Bita przez meza

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 319
mój chłopak nie zostawił mnie ale ja to zrobiłam ja go rzuciłam... ponieważ okazał sie strasznym egoistą .... mój chłopak amore uwielbia pić a mnie to wkurza u niego!! ostatnio byliśmy na weselu mojego brata ciotecznego i napił sie jak szpadel tylko on był pijany.. moja cała rodzinka zwracała mi uwagę za niego!! głupio mi było ale na to miałam poradzić!! minęły 2 tygodnie od wesel mój chłopak nigdzie nie wychodził z kumplem ( gdzie wcześniej chodził praktycznie co tydzień) każdy piątek i sobotę spędzam razem z nim ale wczoraj okazało sie ze on ode mnie woli piwo " wkoncu wybuchł" i musiał sie spotkać z kumplem ale ja nie mogłam wyjść z nim i pop***** mnie równo!! powiedział że jestem dziecko że nie mogę wyjść z nimi :/ sory ale to nie moja wina lecz moich rodziców ze mnie nie puścili a mieli racje!! mój "były" zadzwonił do mnie o godzinie 3 w nocy NAJEB****!! zdołowałam sie !!zaczął na mnie wrzeszczeć:/ i jak tu takiego zrozumieć ? Czy mógłby ktoś mi napisać i poradzić na adres : [email]
ee agatka, można poszukac pewnych substytutów..hyhy :)
o kurcze, jaka ja niedomyślna!
i problem z głowy;)
biedactwo...
moja rada: dac mu porzadnego kopa w dupę i sobą też pare razy ostro potrzasnąć
Sama jestem bita, poniżana i wyzywana przez Włocha od najgorszej
mam dopiero 19 lat i 7 miesięczną córkę, kiedy
pierwszy raz mnie uderzył było to tydzień przed
porodem miałam siniaka pod okiem i zakrywałam go
makijażem, teraz bije mnie codziennie, ma do mnie
ciągle jakie zarzuty, grozi mi ze zabierze mi
dziecko, zjadają mnie nerwy i chce popełnić
samobójstwo bo juz nie mam innego wyjścia nie wiem
co robić, nie ma sie kogo poradzić chce odejść!! Proszę niech ktoś napisze do mnie na adres:
[email]
słuchaj, daruj sobie wymyślanie kolejnych nicków i naigrywanie sie z takich dramatycznych sytuacji, w których z pewnościa wiele osób się znajduje....masz chyba jakieś natręctwa, lecz się
jak popełni samobójstwo to komu stanie sie lepiej?osieroconemu dziecku,szczęsliwemu wdowcowi czy sobie?Moze i wymysla bajki pod kolejnymi nickami ale takie historie sie zdarzaja.Widziały gały co brały(to dla dziewczyny alkoholika i 19 latki)
pezzata donnola ten wymysł nie pasuje do niego, I z tego co się orientuje to pewnie administrator by zablokował jego adres. Opuszczając to forum życzę wszystkim naj….
do niego - kogo???
jestescie strasznie chaotyczni
Serdecznie chwiałam podziękować 2 osoba ,które mimo zamieszania pospieszyły mi z pomocą. Jeszcze raz dziękuję
Agatka, tematy: Bita przez męża, Szukam męża i żal (oraz zapewne kilka innych) są utworzone przez inf. Posługuje się on wieloma innymi nickami (damiankak, jadwidzia22, CzarnaMumba i in.) a tylko naiwni dają sie sprowokować jego głupim dyskusjom. Moim zdaniem mamy tu do czynienia z poważnie chorym człowiekiem. Masz rację, ta osoba powinna się leczyć...
ja mysle, ze tylko ten watek "bita przez meza" jest dzielem inf'a. chociaz pewnosci nie mam. za to jesli chodzi o jadwidzie i damiankaka... inf! Twoj styl pisania jest tak charakterystyczny, ze trudno sie nie zorientowac! plus te wszystkie linki...
no i nie wierze we wpisy, w ktorych autorka uzywa nick'u "zalamana" czy "pokrzywdzona", czy jak tam bylo.
wcześniej inf. posługiwał się nickami: sansimone janka0 jolka132 monika300
a teraz: załamana zawiedziona rozalona potrzebująca
zapomniałeś jeszcze o nicku Rahma(dlaczego?bo gdzie inf.tam Rahma,gdzie Rahma tam inf)-właśnie wywołuje wilka z lasu,da nam popis wulgaryzmów,wysle do psychiatry u którego sie leczy,naubliza.
ragazzi nie popadajmy w paranoje :-D
Pod tyloma az nickami to on sie nie kryje..
noo wy chyba wszyscy popadliście w paranoje...
no a ten faccia brutta to sie wszytkich czepia nie wiem co on taki znerwicowany, ja proponuje zrzutke na nerwosol dla niego
kryje sie.Wiekszosc z tych nicków ujawnili sami forumowicze.Podawał sie tez za polska przyszła matkę,która szuka gosposi i opiekunki do swojego domu.Taką arogancje trudno przeoczyc i przypisac kilku osobom.Poza tym,w kazdym temacie w którym sie produkuje porusza zawsze te same tematy.Jako inf.i Rahma odsyła ludzi do psychiatry,na fora medyczne.Zreszta,ci co sa na fiolecie od dawna juz sie przekonali,ze to rozszczepienie jaźni,chora osobowosc.Takie cuda o sobie juz pisał,ze wreszcie sie zaczał mylic w zeznaniach.
Ze jest dziwny to oczywiste, ale wulgarny czy arogancki to bym nie powiedziala :-) Ma taki specyficzny sposob bycia ale nie jest szkodliwy.

No to teraz w psychologow sie zabawimy :-)
laDonnaEmobile to także inf. Jest obecny pod tym nickiem na temacie żal. Jest tam także jadwidzia22 i damiankam
jest szkodliwy, bo prowokuje dyskusje, często piszac sam ze sobą pod dwoma różnymi nickami i tak wciąga innych. A każda dyskusja z jego udziałem kończy się kłótnią. Celowo ubliża tu Włochom wiedząc, że lubicie ten kraj, aby was zdenerwować i w pewnym sensie ośmieszyć.
a to ciekawe...na moje oko fb to inf :D zaraz nas zawioza do psychiatryka
wcześniej inf. posługiwał się nickami: sansimone janka0 jolka132 monika300
a teraz: załamana zawiedziona rozalona potrzebująca i laDonnaEmobile

ma innych tematach jest także: jadwidzia22 i damiankam
buhahahaha no ja mam nad toba mala przewage... heh nawet nie wiesz ja bardzo sie mylisz fb ty tez jestes klotliwy.... a do wlochow nic nie mam
wg mnie jestes inf moja intuicja mi tak podpowiada
no prosze, teraz inf. gada sam ze soba :-D
no zaraz spadne z łużka ze śmiechu :D no i widzisz fb jak łatwo mylą ludzi z inf :) no teraz fb i ja to jednośc na to wychodzi :D dobre
ups z łóżka
no dobra..to ja się przyznam..jestem infem i od 2004 roku występuję tu pod nickiem agatkaf
od jutra zaczynam terapię...i wam tez radzę, bo to rzeczywiście paranoja widzieć wszędzie wokół siebie bogu ducha winnego infa i nieustannie analizować jego kolejne nicki..jakby nie bylo ciekwaszych tematów do zgłębienia
chyba cierpicie na infomanie. Nie bede się tłumaczył bo sie nie czuje winym. Wchodzą pany na takie strony :
http://www.insieme.pl/
to pożniej powstaja takie sytuacje. Prosze o dalsze wypisaywanie epitetów typu psychol itp. abym mógł sobie poprawic humor
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 319

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia