Bita przez meza

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 319
inf.ale takie rzeczy dzieją sie na całym świecie co wcale nie znaczy że jest to w porządku, ile takich przypadków i gorszych jest w Polsce, a ile z tych przypadków nie widzi nawet światła dziennego bo dziewczynki boją się powiedzieć, albo mamy ukrywają,daj, dobrze wiesz że gwałty i nadużycia są wszędzie ZWŁASZCZA w krajach biedniejszych gdzie jest tzw.margines społeczny-alkohol,narkotyki,przestępstwa.
faccia brutta mylisz sie całkowicie że to ja ten wątek zalozyłem. Ja na pewno sie nie osmieszyłem))))))
asia.h ja to wiem że tak jest ale weWłoszech wyjątkowo łagodnie wydawaja wyroki a czesto umazaja)
to poczytaj sobie jak łagodne wyroki daja za takie same przestępstwa w Polsce ...
>> Luna
Tak samo jest u nas w Polsce,tylko że nasze media nie mają jeszcze wprawy w nagłaśnianiu takich spraw tak jak to się dzieje we Włoszech, tutaj robią mini seriale, przepychanki polityczne itp.. u nas natomiast wszystko odbywa się ciszej a dziewczyny często są jeszcze gnębione za to że odważyły się opowiedzieć o swojej tragedi, zazwyczaj mówi się o nich że prowokowały, ostatnio stało się modą prześladowanie seksualne nastolatek przez rOwieśników w szkołach napewno o tym czytałeś na interi i czytałeś równiż wypowiedzi forumowiczów często poprostu żenujące, takie samo podejśćie jest sądów, nie ja że poprostu europejski system karny jest do kitu.
a co ma do tego Unia ?
asia.h tak czytałem i przykre jest to ze dziewczyny ktore sie odwazą mówić sa wytykane palcami. A osoba która stara się je bronic jest robiony wariatem. ))))
Przykre jest rowniez ocenianie ludzi, ktorych nie znamy. A na podstawie paru slow wydajemy juz wyrok
sam założyłeś wątek po to żeby zrobić z siebie człowieka o wielkim sercu ..... obrzydliwe
znowu wyjde na kretynke, ale nie lapie o co chodzi?
monikabuon ale przykre jest równiez to ze jak sie komuś pomoze . Wyrazi o tobie zdanie zże jesteś nie normalny i ze ja przesladujesz. To jest przykre))))
widze ,że Inf. się postarał ... :-/
monikabuon manipulacja mająca zrobic z kogos obrzydliwego wariata. no to prosze zgłoście temat do usuniecia. Ja ten temat uwzam za zamkniety)))
taki jest właśnie minus internetu (a może plus?), że nigdy nie wiemy kto się kryje pod danym nickiem, ale nie udawajmy że takie rzeczy się nie dzieją i może to jest faktycznie ktoś, kto potrzebuje wsparcia w trudnych chwilach i dobrego słowa, a nie kłótni...?
Inf. powiec mi kto tu kim manipuluje , a potem jeszcze ofiare z siebie robi ,ja również mam nadzieję ,że to tylko żart , niesmaczny ,ale żart , jeśli nie to bardzo mi przykro i mam nadzieję ,że ktoś tej dziewczynie pomoże .
jest to bardzo przykre, kiedy ludzie tacy jak inf. nie maja swojego zycia towarzyskiego i musza dowartosciowywac sie na forum, wypisujac jakies bzdety, negujac wszystko... od dluzszego juz czasu sledze niektore watki i czytam z niesmakiem Twoje wpisy... ma tu sei veramente un cesso ke sta davanti al computer 24 su 24? najbardziej smieszy mnie Twoja wrogosc do Wloch, szkoda tylko ze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ze zycie to nie sa jedynie statystyki... wytyczne... albo wartosc rynkowa! zostan operatorem niebieskiej linii, bedziesz mogl wtedy spokojnie doradzac innym, a moze wez udzial w jakims teleturnieju tipo 'Gara degli sfigati'... moze wtedy nareszcie poczujesz sie spelniony, taka dobra rada...o mi raccomando, portati qualche ragazza, fatti una sega... non lo so! scusatemi tutti ma glielo dovevo dire x forza)))))))
yankeefriend .... ;D
Według mnie nie jest to żart, gdyż zgłosiłam wątek do usunięcia. Pozdrawiam wszystkich uczestników tej ciekawej dyskusji.
zostaw go i przyjedz na jakiś czas do swojej rodziny do Polski-zawsze to jesteś u swoich -będziesz pewna psychicznie,trochę odpoczniesz...
Czy 2 kwietnia, to tez prima aprilis? Uwazam, ze nalezy zakonczyc ten troche makabryczny zart.
Wczoraj mnie nie bylo w necie, to dzisiaj dodam zart w tym temacie.
Zona do meza: Za co mnie bijesz, no za co?
Maz do zony: Jakbym mial za co, to bym cie zabil.
Kociunia widzę ze odwróciły się role prześladowcy .Pozdrawiam
Mam pytanie moja znajoma była kiedyś na imprezie, na której została zgwałcona dziewczyna, a że moja znajoma przyszła razem z gwałcicielami Włochami , to została oskarżona o współudział . Mam pytanie czy przysługuje jej adwokat z urzędu?? I jak tak to jakie są procedury jego otrzymania??
Relatywnie: "przyjaciele moich przyjaciol sa moimi przyjaciolmi". Jesli masz takich znajoma, ktora ma takich znajomych, to niech szuka pomocy u prawnika. To jest przede wszystkim forum jezykowe.
Mnie zgwałcił Włoch ,będący z pozoru moim dobrym znajomym. Dosypał mi czegoś do picia i zrobił to na co czekał....:( Wiedziałam co się dzieje, ale nie mogłam się bronić. .To bardzo boli. Do dziś zastanawiam się czy to był gwałt czy tylko moja głupota.. Może tak naprawdę sama jestem sobie wina....:(
hahahahaah. Dosypal ci cukru?
odpowiedz do jolki: twoja znajoma ma jak najbardziej prawo do adwokata i jezeli nie jej sytuacja pieniezna nie pozwala na oplacenie adwokata moze starac sie o tzw gratuito patrocinio. http://ec.europa.eu/civiljustice/legal_aid/legal_aid_ita_it.htm

pozdrawiam
Cinquantatre, wybacz, ale wytlumacz mi z czego sie smiejesz?? Ja w tym nie widze nic zabawnego :/
53, jak mozna smiac sie z takiego czegos?!! Dal dziewczynie pewnie tak zwana 'tabletke gwaltu', po ktorej mogl sobie z nia robic co tylko mu sie podobalo. Jezeli smieszy cie to, to naprawde wspolczuje.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 319

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia