zmiana poziomu życia po przeprowadzce

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 249
no co?..no co?..Moja wina?!!!
Mhmmmm... przypomina mi sie kabaret Neonowka - Niebo i tekst "po dwoch latach wszystko pieprzlo" :D Wtedy my spakujemy sie spokojnie i pojedziemy do naszego kraju ktory pieprznie jeszcze dwa lata pozniej;P
...siema sm0kus , trafiła w Ciebie jakaś occupazione ? :)(lucrativa naturalnie )
Taaa. Mysle nad powrotem do PL. Tam robota wali drzwiami i oknami. Fajnie bylo sie pobyczyc przez 5 miesiecy, poznac troche Italie... ale nie satysfakcjonuje mnie takie zycie.
...wracaj brachu :):):)...makaronia dobra na wakacje ...
jasne, ze Chniczycycy nie dadza WSZYSTKICH swoich pieniedzy jakie maja na ratowanie Hiszpani i Wloch..bo po prostu nie saglupi..wiec to wyobrazenie daje do myslenia..Brukseli wystarczylo na pomoc malej Grecji...na pomoc gigantom..juz nie wystarczy. A Niemcy tez ani myla sie poswiecac...wiec to wszystko..walnie z wielkim hukiem..bedzie zmiana olbrzymia rzeczywistosci ..zwana co nieco przez niektorych' koncem swiata'.....podkreslam :zmiana rzeczywistosci
....7z9 breva breva :)
80/20: zaskakująca zasada rządzi naszym zyciem Zasadę tę odkrył w roku 1897 włoski ekonomista i socjolog, profesor uniwersytetu w Lozannie Vilfredo Pareto. Badał on statystycznie dochody ludności we Włoszech.
Badania te wykazały, że 20% Włochów jest w posiadaniu 80% bogactwa kraju i odwrotnie - 80% ludności posiada jedynie 20% dóbr. Taki rozkład proporcji zwany jest zasadą Pareta lub zasadą 80/20. calosc tu:http://www.naszswiat.net/y-we-woszech/wiadomoci/1974-8020-zaskakujca-zasada-rzdzi-naszym-yciem-.html No i jak dowali teraz do Itali kilka tysiecy tunezyjsckich prtetendentow do owych 20 proc dobr ktore są w posiadaniu az 80 proc obywateli wloskich i innych rezydentow..to kazdy bedzie dostawal owa slawna srednia pensje 1 tys eu przez nastepne lata az do emerytury
http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-zagraniczna-czarne-chmury-nad-unia-europejska-2-18864
warto rzucic okiem http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9330792,Globus_przepolowiony__Wschod_coraz_bogatszy__Zachod.html
Wlochy ósme miejsce http://www.sfora.biz/Oto-najbardziej-zadluzone-kraje-swiata-a31145 poziom zycia sie obniza tylko obniza..i juz nie wzrosnie
odswiezam..dla tych co chca sie przeniesc do Wloch
... ''Skupianie się na Grecji przypomina prestidigitatorski zabieg odwracania uwagi. Kryzys wyszedł już poza niewypłacalną trójkę Grecja-Irlandia-Portugalia, trzeba się zająć brakiem wzrostu we Włoszech i Hiszpanii”... nastepny cytat: "Starczy spojrzeć na historię tego, jak Grecja doszła do obecnego stanu, żeby zrozumieć, jak Irlandia i Portugalia znajdą się w tym samym miejscu. Co więcej, jak dojdzie co do czego, to grecki schemat znajdzie zastosowanie wobec Włoch i Hiszpanii, więc lepiej trzymać się z daleka. ....calosc w artykule Greckie bankructwo może okazać się schematem dla Irlandii i Portugalii.. http://biznes.onet.pl/greckie-bankructwo-moze-okazac-sie-schematem-dla-i,18493,4804500,3219970,199,1,news-detal Nie ma co sie oszukiwac nadchodzi druga fala kryzysu,od dawna zapowiadana ,pod wzgledem zadluzenia Wlochy sa na 3 miejscu w swiecie po USA i Japoni......wiec dlatego tak trudno tu o prace i zycie jest drozsze niz dotad.. a obserwuje to od 2007r
tu Justynako9 masz nz biezaco tropy..kryzysu...chyba juz nikt sie nie przeprowadza do Italii?
Ja sie przeprowadzilam niedawno ...zobaczymy na jak dlugo....
aha haha ..TY decydujesz...zdecydujesz..na jak dlugo...finche non ti stufi..:D:D
si si zdecyduje ja... Italia ...hmm sa piekne strony zycia w Italii ...ale sa takze te brutte ;-) vediamo:-)
ja sie juz zwloszczylam..tzn mysle na wloski sposob tzn :me ne fregha un caz....olewam wiekszosc problemow ktore po zastanowieniu nie sa moimi problemami ale czyimis..Poza tym relacja z moim partnerem daje mi sile i szczescie..az sie dziwie..ze powstala taka relacja..no coz 2 Raki..dziwie bo jak patrze oczyma innych osob na mego partnera...to wszyscy mowia bel figo..bel figo..A ja mu wkladam do :a jaki tam z Ciebie bel figo..idz sie ogolic..ahahah.Zycie tu tzn koszt zycia...jest dla mnie tansze niz w stolicy Polski w jej samym centrum...mam na mysli koszt zakupow jak odziez kosmetyki ,chemia,nawet glupi bilet na autobus jest tu tanszy,czy drink/ za 2,50/...warzywa ta sama cena...reszta czyli cena zywnosci jest drozsza...vet jest drogi ...Italia jest OK....to tylko ludzie stwarzaja problemy..jak patrzysz na swoje zycie to wszystko jest poukladane..czasem ktos ..najczesciej un coglione zaczyna 'rompi/ć/ palle' ahahahahahahah...Najlepiej nie zwracac uwagi....
fregha??? widzę, że włoskiego słownika też nie używasz tak samo jak polskiego...
o sette widze jakas zmiane podejscia do wloch/wlochow...zawsze na nich raczej 'najezdzalas' ;)
mam czule klawisze...ale zwroc uwage, ze chyba ja jedyna wrzucam prosbe o wybaczenie literowek..i NIE KASAJ juz niczym pies ogrodnika.. Ziomek ...tylko krowa nie zmienia zdania ..poza tym jestem osoba, ktora pisze to co mysli w DANYM momencie ...vita e troppo ..breve :D
racja :) troppo breve
I don't give a damn....
Cytat:
zwroc uwage, ze chyba ja jedyna wrzucam prosbe o wybaczenie literowek

zawsze to jeden post więcej i pierwsze miejsce w ILOŚCI postów utrzymane.....hhahah

Ziomek, Gosia...buziorki
G jest blisko H dotykam sasiednim palcem i sie wbija..potem robie drugi blad, ze wysylam od razu a nie kontroluje tekstu..dzis zrobilam duzo literowek i wszystkie wynikaja z czulosci mej klawiatury ahahahah klawiatury..ahahahah z CZULOSCI..ahahahahah ona chyba mnie nie' kocha'..ale jest taka czula i jest zemna i mi sluzy ..jest ma przyjaciolka?..jest czula, jest MOJA..i chyba to jest wazniejsze 'czulosc' martwej klwiatury jakiej nie maj inni ludzie hahahaha... np forowiczka powyzej...
nastepna' nie czula' forowiczka.....a piszże i ty babo, ktos ci broni????????potrafisz tylko wrzuca na forum linkposty od trola..
sorry za literowki ..tym razem sie.. polknely literki, tak juz mam...albo ktos akceptuje i pisze na temat postu albo zglaszam pierdoly do usuniecia
Cytat: Margo49
zawsze to jeden post więcej i pierwsze miejsce w ILOŚCI postów utrzymane.....hhahah

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tymi postami... Juz nie pierwszy raz wiedze, ze o tym wspominasz, nawet bezposrednio mi to raz zarzucilac. ...czy w ilosciach postow jest jakis prestiz? ...kompletnie nie rozumiem tego argumentu... :-/
edytowany przez marysia2: 06 wrz 2011
Tobie nikt tego nie zarzuca Marysiu, jedna użytkowniczka z tego forum uwielbia być na piedestale i to do niej było to skierowane, pozdro :)
Cytat: gosiaBG
Tobie nikt tego nie zarzuca Marysiu,

....zarzucil mi ktos, ...ale miejsza z tym, mam to gdzies ;-) pozdrawiam rowniez :-)
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 249

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa