zrzędzę- czyli o romansie z włochem

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 195
wiesz... tak sobie mysle ze najlepsza vendetta bedzie' obojetnosc'...potraktuj go jak powietrze...La vendetta arriva quando non si aspetta..inna tak mu dopiecze, ze bedzie o tobie myslal jako niebianskim aniele
albo upij go ..wsiadz z nim do samochodu i zadzwon po policje.... po carabin..ze sie boisz z pijakiem jechac.... niech mu prawko zabiora hehehehe
Zanim utniesz mu te jaja, zadaj sobie pytanie dlaczego ma ci ulzyc po tej amputacji!
Czy napewno bedzie w tedy swiat lepszy i juz na zadnego drania sie nie nabierzesz:))
dopiecze? lecą na tych włochów że gotowe dla nich są na wszystko
dobre sette! a jak go spotkać? i co mam zrobić zeby sie ze mną napił?
Tak jak Ty....NIESTETY:))
Dlatego dojdz do ladu z wlasnymi uczuciami a pozniej rozprawiaj sie z innymi.
mam napady miłości do niego i nic więcej
..albo powieksz sobie biust...powieksz usta..zapusc wlosy..ufarbuj na blond ..zaloz mini, czerwone szpilki..kup zlota torebka i spaceruj wymachujac ta torebka..w jego strefie zyciowych interesow...zaprzyjaznij sie blizej z jego najblizszym przyjacielem..niechby nawet byl zonaty.....ja to mam ze 100 pomyslow na vendette..ale boje sie tu pisac ..bo zaraz' psy w zlotych papierkach' na mnie niczym na choince wieszaja,,,
ty go nie kochasz..kochasz swe uczucie jakie jest wewnatrz ciebie jakie wykielkowalo w tobie za jego przyczyna..kochasz tylko swa milosc ktora noszisz w sobie do niego...Jedz marcepan ..najlepsze lekarstwo na nieszczesliwa milosc...
tu bylo kiedys o DOPAMINIE http://www.wloski.ang.pl/forum/cafeitalia/190857
Cytat: SettediNove
ty go nie kochasz..kochasz swe uczucie jakie jest wewnatrz ciebie jakie wykielkowalo w tobie za jego przyczyna..kochasz tylko swa milosc ktora noszisz w sobie do niego...Jedz marcepan ..najlepsze lekarstwo na nieszczesliwa milosc...

potwierdzam!!!tak jest!!i najlepiej po rozstaniu (jakimkolwiek) wyjechac gdzies na kilka dni z osobą ,która się dobrze zna i przeżyc cos pozytywnego a nie .żyć wspomnieniami...
Cytat: juliette83
chyba walne sobie drina

drin w samotnosci nie pomaga ,a jak sie nachlejesz w towarzystwie to bedziesz o nim gadać ;) albo nawet wydzierać sie "do niego" ;P soo..pietoso...
Più penoso che pietoso!...disgraziato..poveraccio..schifoso
Cytat: juliette83
Hmm skąd ja to znam? Też przeżyłam coś takiego,rozpadło się z mojej winy bo nie powiedzialam mu że jestem po rozwodzie i mam córe a on snuł plany wobec mnie....

Musze was przeprosic, nie przylozylam sie do lektury watka i pochopnie rozdawalam me cenne rady, wczoraj:) Przez te machanie mieczem z Sette i "Qua..", przegapilam ta wypowiedz, ktora teraz cytuje:)
Juliette, i ty chcesz jeszcze zemsty????
Przeciez ty go kupe czasu OSZUKIWALAS, to on jest prawdziwa ofiara, a ty ofiara losu:)))
No nie... Przepros go i wyjasnij to. Uwierz mi ze to jest najlepsza rada.
Miej teraz jaja, a jego jaja zostaw w spokoju:)
wyjaśniałam,przepraszałam..... uparci ci włosi
Wlosi maj raczej OSZCZEDNOSCIOWE plany zyciowe..wzgledem kosztow utrzymania patnerki...wraz z "przychowkiem"czyli dzeckiem koszty utrzymania konkubinatu ...Wlosi maja specjalistycznie lekkie podejscie do zycia ....i do zasad ich faryzeuszowskiej moralnosci...pozadaja Madonny a ida pieprzyc puttane..ich dwulicowosc w mysleniu jest powszechnie znana..po co mu sie wysilac jak mozna znalezc lepsza zabawe z kobieta bezdzietna..gotowa i dyspozycyjna wkazdej chwili na sex...w takich szczegolnych chwilach dziecko moze wejsc i przeszkodzic....w uniesieniu Szanownego Pana Wlocha..oczywiscie pisze to z i ronia bo wlasnie to tu obserwuje..i slucham...slucham ich wloskich wypowiedzi...:D....
Sette, może byś tak wzięła pod swoje skrzydła jakiego Włocha z kilkunastoletnim dzieckiem albo parką?:)
Aha, żeby był bezrobotny i dupa wołowa.:)
ja tez mam oszczednosciowe plany zyciowe...wole skarpete pchac :D niz na Wlocha wydawac...i bron mnie BOG przed narzeczonym rozwodnikiem co musi alimenty na dzieci placic...
No widzisz, nie należy krytykować innych, skoro samemu ma się podobne poglądy (całkiem zresztą zdrowe, w tym wypadku).
swoje bledy w zyciu popelnilam / tu wItali..z litosci.../ ,gorzko za nie zaplacilam ,nie jestem idealna/jak Wlosi widza ze dobrze stoisz finasowo to zaraz chca panowie Wlosi ' approfittare.....' terazto ja mysle tylko o 'wlasnej dupie' i wlasnej skarpecie...nauczylam sie tego od Wlochow
No i dobrze.:)
Tak sobie czytam.... i czytam i nie mogłam nie napisać swojego zdania. Może nie jestem tak bardzo pokrzywdzona i cięta na facetów, ale muszę przyznać ,że w wielu kwestiach Sette ma rację.Jak czytam jej wypowiedzi to stwierdzam,że to bardzo inteligentna i wartościowa dziewczyna.Imponują mi dziewczyny które znają swoją wartość i nie dają się zbajerować byle komu.. starannie przebierają....aby trafić na tego naprawdę wartościowego faceta a chwasty zostawiają dla tych mniej wymagających.Ja nie zadowalam się byle kim...też starannie obserwuję (jestem wzrokowcem, co często mi przeszkadza , bo widzę rzeczy których nie chciałabym zobaczyć )nie chcę faceta który gapi się na każdą dziewczynę... głowa mu się kręci na wszystkie strony jak widzi długie włosy i mini... -Mam alergię na to...Nie wystarczają mi byle słodkie słówka....Dla mnie liczą się czyny.Najbardziej cenię sobie dobre serce i szacunek. Mam pewne zasady których nie potrafię przeskoczyć...Życie mnie trochę nauczyło...Nawet jeśli komuś się wydaje,że mnie zbajerował.. to nim naprawdę się zaangażuję to najpierw badam grunt obserwuję spokojnie każde zachowanie.Dlatego rozumiem Sette w jej poglądach..bo wiele kobiet które zle ulokowały swoje uczucia pózniej są bardzo ostrożne i nieufne.Myślę że Sette w swoich wypowiedziach nie chciała nikogo urazić lecz wyostrzyć innym czujność,bo większość facetów wykorzystuje naiwność kobiet aby tylko się zabawić a takich kobiet do zabawy mają wiele,a mi ręce opadają jak przeczytam część wypowiedzi zdesperowanych kobiet które czekają już spakowane wierząc że to ten jedyny znając go parę miesięcy i najczęściej jest to facet z neta którego widzą tylko przez kamerkę....Szkoda mi tych kobiet....
I uważam,że dobrze że są tu na forum takie osoby jak Sette bo może komuś pomoże.. ktoś obudzi się ze swojej bajki...Wszyscy mogli by pisać same pozytywne spostrzeżenia i opinie, ale na pewno nakręciłoby to dziewczyny i wszystkie rzuciłyby się na tych włochów wierząc ,że ten jej na pewno jest dobry...
a mi nie...Juz wyjasniam dlaczego...pewien Wloch mi wyjawil sekret..wloski sekret..Pytam sie jak ty to robiesz?..uwodzisz?..kadzisz im?.On sie rozesmial:ja nic nie robie, to kobiety ROBIA SAME WSZYSTKO!...Rozumieci drugie dno tej wypowiedzi?..Kobitki same sa sobie winne ..bo nie mysla..jak widza ladnego Wlocha ubranego..smiejacego sie to od razu tra kolanami..i mysla ze on to sie tylko tak do niej smieje i tylko jej komplementy prawi..same siebie oszukuja..ludza sie same od poczatku..fantazjuja..a taki Wloch wie ze zaraz pojawi sie inna i bedzie/ ten sam cyrk co z ta malapa '..niewazne rumunka ukrainka Polka..czy Moldawianka..Wloch dobrze wie ....ZE WSZYSTKO ZA NIEGO ZROBIA KOBIETY
I to jest straszne.....Masz rację, wiele kobiet gdy widzi wpatrzonego włocha myśli że jest jedyną a on oszalał właśnie na jej punkcie...a on każdego dnia uśmiecha się do innej... a naiwne same się narzucają...wierząc że to miłość życia....
Owszem wierzę,że na pewno są też tacy którzy mają dobre intencje.... ale to rodzynki w cieście. Jestem zła na kobiety,że są takie głupie....bo przez takie zachowania faceci przestają się starać, są rozleniwieni i dlatego naprawdę ciężko poznac wartosciowego faceta.Bo niby po co ma się starać... zabiegać itp.. Jak nie ta to będzie inna...Brzydzę się tym
Myślę,że po części to wina naszych polskich facetów.... bo nie potrafią być tak słodcy, mówić ciągle same miłe rzeczy itp... kobiety nie mają możliwości słyszeć często komplementów...dlatego jak nagle taki włoch mówi to cały czas... czują się mega boskie i atrakcyjne , tracą głowę.
..hehe wiesz naszym mezczyznom..slonce tak nie pali glowki i nie grzeje w portki,ze sie qualche atrezzo riscalda tanto..mimo wszystko nasi mezczyzni sa bardziej dzentelmenscy wobec /znaj zasady savoir vivre/to zenie plota co im slina na jezyk przyniesie jak to czynia Wlosi by' approfitto..wac' kobiete..tzn przelecic ja szybko..jak najszybciej../ i maja ten dar Bozy ze potrafia kochajac uczynic z kobiety upadlej...uczynic PORZADNA KOBIETE....jak to sie mawialo wdawnych czasch czyli poslubic ja i szanowac,kochac,wspierac Wlosi tego nie maja za centa..swe kobiety zostawiaj w domach a sami na polowacke idą..by 'zakisic ogóra'..i bez certolenia proponuja ci sex w twarz..to dla mnie jest chore..skora ja nier wysylam zadnych sygnalow seksualnych traktuje wszystkich rowno..tu ci ulica nie daja przejsc...och ..mam dosc..Zyje na bronxie..place duzy wynajem..przzwyczilam sie do mieszknia..blisko parku ..zamku..w czesci Starego Miasta...chyba zmienie dzielnice.....bo juz ledwo nerwy na wodzy trzymam..Od ponad miesiaca poluje tu na mnie wokol mego domu..poznym poploudniem..dosc fajny facecik/jak laleczka/ elegancki,uprzejmy ok 35 lat i mowi tylko o moich kozakach na wysokim szplikowym obcasie ...ze szpiczastym noskiem..dzis mialam akurat krotkie sztruksowe..do legginsow i krotkiej kurtki..inic tylko afascyncja tego typu butem...i mowi mi..ja mowie zmeczona jestem spiesze sie ..a on che rozmawiac...mysle ze dostalby orgazmu zaraz w drzwiach do mego mieszkania buhahaha...na wycieraczce heheheeh jakby ujrzal szereg moich butow na szpilce ,stojacy w korytarzu w roznych kolorach,roznych marek ,roznej wyskosci...Uffff..mam dosc dewiantow....i wloskich bzdur... http://www.zdrowy-seks.pl/dzialy/zdrowie/zaburzenia-wspolzycia/2010/11/najczestsze-dewiacje-seksualne.aspx Altocalciphilia - to uwielbienie wysokich obcasów. Osoby posiadające tę dewiację jako bodziec seksualny odbierają zakładanie tzw. szpilek oraz patrzenie na nogi w niebotycznie wysokim obuwiu. Przyjemność sprawia im również ich całowanie, lizanie i charakterystyczny odgłos, jaki wydają podczas chodzeniaó
Sette, nie jest zle! Jestes idealna kobieta dla takiego altocalciphilia:))
Ja to sie zastanawiam czy ty nie masz natrectw na tle seksu, powaznie.
Przeciez w zyciu nie tylko kopulacja gra role, czasami tez konstelacje gwiazd na niebosklonie:)
A ty biedny raczek nieboraczek meczysz sie na szczudlach........
Nie, nie prawda...Ja to pisze bo zazdroszcze szpilek...Niech sie me lico okryje szkarłatem wstydu.....:))))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 17 sty 2011
niestety w Itali tez dewianci chodza po ulicach..dzis sie wyploszylam bo w 2 sek zalapalam o co mu chodzi..:D..dewiant dewiant..nie chce miec z takimi do czynienia! nie moja wina, ze Wloszki chodza w buciorach..a ja w polskich normalnych butach..POLSKICH!.Lubie tuptac..pewnie ten dzwiek na szarej ulicy go przyciagnal do mnie cholera....ale ja tuptam obcasami dla mego niedowidzacego psa co chodzi bez smyczy..czy ktos to pojmie..?Jak ma wpol slepego ukochane psa to pojmie!..
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 195

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia