PROGRAMY DO NAUKI WLOSKEGO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 170
Nie będę orginalna i też bym chciała taki program. Nie uczę się jeszcze włoskiego ale bardzo chciałabym :-))) [email]
ja tez bardzo prosze... [email]
Wlasnie wrocilem z Wenecji i chce zaczac uczyc sie wloskiego, wiec jak ktos posiada jakis program do nauki tego jezyka, to chetnie z niego skorzystam: [email]
i ja się dołączam do [email]
Jeśli to nie sprawi Tobie większego problemu to ja tesh bardzo bym prosił o przesłanie tego programu. Z pozdrowieniami [email]
jesli ktos bedzie tak mily i przesle mi tell me more (lub inny program do nauki wloskiego) to bede bardzo wdzieczna. W zamian moge udostepnic cos ze swoich "zbiorow", filmy(rowniez po wlosku), muzyka itp...Pozdrawiam
hej! ja rowniez bardzo prosze o przezslanie mi tego programu :) [email] bede bardzo wdzieczna
moglabym tez prosic o program: [email]
ja również proszę o ten programik do nauki włoskiego...pozdrawim gorąco..))
[email]
Witam, czy info odnośnie programu do nauki włoskiego jest aktualne ? Mój mail to [email] Proszę o kontakt
hejka! możesz mi przesłać ten program "tell me more" włoski?? podaję Ci moje gg i mail. napisz, może się jakoś dogadamy?
[gg]
mail [email]

Dzięki
Monika
program do sciagniecia na www.torrent.org.pl jak ktos wie co i jak moze sobie sciagnac za pomoca torrenta pozdro
mam pytanko w jakim programie moge otworzyc Tell me more??
Z tego co mi wiadomo to ten kurs jest na kilku plytach CD i wy chcecie zeby ktos go wam wyslal na maila?:)
a moze krazy tu jakas bardzo okrojona wersja?
ciao...ja też prosze o przesłanie jakiegokolwiek programu do nauki jezyka wloskiego.....sama probuje sie uczyc ale ciezko idzie..pozdrawiam wszystkich zapalencow...:) mój [email]
Bardzo bym prosiła o przesłanie Tell Me More - sama ściągnęłam ale jakąś lichą wersję, a tyle czekałam aż się ściągnie,że nie mam już sił ;(
mail to : [email] proszę ładnie ;)
no widze,że moja oryginalność w tej kwestii jest wykluczona:) a więc... czy mogła bym także prosić o jakieś info na temat twojego programQ? czy możesz mi go przesłać? bardzo prosze:) mój mail :
[email]
Jeszcze jedna chętna do programu tell me more zgłasza się!
Bardzo chętnie pouczę sie razem z wami :-)
Moj email to [email] gg to 5900730
Pozdrawiam i z góry dziękuję!
me too..proszę o ten programik co inni. [email] będe bardzo wdzięczna
Hej, czy ja też mogę wziąć udział w dogadywaniu się odnośnie tego programiku (proszę o info na [email] Dzięki wielkie
Witam,ale fart,nareszcie trafiłam na coś konkretnego o włoskim.Czy nie bedzie natrętctwem zmojej strony je sli ja również poproszę Cię o ten progam?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
[email]

Bardzo mi zależy!
Proszę o kontakt mailowy nawet jeśli odpowiedż będzie negatywna.
Podzielcie sie tym programem .Pozdrawiam i z gory serdecznie dziekuje . [email]
Ciao! Chciałabym również Tell me more jeżeli ktoś z was ma możliwość przesłania mi go to podaje mój adres: [email]
Jeżeli znacie inne programy do nauki WŁOSKIEGO to prosze o kontakt. DZIĘKI piszcie szybko!!!! :)
Jeżeli ktoś z was może mi przesłać ten program ,,tell me more" to bardzo prosze o kontakt: [email] Dzięki serdeczne Pozdrowionka :) Ciao!
Bylabym wdzieczna jesli ktos rowniez wyslalby mi ten programik do nauki wloskiego. [email] Bardzo mi zalezy!! Z gory dzieki =)
ekhmmm.. ja w wiadomej sprawie. bede wdzieczna za przeslanie mi programu. [email]
dziekuje
Ja tez barzo bym prosila o przeslanie mi tego programu na [email] z gory dziekuje i sluze pomoca...
przeslijcie mi tez ten program :) prosze [email] :) bylo by Grande :]
Jest taki mały problem bo zobaczcie ile osób już prosi o ten program a tak naprawdę to nie wiadomo czy chociaż dwie osoby dostały ten cudowny program. Ja np. Jescze czekam mam nadzieję, że się kiedyś doczekam:) KTO MA TEN PROGRAM???????? Odpiszcie!!!!
No to ja tez poprosze [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 170

 »

Studia językowe