PROGRAMY DO NAUKI WLOSKEGO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 170
Dawno dawno temu (kupiłem go w 1998 roku) ukazał się program po polsku pod DOS-em o nazwie Italiano con Amore. Był sto lepszy (edukacyjnie) niż np. dwa poziomy CD World Talk, dla początkujących i średnio zaawansowanych. World Talk mimo lektora, wydaje mi się nieco płytki i infantylny i zbyt szumnie nazywany kursem językowym. Italiano con Amore zawierał bardzo dużo słówek, zwrótów i ćwiczeń na różnych poziomach zaawansowania. Mnie ten program się podobał, bo mimo swej prostoty (żadnych nagrań dźwiękowych, obrazków, czy innych fajerwerków) i minimalnych wymagań sprzętowych nie wieszał systemu i mieścił się na dyskietce 1,44 MB. Dlaczego piszę w czasie przeszłym? Działa tylko na starych komputerach, ja używałem Pentium 90 z Win 98. Ku mojemu rozczarowaniu na nowym kompie już nie chciał działać. Napisałem do wydawcy licząc na upgrade, ale okazało się, że zaprzestał on działalności. Szkoda. Nie zbadałem nigdy do jakiej szybkości procesora, bądź stosowanego softwaru dałoby się go wykorzystać. Znajomy informatyk mówi, że nie działa, bo nowe kompy pracują na innym języku programowania. Jeszcze kiedyś w porywach desperacji przynosiłem tego starego Pentiuma z piwnicy i odpalałem Italiano con Amore, żeby poczuć trochę radości z jego posiadania. Potem sam tworzyłem na własny użytek pliki z włoskimi słowkami do zastosowania w programie ETeacher. Ale zarzuciłem, bo to żmudne.
Do angielskiego są miliony programów, a do włoskiego? Sami widzicie, kochani, jaka mizeria. Wobec innych miłośników języków obcych jesteśmy w mniejszości. Pozdrawiam italianofilów, moje [gg]
z tego co się orientuję i jak już wcześniej ktoś napisał to ten program miesci się na kilku płytkach... więc są mizerne szanse że wogóle ktoś to może rozsyłać...
siemka... ucze sie włoskiego od nie dawna (sama) troche ciezko mi to idzie ...chcialabym dowiedziec sie cos o tym programie ( tell me more włoski) co o nim sadzisz? jesli masz go na zbyciu prosze o kontakt :D ...czekam ...
aCha mój e mail to [email]
morduję się już 2-gi tydzień z uruchomieniem teel me more ściągniętego z torrenta.to są jakieś dziwne pliki.zrobiłam nawet obraz płyty ale jak te pliki zintegrować żeby program chodził.H E L P jak siedzisz w temacie to daj znać e-mail [email] dzięki
mam bardzo fajny programik do nauki wloskiego.
z tym programem blyskawicznie uczysz sie slowek.
jezeli jestes zainteresowany napisz pod adres: [email]
kilka dodatkowych informacji na temat programu:
Dzięki zawartej w tym programie rewelacyjnej metodzie nauki OpenLearn, będziesz uczył się kilka razy szybciej niż dotąd!300 słówek w godzinę? Przekonasz się, że to wcale nie jest niemożliwe.
za jedyne 6.49 pln mozecie stac sie posiadaczami tego programu.
kontakt na adres [email]
pozdrawiam!
p.s. program po wplacie przesylam na mail'a
Wszystko ładnie i pięknie, ale mówisz od razu o kasie z grubej rury. Twoje intencje budzą wątpliwości. Pewnie kupiłeś za 7,99 na Allegro i chcesz dodatkowo zarobić. Sorry, ale lepiej te 7,99 zapłacić autorowi, niech pracuje nad wzbogacaniem słowników. O programie Italiano 2004 Plus wiem od 3 dni.
Tu jest link dla zainteresowanych:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35467253
Lepiej byłoby gdybyś zaproponował, żebyśmy wspólnymi siłami tworzyli nowe pliki ze słowkami i wymieniali się nimi, a nie próbował nabijać sobie kabzę.
nie chce nabijac kabzy tylko chce odsprzedac ten program poniewaz nie jest on odpowiedni do mojego poziomu zaawansowania.
pozdrawiam!
Ale bujda! Chesz odsprzedać coś, co kosztowało cię 6,49 zł? Czy Ty nie masz na chleb, żeby fatygować się dla takiej kwoty? Kolego, nikt w takie bzdury ci nie uwierzy. Sprzedasz 10-20 kopii a wszystkim będziesz mówił, że pozbywasz się właśnie tej kopii, którą kupiłeś. Potrafię zrozumieć, że ktoś chce pomóc innym w nauce słówek, ale brać za to jeszcze 6,49? Przecież mogłeś od razu napisać o jaki program chodzi, a nie zachęcać do kontaktu przez e-mail. Jeśli zaoferujesz nowe słówka do tego programu, które sam wpiszesz, rozumiem, napracowałeś się, ale sprzedawać cudzą pracę? Smutne, że taki przypadek tu się pojawił...
gala - jesli masz tell me more, skontaktuj sie ze mna. Jakos sie dogadamy i wszyscy beda zadowoleni :) pozdrawiam; [email]
Stanowczo Cię popieram. Uważam że wszyscy użytkownicy jak można zauważyć nie dbają o swoją kasę tylko o wiedze!!! To jest przecież najważniejsze! A nie do wyzyskiwania z ludzi pieniędzy. Mam nadzieję że więcej takich przypadków nie będzie bo nie są to licytację w stylu ,,Kto da więcej" lub ,,Sprzedam tanio" Nie to jest tematem tej strony! nie chcemy aby ta cudowna strona schodziła do tak niskiego stopnia jak prezentują niektóre osoby. Z takimi tekstami to na bazar!!!
Serdeczne pozdrowionka dla kochanych użytkowników. :)
Buziaki trzymajcie się!!!!
Ps.: Czy ktoś może polecić mi stronkę z Włoskimi programami do nauki???
nie zamierzam zarabiac na chleb na tym programie bo to niemozliwe!!!
po prostu kupilem go na allegro i jak juz napisalem nie jest on odpowiedni do moich mozliwosci wiec chce go odsprzedac. nie rozumie dlaczego mialbym oddawac za darmo cos za co sam zaplacilem i do tego stracilem czas zalatwiajac wszelkie formalnosci.
zainteresowane osoby serdecznie zapraszam!
pozdrawam!!!
p.s. kazdyma swoj mozg!!!
Tak trzymać! Też się brzydzę cwaniactwem!
Ostatnio znalazałam takie stronki
www.italica.rai.it/index.htm
www.utenti.lycos.it/italianonline
www.italymag.co.uk (po angielsku)
Znajdź sobie na forum "ci sta dentro" -sporo różnych fajnych stronek, nie tylko do nauki ;)
Pozdrówka!
witam i pozdrawiam..
interesuje mnie twoja oferta w sprawie tego programiku do wloskiego moj adresik [email] odpisz
ALE CIAWUSKI :o) sepiki malutkie ...... coz za chec walki o programik ..... podziwiam :o)
Beznadziejny zresztą...
proszę, czy możesz mi go przesłać? [email]
Bardzo zależy mi na posiadaniu tego programu (tell me more). Zgłaszam się do Ciebie z proźbą o przesłanie jego pod adres: [email]
Gracie
tak posiadam tell me more 3 czesci
dołanczam się [email]
odsprzedac chcesz?, czekam na szczegoly.pozdrawiam
[email]
bardzo proszę jeżeli ktoś mógłby mi przesłać ten program do nauki włoskiego jeszcze raz proszęna E-mail [email]
jezeli ktos moze mi przeslac ten program i nie sprawia to temu komus klopotu, to moj e-mail wyglada tak: [email] z gory wielkie dzieki
cześć czy masz mzoe jakis program do nauki włoskiego ? np ten tell me more co jest glownie wymieniany na forum jezeli tak to prosił bym o kontakt pozdro
prosze o "tell me more" [email]
heyaaa!!
Jesli mozna,to ja takze chcialabym ten programik albo jakis inny do nauki jezyka wloskiego!!!!!!!
Z gory bbbbbbb mocno dziekuje!!!Moj adres [email]

pozedrowka
papap
Dolaczam sie do prosby! Moj mail: [email]
Z gory dziekuje.
byłoby fantastycznie, więc też się dołancxam do prośby.
[email]
jakoś do mnie własnie dotarło, że teo programu nie da sie wysłać mailem, no ale co tam. może ma ktoś do sprzedania pakiet TELL ME MORE włoski. byłabym bardzo zaiteresowana [email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 170

 »

Studia językowe