Bita przez meza

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 319
ja nie rozumiem, jak można bić czy kopać kogoś równocześnie po głowie i nogach... człowieki nie jest głowonogiem przecież...
oj detektywie,a gdzie jest napisane,ze oberwalo jej sie rownoczesnie po glowie i nogach?
Jeżeli to pisała dziewczyna pobita miała prawo tak napisać gdyż była w szoku a jeżeli to pisał inf.chciał zagrać rolę dziewczyny zdesperowanej w szoku, która pisze to co czuła.
Faktycznie Kasia jest napisane -bo kopał mnie w głowę i w nogi, jeżeli ktoś leży to z łatwością można go kopać po całym ciele.
ladispoli, spotkania w gronie kilku osob, przyjaciol, znajomych nie sa grozne.
Na osobnosci aby poznac swoje zainteresowania, marzenia, itd. sluza miejsca: kawiarnie, laweczka w parku, spacer alejka. Jak dziewczyna uzna, ze maja wspolne zainteresowania, ze chlopakowi zalezy na niej, ze wiaze z nia plany zyciowe, ze laczy ich uczucie, ze zdolni sa do poswiecen itd., to przedstawia go rodzicom. Na takim etapie znajomosci raczej nie dochodzi do gwaltow.
Natomiast jesli dziewzcyna pozwala sie "wyrwac" chlopakowi w poczatkowym etapie znajomosci, to nastepstwa sa takie, jakie czytalysmy powyzej.
Nie uwazam, ze miedzy dziewczyna a chlopakiem powinno dojsc do zblizenia dopiero po zareczynach, ale jestem przeciwniczka oddalania sie w ustronne miejsca z mezczyzna, co do ktorego nie ma pewnosci, ze bedzie czuc bezpiecznie.
Natomiast jesli chodzi o rodzicow, to nie znam, nie rozmawialam z matka zgwalconej dziewczyny. Mysle, ze jednak nienajlepiej sie czuje z tego powodu, ze nie udalo sie jej uchronic, przestrzec przed brutalnymi stronami zycia.
53, ale piszesz tak jak gdyby w małżeństwach nie dochodziło do gwałtów, a przecież takie osoby znają się długo...i co wtedy też jest wina kobiety, bo go sprowokowała?
Ilecka, nie napisalam tego zdania, ktore zacytowalas.
w takim wypadku uwazam, ze kobieta jest bardzo nierozsadna, ze dopuscila do tego.
ja nie rozumiem, jak można bić czy kopać kogoś równocześnie po głowie i nogach... człowieki nie jest głowonogiem przecież...


----

głowonóg .... jezu dusze się ze śmiechu ,ale mnie tym rozbawiłeś ;)
nie,no ja wymiękam z tym "nierozsądna, że dopuściła do tego", 53 ja nie wierzę w to, że tak myślisz! Ale kiedy była nierozsądna..., może wtedy, gdy np. nie miała ochoty na sex z nim i on ją zgwałcił, bo potrzebował tego jak powietrza? Pewnie to będzie jego usprawiedliwieniem! Jest mnostwo takich zdarzeń w codziennym życiu.
Jesli maz wraca z pracy, a zona zamiast dac mu obiad, to rzuca mu tekstem typu: "Zaczęła mu mówić jaki to z niego impotent, że sypia tylko z kozą, że nigdy nie będzie miał takiej laski jak ona i tak dalej... ", to skutki sa do przewidzenia.
asia.h to żadan prowokacja z mojej strony.
A tu sa adresy krore moga sie przydać:
www.ghb.amor.pl - ważne porady, jak uchronić się przed gwałtem i o narkotyku GHB często używanym w tym celu,
www.oska.org.pl – serwis pomocy kobietom,
www.suka.org.pl – Czy słyszeliście o akcji „bo ta suka mnie prowokowała”?
www.antykoncepcja.com.pl/Gwałt.htm – jak postąpić, gdy się stanie ofiarą gwałtu, gdzie iść po pomoc, zabezpieczenie dowodów. Np. nie należy się myć i prać ubrań, aby nie zniszczyć materiału dowodowego, tylko natychmiast zgłosić się na policję.
www.niebieskalinia.pl - serwis
tym bym skończył dyskusje w tym temacie)))))
53, nawet jeśli by go nie znała to co z tego?? można wychodzić z ludźmi, których znamy do jakiego stopnia? bo nie rozumiem...ja mam mnóstwo znajomych bliższych i tych, których zaledwie trochę znam...i co? od tych drugich powinnam sie odwrócić na pięcie i powiedzieć, że za mało ich znam..i to niebezpieczne
nie rozumiem o czym my tu dyskutujemy!
a do tego wyobraź sobie, że rozmawiam z OBCYMI na ulicy!
no tak, bo raczej powinna panu i władcy podać grzecznie obiadek (byle nie za słony i za gorący!) i jeszcze potem kiedy on zapragnie dać mu dupy - koniecznie z uśmiechem na twarzy, żeby nie pomyślał, że w tym co robi jest beznadziejny, bo by sie biedaczysko zdenerwał...
Agatko, czy oddalilabys sie z takim obcym lub maloznajomym w miejsce malouczeszczalne, do jego domu, pokoju hotelowego, tzn. takie gdzie moze dojsc do gwaltu?
nie wiem, wszystko zależy od sytuacji...może i by sie tak zdarzyło

spróbuj zapomniec o tym, że to znajomy lub nie - to pojęcie względne...przyjmij do wiadomości, ze takie rzeczy się zdarzaja niezależnie od stopnia zazyłości tych osób
...i NIGDY nie można powiedzieć, że to dziewczyna była winna...bo kobieta ma PRAWO POWIEDZIEĆ NIE w każdej sytuacji...i mężczyzna ma poprostu OBOWIĄZEK TO USZANOWAĆ!
BRAVA AGATKA

i to jest to, o co my wszyscy tutaj walczylismy.SZacunek dla kobiety jest podstawa.
brawa
Przepraszam Cię najmocniej, pisałam 53 mając na myśli Pezzata Donnola!
To zdanie napisała Pezzata Donnola!
agatkaf mówiz ze w każdej sytuacji kobieta moze odmówić. A spotkania też na kawę. tym bardziej ze ta kobieta potrafi go wyciszyć i dlatego chce tego spotkania. no i moze sie okazac ze ten facet dostaje dwie rózne opinie lekarsie. jedna mówi ze zostaje mu pół roku zycia a druga ze jest szansa na wyleczenie. Czy takiej sytuacji kobieta tez ma prwao odmówic spotkania))))
O czym Ty w ogóle mówisz, człowieku, zastanów się!
:-o
inf, chyba nie jestem wystarczająco inteligentna, żeby zrozumiec twoją wypowiedź;)
ilecka naucie sie zdrowego egoizmu i tyle)))))
??
ilecka moim zdaniem zdrowym egoizmie chodzi o to by w swoich działaniach, myślach i uczuciach dbać o swoje potrzeby, nie krzywdząc przy tym nikogo i niczego w jakikolwiek sposób
Ale co ja powiedziałam? Powiedz mi gdzie się wypowiedziałam na ten temat. A Twój przykład to jest wzięty z kosmosu.
Doceniamy inf. że chciałeś dobrze. Mimo to nie powinno się sztucznie tworzyć takich tematów. Wiem, że chciałeś przez to zapewne dowalić nielubianym przez siebie Włochom... Ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby Włoch mógł bić i kopać swoją żonę z kilkumiesięcznym dzieckiem na ręku. Znam za to przypadki pobicia kobiet przez muzułmanów przybyłych do Włoch. Ale to chyba co innego i temat na inną dyskusję.
FB, takie rzeczy dzieja sie na całym świecie...
jak się czujesz? Już ok?
...po tym jak mnie mąż pobił?
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 319

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia