PROGRAMY DO NAUKI WLOSKEGO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 170
Tego programu nie mozna wysłac mailem, bo jest zbyt duzy. Jedna częśc tylko zajmuje sporo ponad 400 mega. Jęsli jest to cały kurs na wszystkich poziomach to grubo ponad 1 giga.
Kto sciagnął ten program z netu i nie wie jak uruchomic to informuję, że należy mieć jakis program np daemon tool, który pozwala na utworzenie wirtualnych dysków i ogladanie obrazu płyty.
sciagnijcie sobie z emule program tell me more troche to potrwa ze wzgledu na rozmar a to jest kod
TELL ME MORE ITALIANO

L5ABV-00591-BMW-ZH
Czy też mogłabym się ładnie uśmiechnąc o ten program i prosić o niego? dziekuje pięknie z góry : [email]
Ja posiadam program dla początkujących i średnio zaawansowanych z serii Euro talk...ale nie wiem czy jest dobry bo z niego nie korzystam (do nauki wolę książki, radio , gazetę [email]
mam juz ten tell me more Italiano z emula ale ten program nie jest polsko jezyczny co mam zrobic ????
witaj bardzo chciałabym uczyć się tego pięknego języka ale nie wiem jak Wszyscy zachwalają program tell me more a ja nawet nie wiem co to za program BARDZO proszę o pomoc tzn o tym programie i czy wogóle mam szansę się nauczyć tego niesamowitego języka Z góry bardzo dziękuję
jezeli mozna prosic... bardzo zalezy mi na tym programie moj mail [email] pozdrawiam:)
Pilnie potrzebuje jakiegokolwiek programu do nauki wloskiego.rnZa miesiez wyjezdzam do wloch i chcialbym mozliwie jak najszybciej i efektowniej poszezyc znajomosc tego jezyka.rnZ gory dziekuje [email]
[email] bez rn ;)
Jesli masz tak malo czasu na nauke to chyba jedynym rozsadnym programem beda " Rozmowki wloskie w miesiąc " SuperMemo okolo 20 zl , zawieraja ksiazeczke , program o mp 3 .
hej, a możemy sie dogadać żebyś mi go pdesłal do domu na płycie przez poczte, przesyłke można zrobić za pobraniem + doliczyć do tego koszt płyty + coś za twoja fatyge... prosze Cię bardzo odezwij sie na [email]
czesc mam rowniez ten program,jak rowniez tlumacza,podaj mi swoja propozycje na e-mail [email]
Ja mam Tell Me More Włoski. [gg] , email: [email]
Ja mam Tell Me More Włoski. [gg] , email: [email]
Bedzie chodził. Tutaj raczej chodzi o czestotliwosc procesora. Pentium mają około 200 MHZ. Athlon ma najmniej chyba 1700 wiec sam widzisz ze bedzie dzialac:) Program imstalujemy w systemie windows, wymagane jest 8 MB ramu (obecnie kompy maja conajmniej 256MB).
Badzcie powazni i zacznijcie myslec ludzie. Prosicie o przeslanie programu ktory jest na 2 plytach CD na maila? Chyba ze ktos ma maila o kosmicznej pojemnosci skrzynki odbiorczej;)
Bardzo proszę o kontakt. Mnie także zależy na tym programie.
[gg] mail: [email]
Potrzebuje tell me more włoski. Mój mail : [email]
chciałabym w jakiś sposób pozyskać darmowy tell me more:) czy ktoś mi pomoże?:)
hey,
ja też bym prosiła o przesłanie jakiś programików do nauki włoskiego:):)

[email]

z góry dziękuje:):)
i pozdrawiam
aha mój mail to [email] :)
Witam czy masz może program do nauki języka włoskiego i czy mogłabyś mi go przesłać/ Mój mail [email]
Jeśli macie ten program do nauki włoskiego bardzo, bardzo prosiłabym też o przysłanie mi. Jest mi bardzo potrzebny. Proszę. Mój mail : [email]
bardzo proszę, jeśli ktoś posiada program tell me more italiano, bardzo prosiłabym o wysłanie mi go na maila [email] z góry bardzo dziękuję.
pozdrawiam:)
Ludzie, czy wy myslicie w ogole??? Nikt nie wysle Wam programu, ktory zajmuje tyle miejsca. Poza tym jak ktos dal za program 400zl, to nie sadze, aby chcial sie nim za darmo dzielic.
ale głuptaki... na głównym forum są linki do ściągnięcia programu który kosztuje w Stanach $300 dolarów to jest jakies 750 zlotych i jest bardzo dobrym programem(Rosetta Stone) a te debile chcą Tell me more i myślą że ktoś im wyśle email'a z programem o rozmiarze kilkaset megabajtów. No imbecyle! Potrzeba się przyłożyć nawet żeby dostać pirata. Weźcie się w garść!
Dzieki za inforamcję, że tylko imbecyle korzystają z programu tell.
weź się w garść i naucz kultury i tolerancji.
ty masz cos z głową??? weź się lecz!!! pisałam o imbecylach i durniach którzy liczą na to że ktoś im wyśle program o wielkich rozmiarach emailem, bez żadnego wkładu własnego. A jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to lepiej się nie wypowiadaj i nie zarzucaj normalnym ludziom że są niekulturalni, bo to coś z tobą nie tak. Cazzo!
I w ten oto sposób forum zyskuje nowy kulturalny wymiar... ;-)
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 170

 »

Studia językowe