PROGRAMY DO NAUKI WLOSKEGO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 170
witam
jestem zainteresowany tym programikiem za 6,49 podaj szczegóły
mó gg to 8457538 tel kom : 5[tel]e-mail: [email]
jak to jest w końcu z tym programem?
ile kosztuje itp.?
pozdrowionka
ja posiadam tell me moe na 2 plytahc cd, nie wiem co to za wersja, bo nagrywal mi ja znajomy. mailem da sie wyslac chyba tylko podzielone rarem na duzoooo czesci. ewentualnie wrzucic na jakis serwer,to bylo by najsensowniej, kazdy zainteresowany sciagalby sobie sam.jesli ktos ma mozliwosci i umiejetnosci (bo ja sie na tym kompletnie nie znam) to prosze sie ze mna skontaktowac na mial [email]
http://www.wloski.ang.pl/gielda.php
Również jestem zainteresowana tym programem,możesz mi go przesłać.Bardzo dziękuję i pozdrawiam
widze ze dawno tu nikt nie zgladal ale prosby sa o program tell me more wszyscy prosza ale nie wiem czy w koncu ktos go otrzymal jezeli jest taka mozliwosc to chcialabym rowniez o niego prosci moj meil [email]
czy i ja moge sie dolaczyc z prosba o ten programik?? :)
JAK COS TO POMOGE Z WLOSKIM ODPISZ [email] albo [email] ciao !!!!!!!!!!!!
Ja tez poproszę o programik, a jesli otrzymam, to przeslę dalej. [email]
ja tez bym bardzo chciala i bardzo prosze o przeslanie,pomoze mi w nauce jezyka -bardzo-bardzo. mOJ E-MAIL [email]
Tell me more na Alegro kosztuje 50zł plus jakiś słownik i można się targować. A zeby wysłać go majlem to jest za duży.
wiesz nie widzialem tego programu na aukcjach,i to w takiej cenie,jest to 6 plyt mam ten program i naprawde jest ok,polecam,jezeli ktos chce to rowniez mozemy sie dogadac
wlasnie sprawdzilam na allegro sa dwi oferty
Tell me more 7.0 380 zl=koszt wysylki
Tell me more (tu jest licytacja ale w sklepie kosztuje 299 ,wiec marne szanse,zeby bylo taniej jak 200)Pozdrawiam serdecznie
cześć, chcesz może sprzedać ten programik? chętnie kupie mój mail [email] [gg]
ja również dołączam sie do pozostałych z prożba o programik:, moj e-mail : [email]
pozdrowionka
czesc gala, czy moglabys mi wyslac ten program? [email] z goy dziekuje
czy ja rowniez moglabym prosic o te programy..bylabym wdzieczna
pozdrawiam
[email]
ja posiadam program TELL ME MORE i moge odsprzedac kopie;) [email] [gg]
Zapraszam do testowania mojego programiku do nauki włoskiego (słówka i gramatyka) "Italiano". Jest on dostępny pod adresem http://kurak13.republika.pl/ Program narazie jest dostępny w wersji beta ale w przypadku zainteresowania będzię rozwijany według sugesti i życzeń użytkowników. Chętnych do współpracy przy tworzeniu baz słówek i zwrotów zapraszam do współpracy. [email]
prześlijcie jeszcze ten program dla mnie [email]
Ja takze bardzo prosze o przeslanie mi Tell me more.
moj e-mail : [email]
Witam! jesteś dość początkujący w nauce włoskiego i bardzo chciałbym poznać ten piekny język. Posiadam program 'Tell me more', mogę go przegrać w zamian za dobra ksiązke do nauki języka. Pozdrawiam! proszę o szybka odpowiedź
hej. bardzo mi zależy na tym programie.czy ktoś mógłby się ze mną skontaktować w tej sprawie?mój mejl: [email]
dzięki.
Ja jestem początkująca i w ogóle nie wiem z czego się uczyć ale widzę, że tu wszyscy zachwalają program TELL ME MORE. Nie mam książki na zamianę ale może byśmy się dogadali inaczej? Mój mail: [email]
hej, czy moglby ktos wyslac mi program TELL ME MORE? jest on bardzo drogi, a zalezy mi na jakiems programie do nauki wloskiego. moj email [email] albo gg. 2386383. z gory serdecznie dziekuje!!!
A nie za dużo przypadkiem chcesz?
Ten program kosztuje 400 zł i myślisz, że jak ktoś za niego zapłacił tyle pieniędzy to każdemu przegra za darmo i jeszcze może wyśle na własny koszt? Bez przesady.
Czy chcesz en programik sprzedać, czy jakoś mógłbyś udostepnić?
Pozdrawiam
Marian
mam prosbe identyczna jak wiele poprzednich, czy jest mozliwosc przeslania programu "Tell Me More" na [email]
Z gory dziekuje.
Rowniez jestem zafascynowana tym językiem, dlatego też bardzo zależałoby mi na tell me more. jesli istaniała by taka mozliwosć, to byłabym bardzo wdzięczna [email]
ja też, ja też chcę, prześlij mi mi per favore:)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 170

 »

Studia językowe