloszech prawie drugi rok i nie trzeba miec pozwolenia na pobyt!jezeli znajdziesz legalna prace i wyrobisz dokumenty to spokojnie mozesz tu przebywac
witam!czy ja tez moglabym dostac ten podrecznik??musze podszkolic swoj jezyk.Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam!moj e-mail: [email]
Witam, mieszkam w Neapolu od 6 miesiecy. Jestem pielegniarka i w przyszlym tygodniu zdaje egzamin w IPASVI. Czy ktos sie orientuje, czy jest on trudny? Czy moze ma ktos adresy stron internetowych albo adresy miejsc na poludniu Wloch, w ktorych mozn pytac o prace dla pielegniareklub opiekunek. Z gory bardzo dziekuje za pomoc i zyczliwosc :o)
witam
Szukam pracy we Włoszech na sezon letni 2011 Posiadam doświadczenie w pracy na kuchni pracowałam też jako kelnerka więc interesowała by mnie praca w gastronomi hotelarstwie lub opiece. włoski znam biegle ,niemiecki komunikatywnie hiszpański w stopniu podstawowym Teraz jeszcze pracuje ale od kwietnia jestem jak najbardziej dyspozycyjna. Gdyby ktoś miał coś ciekawego akurat, to proszę pisać.
do zielona84, jeśli masz nie wiecej niż 30 lat wejdź na tą stronę /poniżej/ i napisz do tego E. Zovich, on pomaga w zatrudnieniu we włoskiej gastronomii raczej na terenie Niemiec. rozmawiałam z nim przez Skaypa, ale ja niestety mam 52 lata i szukam pracy ale jako badante we Włoszech, może cos wiesz na ten temat. pozdrawiam
Strona- http://www.gastrounion.com/
No tak wszystko pięknie ładnie ale czy to nie coś takiego jak gastrojob.de
bo jeśli tak to ja dziękuje i w ogóle wole sie trzymać Włoch
Szukam pracy we Wloszech jako opiekunka do starszej osoby.Czy sa w Polsce agencje ktore organizuja takie wyjazdy?
Temat przeniesiony do archwium.
481-503 z 503
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa