Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 493
dołączam sie do prośby o nową płytke NEKA:)
[email]
z góry wielkie dzieki:_)
ja równiez bardzo prosze [email]
superrr! Już mam 2 piosenki Neka... sliczne.. "Sei" oraz "Instabile" - sliczne... z kilkunastosekundowych "próbek" piosenek na oficjalnej stronie Neka słyszę, ze wszystkie piosenki sa swietne.. Grande Nek!
wyslalam ci cala plyte neka nella stanza 26 na ten [email]
cześć, czy ja też mogę na nią liczyć? [email] dzięki
OK POSZLO .PA MILEGO SLUCHANIA!:)
tez bardzo ale to bardzo prosze o pioseneczki [email] wielkie dzieki
korka-wysle ci jutro .pa
Poszukuje pewnej włoskiej piosenki, problem jest taki, że nie znam jej tytułu, nie wiem kto to śpiewa...Mam ją cały czas w głowie i wiem, że jest mniej więcej o tęsknocie do włoskiego miasteczka z którego pochodzi autor. Spiewał coś że był na emigracji w ameryce itd. Piosenka jest wolna, śliczna i aż ciarki przechodzą jak się jej słucha. Wiem że to mało informacji, ale może wpadnie ci coś na myśl, jeśli tak to napisz prosze do mnie lub prześlij piosenkę/piosenki: [email] Dzieki z góry!!!rnI jeszcze jedno pytanie: czy te płyty z których piosenki wymieniałeś/aś (CD1,DC2,CD3,CD4) mają jakiś tytuł? Gdzie można je zakupić?rnPzdrawiam !!
adres raz jeszcze: [email]
Witam!!! Poszukuje pewnej włoskiej piosenki, problem jest taki, że nie znam jej tytułu, nie wiem kto to śpiewa...Mam ją cały czas w głowie i wiem, że jest mniej więcej o tęsknocie do włoskiego miasteczka z którego pochodzi autor. Spiewał coś że był na emigracji w ameryce itd. Piosenka jest wolna, śliczna i aż ciarki przechodzą jak się jej słucha. Wiem że to mało informacji, ale może wpadnie wam coś na myśl, jeśli tak to napiszcie prosze do mnie lub prześlijcie piosenkę/piosenki: [email] Dzieki z góry!!! POZDRAWIAM!!
Witam!!! Poszukuje pewnej włoskiej piosenki, problem jest taki, że nie znam jej tytułu, nie wiem kto to śpiewa...Mam ją cały czas w głowie i wiem, że jest mniej więcej o tęsknocie do włoskiego miasteczka z którego pochodzi autor. Spiewał coś że był na emigracji w ameryce itd. Piosenka jest wolna, śliczna i aż ciarki przechodzą jak się jej słucha. Wiem że to mało informacji, ale może wpadnie wam coś na myśl, jeśli tak to napiszcie prosze do mnie lub prześlijcie piosenkę/piosenki: [email] Dzieki z góry!!! POZDRAWIAM!!
korka doszlo ??????????
dzięki, dzieki!! wszystko doszło i dzięki Tobie jestem szczęsliwą posiadaczką "Nella stanza 26"! Grazie!! :* :)
wloska muzyka .beeeeeeeeeee
czy macie może takie pioseneczki: Sono re de niente, Tutto quello che non ti ho detto???nie pamiętam tytułu, ale zespołu moda'. Jeśli ktos ma to proszę o wysłanie na [email]
hej, wiem ze nudze ale jak juz wspominalam pilnie poszukuje pewnej włoskiej piosenki, os nma forum skojarzy o co mi chodzi:)...Mam ją cały czas w głowie i wiem, że jest mniej więcej o tęsknocie do włoskiego miasteczka z którego pochodzi autor, wpomina tam pare zeczy z mlodosci chyba, wspomina chyba tez sswoja mame... Piosenka jest wolna, śliczna i aż ciarki przechodzą jak się jej słucha. Wiem że to mało informacji, ale może wpadnie wam coś na myśl, jeśli tak to napiszcie prosze do mnie lub prześlijcie piosenkę/piosenki: [email] Dzieki z góry!!! POZDRAWIAM!! PROSZE ODPISZCIE MI:)
hej, wiem ze nudze ale jak juz wspominalam pilnie poszukuje pewnej włoskiej piosenki, niestety nie znam jej tytulu i nie wiem kto ja spiewa:(( moze jednak ktos na forum skojarzy o co mi chodzi:)...taka mam nadzieje:) Mam ją cały czas w głowie i wiem, że jest mniej więcej o tęsknocie do włoskiego miasteczka z którego pochodzi autor, wpomina tam pare zeczy z mlodosci chyba, wspomina chyba tez sswoja mame... Piosenka jest wolna, śliczna i aż ciarki przechodzą jak się jej słucha. Wiem że to mało informacji, ale może wpadnie wam coś na myśl, jeśli tak to napiszcie prosze do mnie lub prześlijcie piosenkę/piosenki: [email] Dzieki z góry!!! POZDRAWIAM!! PROSZE ODPISZCIE MI:)
ti zadanie dla Bonda, Jamesa Bonda
0001 napisz kawalek tekstu tej piosenki po wlosku to co pamietasz.
Zakochałam sie w jednej piosence włoskiej. nie amm pojecia jaki jest jej tytul, ale powien tylko, ze pobudza moja najromatyczniejsza strone dyszy, Jest wydaje mi sie dosc stara i wykonuje ja mezczyzna. Prosze, znacie takie piosenki to wyslijcie mi je na maila, alebo chciaz tytuly. Bede wdzieczna. Nie zaznam spokoju dopoki nie bede jej miala. Moj adres to [email]
Przepraszam za błędy;)
*Skoczu* chetnie Ci poprzesyłam troche tego typu muzyki. Od małego wyrosłem na tego typu muzyce>P)
Dziękuje bardzo:))
niestety nie znam wloskiego, wiec nie potrafie napisac czesci tej piosenki:(( piewa ja mezczyzna, slyszalam ja tez kiedys w tle na jakims filmie z Sofia Loren...kurcze mam wrazenie ze jest to bardzo znana piosenka, tylko nie moge na nia trafic:) szukam jej od 3 miesiecy:(( bezskutecznie. Pozdrawiam!
"inf." czy mozesz rowniez do mnie przeslac tego typu muzyke: [email] dziekuje z gory i pozdrawiam!!!
0001- ik moze pozukaj tej piosenki w filmach Cuori sul mare ,Bella mugnaia, Fortuna di essere donna,Countess from Hong Kong,Pupa del gangster,Showman, Heller in Pink Tights, Carosello napoletano. Taki motyw mi sie z tymi filmami kojarzy. Dawno juz nie oglądałem filmów z tą aktorką. Ale najśmieszniejsze jest to ze mam jej całą filmografie a nie mam czasu jej obejrzeć)))
Czy ktoś ma może cały album Laury pausini "Io canto" lub (hiszp.) "Yo canto"? Albo chociaż parę piosenek?Byłabym wdzięczna, mój meil: [email]
Czy ktoś ma może cały album Laury pausini "Io canto" lub (hiszp.) "Yo canto"? Albo chociaż parę piosenek?Byłabym wdzięczna, mój meil: [email]
inf. dzieki za tytuły - postaram sie te filmy zalatwic i obejrzec, moze bedzie to dobry trop:)) Pozdrawiam IK
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa