Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 493
mam ogromną prośbe, szukam piosenki, ale nie znam tytulu, ani wykonawcy. to jest wolny utwór, a w refrenie powtarza sie 2 razy lontano,albo cos podobnego do tego słowa, cała reszta jest raczej mówiona niz spiewana. sprawdzałam juz wiele znanych utworów z tym słowem, ale zaden nie jest tym, ktorego szukam.moze ktos wie co to moze być?
jesli ktoś ma cos takiego, to podaje email [email] z góry dziękuje
a może chodzi o piosenke "lontano,lontano"Luigi Tenco lub "Lontano"Salvatore Adamo,a moze "La lontananza" Domenico Modugno/???/ jeśli cos Ciebie naprowadziło z podanych utworów i jest to TEN to moge wysłać
Macie moze piosenke włoską farbi fibry-applausi per fibra??Błagam wszedzoe juz ja szukam.Jesli macie podajcie linka,lub wyslijcie mi na adres aska5555onet.eu.Z goru thx:*
no akurat mam wysle ci ja wieczorem.P)
dzieki:)
Asieńka111 nie ma za co. Jak byś potrzebowała jeszcze jakąś piosenkę to pisz na skrzynkę. Nie zawsze wchodzę na te wątki.P i życzę miłej nocy)
to chyba Domenico Modugno, bardzo proszę o przesłanie tej piosenki i dzieki serdeczne, bo szukam tego już strasznie długo
modugnio polecial do ciebie
dzięki serdeczne za La Lontanazza, ale to niestety nie jest ten utwór, a taką juz miałam nadzieję. Przeszukałam juz wszystko, co tylko mozliwe, bardzo mi na tym zależy.Jesli ktoś zna ten utwór, to bardzo proszę o inf.Ten refren jest charakterystyczny, bo powtarza sie dwa razy LONTANO, a całość jest wolna.
MAM NADZIEJE ZE TO TA WLASNIE ZGRYWAM I WYSYLAM A RACZEJ JESTEM PEWNA MA 99% :)
to nie ta alezato ladna hihi)))))))
dzięki, ale to faktycznie nie ta, no i faktycznie ładna.gdyby cos sie Tobie jeszcze przypomniało, to daj znać, bo oszaleję jesli nie znajde tej piosenki.
No skoro mnie prosis to prosze bardzo to nic trudnego."Jesli ktoś zna ten utwór, to bardzo proszę o inf." chodzi ci o piosenkę Renato Zero Lontano, lontano.P)
jasne ze slucham wloskiej muzyki.jest piekna i romantyczna,a ci wlosi sa poprostu przystojni.moj szwagier jest wlochem i wiem co mowie.a jego mlodszy brat ahhhhhh
Ja słucham głównie włoskiej muzyki. Najlepszy jest Nek, jego lubię najbardziej - swietna muzyka:D. Słucham Francesco, Neffy, ale również starszych piosenek jak np. Azzurro, Mamma Maria, Felicita itp. Włoska muzyka jest the best, w mojej szkole nikt nie słucha tej muzyki, więc jestem oryginałem, ale czasem brakuje mi kogos do pogadania... GRANDE NEK!! boski :)
O! i zapomniałam T. Cotugno i jego L'italiano a także "Insieme" :)
Kto ma piosenkę I santo California - "tornero" Jaśli ktos ma to bardzo bym prosiła na adres [email] :) z góry dzieki :)
Mam goraca prosbe, czy moglabys przeslac mi te piosenke na maila? Z gory dziekuje! [email]
Mam goraca prosbe, czy moglabys przeslac mi te piosenke na maila? Z gory dziekuje! [email]
Mam goraca prosbe, czy moglabys przeslac mi te piosenke na maila? Z gory dziekuje! [email]
Jesli ktos bylby tak wspanialomyslny i wyslal mi piosenke L'ultimo bacio - OSTATNI POCAŁUNEK - CARMEN CONSOLI, to przyczyni sie do ukojenia serca zlamanego przez pewnego wloskiego doktora. Z gory dziekuje. [email]
Dobrze wyślę Ci tą piosenke. P)
buona sera inf! jesli nie sprawi ci to problemu to wyślij tażke do mnie tę piosenke.Pozdrawiam, e buona serata
a czy ktos slucha 'i nomadi' kawalek 'io vagabondo' to po prostu cud na ziemi!
Paolo jest super mam jego płyty ale i tak Lei'e jest najlepsza:):)
Paolo jest super mam jego płyty ale i tak Lei'e jest najlepsza:):)
Paolo jest super mam jego płyty ale i tak Lei'e jest najlepsza:):)
Ciao!1 dziś jest super dzien i wychodzi mowa płyta Neka! :D Jaśli ktos miałby jego piosenki z płyty "Nella stanza 26" to bardzo bym prosiła... ;)
Pozdrawiam :)Aha, no i mój adres: [email] Z gory dziękuję! :)
siema wszystkim, ja własnie zacząłem słuchac muzyki włoskiej, bardzo pozytywne wibracje i uspokajają po trudach życia codziennego a zwłaszcza po spieprzonym kolosie. Mozecie mi polecic jakis fajnych wykonawców...Neka juz ściagnąłem - troche. Popieram natalie jest genialny. Pozdrawiam i mozecie pisac na maila: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa