Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 493
ja mam to o co prosisz z laury pausini
Laurita Pausini jest NAJLEPSZA ^o^
Ja też jestem wielką fanką Laury ^o^ Mam jej całe mnóstwo piosenek !!! Jak coś to proszę do mnie pisać ^^
[email]
Hejnie ma sprwy ja ci takze drogi kolego moge wyslac tyle wloskich kawalkow ile zdolasz zassac odemnie i to wszystko orginaly a potrzebuje w zamian tylko jedno jedyne nagranie od ciebi ejest to kawalek domenico Modugno ze slowami polskimi pt oddalenie jak znajdziesz pisz na maila do mnie [email] Pozdrawiam i licze na szybki kiontakt
to ja - [tel]ik... Izo kochana DZIEKUJE BARDZO za maila, tak chodzilo mi o piosenke o tytule CARUSO :)) Juz sciagnelam sobie z internetu i slucham, slucham.... A czy ktos moze mi przetlumaczyc ta piosenke? Dziekuje z gory! Pozdrawiam, IK
dawno tu nie pisałam... od tego czasu zaczęłam słuchac Studio 3 :), kupiłam sobie płytę Neka "La vite e"...stara, bo stara, ale na nową mnie nie stać...
ale i tak sie cieszę :D
no to witamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
Słuchałyście Riccardo Cocciante.Stare ma przeboje,ale ciekawe.
kto to spiewa "Mio piccolo grande amore" nie wiem czy to jest tytul czy tylko fragment pios.
z gory dziekuje za pomoc
Claudio Baglioni-"Questo piccolo grande amore"
ps.polecam wszystkie jego piosenki...wszystkie!
dziekuje.,..walsnie skojarzylam i juz sobie z netka sciaglam...ma sliczne piosenki to fakt :)
HEJ, HEJ
nie jesteś sama!ja już od kilku lat mam fioła na punkcie włoskich piosenek i słucham ich na okrągło,głównie artystów wymienionych przez Ciebie.Mogę ich słuchać w koło wojtek i nigdy mi się nie nudzą!!!a ostatnio mój znajomy (Włoch) polecił mi piekną piosenkę G. Nannini Meravigliosa Creatura. Słuchałam juz chyba 100 razy...
Pozdrawiam wszystkich kochających włoskie piosenki
Ta piosenkę zadedykował podobno matce, która go zostawiła.

Lei e
O na jest...

Passa il tempo e la ritrovo qui,
Czas przemija i odnajduję ją tutaj
come se non fosse andata mai via.
tak jakby nigdy nie odeszła.
Mentre fruga tra gli armadi miei,
Gdy szpera w moich szafkach
mette quel maglione enorme che so già.
zakłada ten wielki sweter, który już znam.
camminare intorno dove è lei,
Chodzić wokół miejsc, w których ona jest
fare finta che non sono qui per lei.
Udawać, że nie jestem tu dla niej
Ma è difficile convincersi che
Ale trudno jest przekonać się, że
non è con me... lei... lei è:
nie jest ze mną.. ona.. ona jest:

il sole dentro me (il sole dentro me)
słońcem wewnątrz mnie
l'amore che non c'è (l'amore che non c'è)
miłością, której nie ma
il sogno che vorrei (il sogno che vorrei)
snem, którego pragnę
la vita che farei... lei è:
życiem, które bym miał.. ona jest...

la luna dentro me (la luna dentro me)
księzycem wewnątrz mnie
la pace che non c'è (la pace che non c'è)
spokojem, którego nie ma
la forza che vorrei... lei è.
siłą, którą chciałbym mieć.. ona jest...

Lei è il tempo che non passa mai;
Ona jest czasem, który nigdy nie przemija
lei è l'ombra dentro i passi miei... lei è.
ona jest cieniem w moich krokach... ona jest...
Lei è luce in una lacrima;
ona jest światłem we łzie
lei è fibra dentro l'anima... lei è.
ona jest włóknem w duszy... ona jest

Lei è l'acqua della verità;
Ona jest wodą prawdy,
lei è storia che non morirà mai.
ona jest historią, która nigdy nie umrze.
Lei è musica nella follia;
Ona jest muzyką w szaleństwie
lei è poesia...lei... lei è:
ona jest poezją... ona jest...

il sole dentro me (il sole dentro me)
słońcem wewnątrz mnie
l'amore che non c'è (l'amore che non c'è)
miłością, której nie ma
il sogno che vorrei (il sogno che vorrei)
snem, którego pragnę
la vita che farei... lei è:
życiem, które bym miał.. ona jest...

la luna dentro me (la luna dentro me)
księzycem wewnątrz mnie
la pace che non c'è (la pace che non c'è)
spokojem, którego nie ma
la forza che vorrei... lei è.
siłą, którą chciałbym mieć.. ona jest...

Lei è il tempo che non passa mai;
Ona jest czasem, który nigdy nie przemija
lei è l'ombra dentro i passi miei... lei è.
ona jest cieniem w moich krokach... ona jest...
Lei è luce in una lacrima;
ona jest światłem we łzie
lei è fibra dentro l'anima... lei è.
ona jest włóknem w duszy... ona jest

Lei è l'acqua della verità;
Ona jest wodą prawdy,
lei è storia che non morirà mai.
ona jest historią, która nigdy nie umrze.
Lei è musica nella follia;
Ona jest muzyką w szaleństwie
lei è poesia...lei... lei è:
ona jest poezją... ona jest...


il sole dentro me (il sole dentro me)
słońcem wewnątrz mnie
l'amore che non c'è (l'amore che non c'è)
miłością, której nie ma
il sogno che vorrei (il sogno che vorrei)
snem, którego pragnę
la vita che farei... lei è:
życiem, które bym miał.. ona jest...

la luna dentro me (la luna dentro me)
księzycem wewnątrz mnie
la pace che non c'è (la pace che non c'è)
spokojem, którego nie ma
la forza che vorrei... lei è.
siłą, którą chciałbym mieć.. ona jest...
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
CZESC TU EWELINA JAK MASZ JAKIES STARE WLOSKIE PIOSENKI TO PROSZE PRZESLIJ MI NA ADRES [email] POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE
POSZUKUJE STARSZYCH I NOWSZYCH WLOSKICH PIOSENEK TYLKO TAKICH BARDZIEJ RYTMICZNYCH,BLAGAM PRZESLIJCIE MI NA MAILA [email]
Hallo! Poszukuje piosenek NEK'a! Jeśli byłby ktoś taki łaskawy to bardzo proszę przesłać mi coś na adres [email] Najtrudniej dostępne są wersje koncertowe a na nich zależy mi szczególnie bo są mega fajne i brzmią zupełnie inaczej niż wersje radiowe! Może ktoś posiada jakąś koncertową płytę NEK'a??????
Doczytałem się na forum, że pojawiła się nowa płyta Nek-a??? Jeśli ktoś ją osiada to ogromna prośba-prześlijcie mi ją!! Jeszcze raz przypomnę adres [email]
Będę niesamowicie wdzięczny!!!
nek nie wydał ani jedenj płyty koncertowej!!gdyby było cos takiego na pewno bym miala:P wczoraj np wyszła wersja hiszpanskojezyczna "nella stanza 26"- "en cuarto 26", jak uda mi sie sciagnac wszystko to sie podziele.
Witam ja jestem zafascynowana...Laurą Bono od bardzo dawna:) uwielbiam jej kawałki:) jest piekną kobietą z charakterem
ja rowniez slucham z zamilowaniem tych starych i nowych, przy starych mozna dobrze wypoczac i pomyslec... Su di noi-puppo chyba puppo
ciao a tutti:)))) ja równiez jak wy kocham wŁoskie piosenki , a najbardziej uwielbiam muzyke tizziano ferro - imbranato, perdono, rosso relativo, sere nere, ti scatera una foto, e rafaella e mia i wiele innych , i jeszcze grupe Gemilli diversi boom!, anora un po', un attimo anche,wlasciwie to wszytkie maja super. Paolo meneguzzi - ti amo perche, musica, NEk - szczególnie Ci sei tu :)))
Vasco - the best one.
ja też uwielbiam włoskie poisenki szczególnie te starsze słuczam albana i rominy power, umberto tozzi, bardzo podobaja mi sie mixy francesco napoli poszukuje szybkiej wersji piosenki ciao ciao bambina jesli ktos ma tą i inne fajne piosenki to prosze wyslac na emaila [email] z góry dziekuje
Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa