praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 503
nie chce mi się z Tobą gadać :P
Maluszku...
Zabawne...Ale spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi :) Oboje wiemy dlaczego...
madonna...ke noia...
no i nie ma odpowiedzi na moje poszukiwania pracy!!!!!!!!!!!!!!ja chyba zwarjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
Madonna... a nie Britney?? :D Jak już szpanujesz to się lepiej postaraj. Biedny Rej w grobie się przewraca. Jednak Polacy to gęsi. la donna putana :)
Czesc jesli bylabys zdecydowana zmiana miejsca pracy na bajeczna Sardynie gdzie lato jest przepiekne a rejon COSTA SMERALDA by cie interesowal(sa tanie polacz.lotnicze z Sardynia i kontynentem oraz z Polska)skontaktuj sie z FRANCO 3285858006 wspolwlasciciel nocnej dyskoteki.Warunki oczywiscie proste :prezencja,pewn siebie,dosc ladna no i jezyk wloski w stopniu komunukatywnym lub jeden z hiszp,ang,franc.Prosilibysmy o foto pod moj e-mail. Pensaci bene e fammi sapere se sei decisa.Se hai altre domande chiamami Veronika 32[tel]o scrivi sul mio e-mail.
[email]
...jakos trudno mi zrozumiec w czym tkwi twoj problem Maluszku vel Pigro Migro.....chyba po prostu szukasz guza ;-)
coz...lagodna ze mnie kobieta wiec raczej ci nie pomoge:-))))
Ależ ja nie uważam żebym miał jakikolwiek problem :) Wprost przeciwnie...Mam tylko jedną malutką wadę, która nawet mnie czasami męczy. Otóż lubie sobie czasami troszkę podrwić z osóbek które mają wybujałe ego. A jeśli dana osoba daje się tak łatwo prowokować to jest woda na młyn... Wiem, że to nieładnie :( Ale widzę, że ty jesteś OK. Pace --> obiecuje, że będę już grzeczny.
moj drogi...ja zdecydowanie wole niegrzecznych chlopcow;-))
wiec juz sobie nie pogadamy...ciao!
Chyba się dziś nie wyspałem...Bo nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy to, że ty wolisz niegrzecznych chłopców...?? Może zadaj sobie pytanie - Czy ktoś woli Ciebie. :) Ja tam wole moją żonę. Tyle w temacie :D
tak tak...wlasnie tak
...mnie nikt nie chce a twoje posty byly tak powalajace ze postanowilam odbic cie twojej zonie!
ojej..jak sie czlowiek nie wyspi to czasem dochodzi do bardzo idiotycznych wnioskow.....moze zdrzemnij sie troszke...czasem to pomaga w wyzbyciu sie bardzo brzydkiego nawyku szukania dziury w calym;-))
Hehehe...Przeczytaj jeszcze kilka razy mojego ostatniego posta - tylko tym razem ze zrozumieniem. Potem przeczytaj to co sama napisałaś. I zapłacz :( Bo nie bardzo wiem na jakiej podstawie wyciągnęłaś takie wnioski. Może jeszcze gorzej spałaś?? :)
dobranoc
hej poszukuje pracy w zawodzie FREZER OSN włoski znam w miare dobrze dwa lata pracowałem w Bielli (VC), trzy lata starzu w polskich zakładach lotniczych.Szukam pracy na warsztacie . [email]
cześć !!!rnrnjestem zainteresowana twoja książką do języka włoskiego.rnProszę o przesłanie na adres: [email]
Nie wiem czy zauważyliście,że całkowicie odbiegaćie od tytułu jakim zapoczatkował ktośten post.Przemieniło się to w zbieranie tu chołoty co nie ma się gdzie komu wypłakać.Pomyślcie przez chwile jak denny poziom prezentujecie co niektórzy.Zamiast pisać o konkretach dziambolicie i sprzeczacie się.Nisko upadło te nasze społeczeństwo.
mieszkam na sycylii moj [email]
Ja chciałam wrócić do tematu:-) KOńczę w tym roku pedagogikę specjalną i chcę wyjechać do Włoch do mojego nażyczonego. Czy ktoś z Was pracowała może z dziećmi niepełnosprawnymi? Jak znaleźć taką pracę? Będę wdzięczna za informacje.
CZY JA TEZ MOGE PROSIC O TWOJ PODRECZNIK Z GORY [email]
pewnie, odezwij sie do mnie mam pracę w sympatycznej calabrii z możliwością podniesiena kwalifikacji językowych+ fajni młodzi ludzie))))praca w restauracji i pubie))))spedziłam z nimi ost. pół roku)))
mam pracę dla 3-4 dziewczyn)))))z zeznajomością włoskiego) moze być stopień podstawowy)))ale komunikatywny.praca jest w calabrii w restauracji i pubie mój mail [email] tam byłam ostatnio interes należy do rodziców mojego chłopaka )))))praca na 2miesiace
jeśli jestescie zainteresowane)))to kontaktujcie sie ze mną pod tym adresem [email] odpowiem na wszystkie wasze pytania)))polecam gorąco bo to nie tylko wyjazd zarobkowy ja znalazłam tam kupę fajnych znajomych)))a szukałam dosłownie tak samo jak wy teraz))))pzdr iza
głupoty opowiadasz ,chcąc pracowac legalnie musisz miec permesso di soggiorno
Haj wszystkim, bardzo prosze o pomoc!!!!
znalazłam w necie oferte wyjazdu do Włoch no niby legalną, ja jestem z wawy facet z Ostrowia Wlkp. ale niebardzo chce sie spotkac, podobno wyjazd polega na tym,ze płaci sie 800 zł kierowcy busu, jedzie sie do san marco in lamis na pomidory, czy to normalna oferta???
bardzo prosze o odpowiedzi, ewentualnie na mail [email]
radzilabym uwazac na podejrzane ogloszenia w stylu praca we Wloszech. Az roi sie od oszustow. Okolo 1,5 roku temu dziennikarze GW przeprowadzili male sledztwo jak wyglada taka praca. Placi sie kilkaset zlotych kierowcy busa jeszcze w Polsce przed wyjazdem, ktory niby ma zawisc do pracy we Wloszech i rzeczywiscie zawozi do Wloch zostawiajac ludzi w szczerym polu lub po prostu bez zadnej pracy.Ci, ktorzy maja pieniadze na powrot wracaja-ale sa i tacy zdesperowani ktorzy nawet nie maja pieniedzy na powrot.Decyduja sie na wlasna reke szukac pracy, ale nie zawsze sie im to udaje. Od wielu znajomych wlochow wiem, ze na dworcu w Neapolu mieszka wielu bezdomnych polakow!
Polaków na dworcu w Neapolu widziałam na wałsne oczy. Uwierzcie, było mi wstyd, że jestem Polką, ale z durgiej strony przykro, że ci ludzie w poszukiwaniu lepszego życia i pracy, tak skończyli, a teraz to już nie chcą wracać do domu, bo się wstydzą-w większości...W każdym razie tragedia!
szukam pracy od okolo roku bez rezultatow. dostaje tylko podejrzane oferty.jezeli ktos wie o jakiejs uczciwej pracy to prosze o kontakt [email]
A jak przedstawia się możliwość pracy w okolicach Chiaravalle tudzież w okolicach wschodniego wybrzeża ? Wszelkich ludzi dobrej woli kieruję w tym względzie na adres : [email]
W okresie letnim jest praca w hotelach, restauracjach itp. nad morzem.
Na wschodnim wybrzeżu czyli nad Adriatykiem na pewno na okres letni potrzebują wielu rąk do pracy tak więc powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa