PROGRAMY DO NAUKI WLOSKEGO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 170
poprzednia |
Czy posiada ktos takowe? np. tell me more włoski
dołączam się do pytania....
Posiadam tell me more, na pewno się dogadamy
gala- czy mogłabym poprosić o przesłanie mi programu tell me more (włoski)?
Może mi ktoś przesłać tell me more???? [email] [gg]
a na pewno do tego programu potrzebny jest pentium? Na AMD Athlonie nie będzie chodził?
Polecam oprocz \'tell me more\' swietne programy wydawnictwa pons. Ja rozpoczelam od \'wloskiego w 3 miesiace z plytami\' i jestem bardzo zadowolona. Program zawiara ksiazke z jasnymi objasnieniami oraz 8 plyt CD i 4 kasety do wyboru. Jest lepszy dla poczatkujacych niz tell me more,ale polecam uczyc sie z obu naraz. Powodzenia w nauce!
Chętnie skorzystałabym z możliwości nauki z Tell me more-bo nie sądzę,iż wyskrobię pieniądze na oryginał.Byłabym wdzięczna jeśli zostałoby mi to przesłane:)
Serdecznia pozdrawiam wszystkich pasjonatów j.włoskiego:)

Iza P.
ja tez poszukuje tego programu
i była bym wdzieczna za jaką kolwiek pomoc - [email] GG - 1683329
ja równiez z miła chęcią bym skozrzystała z tego programu ponieważ od jakiegoś czasu strasznie mi się spodobał ten właśnei język. A w internecie b. mało jest na ten temat :( niestety . POZDRAWIAM
mój e-mail to [email]
ja również dołączam się do prośby powyżej :) [email]
z góry dziękuję :)
hej tez jestem zainteresowana tym programem mój mail [email]
dzięki
Ja takze bardzo prosze o przeslanie mi Tell me more.
moj e-mail : [email]
byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś również przysłał ten program:)
[email] z góry wielkie dzięki:) pozdrawiam wszystkich serdecznie:D:D:D:D
tez jestem zainteresowana jakby ktos cos takiego miał to mój email [email] dzieki
baaaardzo zalezy mi na posiadaniu jakiegokolwiek programu do nauki wloskiego,a skoro posiadasz takowy to mysle,ze faktycznie mozemy sie dogadac
może to zabrzmi mało orginalnie ale także bardzo chętnie skorzystałbym z pomocy jakiegokolwiek programu do nauki włoskiego. Bylbym bardzo wdzięczny za udostepnienie takowej aplikacji [email] aktualnie uczę się z książki "włoski w cztery tygodnie" z której jestem bardzo zadowolony, ale chętnie bym rozszerzył źródla wiedzy. Bardzo prosze o pomoć!
ciao!i jak ma ktos ten program do nauki wloskiego?? Bardzo ładnie bym prosila o przeslanie :) ja nie mam programu, ale mam duzo przydatnych slowek, ktore moge przeslac.
aga :)

[email]
POtrzymam te monotonne wypowiedzi :DDD

Bardzo bym prosil jak ktos ma czas o wyslanie mi tego prgram,iku nie obraze sie napewno :D

MOje adresik to [email]

hmm to cos malo zajmuje jak sie go da wyslac poczta... :|
no ale mozna tez przez gg

no to 1812372 zawsze jestem niedostepny takze jak ktos juz zechce mi to wyslac nich pisze smialo powinienem byc :D z gory THX :D pa
bledy w moim txt to standard :P zawsze tak mam jak pisze patrzac na klawiature :P
posiadasz jakiś program komp. do nauki włoskiego chętnie bym kupił moje [gg] lub mail [email]
Ja też bardzo proszę o przesłanie programiku, gdyby to nie sprawiło większego problemu.. Uczę się włoskiego dopiero rok :/.
oto mój mailik:

[email]
PROSIŁABYM O PSZESŁANIE MI TEGO PROGRAMU(JESLI OCZYWISCIE JEST TO MOŻLIWE).MÓJ [email]
ja tez chce "tell me more" !!! prosze o odpowiedz :) pozdrawiam pa
"tell me more" na [email] , bardzo prosze :-)
ja tez sie przylaczam do prosmy .. o tell me more czy ktos moglby mi przeslac instalke bym byl bardzo wdzieczny ...Pozdrawiam PP
[email] :)))
hej=) ja również bardzo proszę o przesłanie na moją pocztę: [email] -programu "tell me more"!!=] pozdrawiam wszystkich zafascynowanych Włochami i tym językiem!=D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 170
poprzednia |

 »

Studia językowe