zrzędzę- czyli o romansie z włochem

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 195
..teraz pies chce na siku..musze z im wyjsc..nic nie kapuje o zdjeciach i propozycjach! ..ja nic nie dostawalam.... jak bum cyk cyk!
Bo zadaleko mieszkasz mila:))
Albo on nie lubi uleglych kobiet.
Jak co to podaj mi maila, albo nie ja to jednak inaczej zalatwie.
Dobranoc wszystkim, zycze wilgotnych snow prawym ludzia:))
Cytat: SettediNove
....musze z im wyjsc..nic nie kapuje o zdjeciach i propozycjach! ..

Nie pal glupa!!!!!!
Jestes tchurzem i ulegla kobita co to tylko w teorii jest dobra.
No to pusci ci pare szmat i kurew, a inteligentny czlowiek ktory to przeczyta bedzie WIEDZIAL kto s sie TAK NAPRAWDE szmaci!
Ale to grochem o sciane...Kto sie tchurzem urodzil nie umrze orlem:)
KONIEC
No nie wierzę...
Największy awanturnik na tym forum Quasi wycofał się rakiem, uciekł z podkulonym ogonem. Czyżby miał za dużo do stracenia na konfrontacji z Magdaleną...

ja ulegla.????..wczoraj jednalampucera wytapetowana na dziobatym ryju na pomaranczowo piachą oberwala..az ja wlasny maz ratowal przede mna..mowie szmacie ze nie bede z nia rozmawiac a ona mnie za moje karakuly lapie..w ostaecz. wezwalam karambow..kurcze ledwo 3 min z psem na dworze bylam ..tu czysty Bronx...chyba dzielnice zmienie
Potrafisz się bić???;))))))
noooo..potrafie....w szpilkach troche mi nie wychodzi ...ale w kowbojkach to juz jestem siostra Chucka Norrisa..
oΠo

To na górze to lufa ruskiego czołgu... Tłumaczę żeby nikt nie miał skojarzeń z pewną częścią ciała...
Italka zdaje sie ,ze masz tylko 6 wpisow..slyszalas o kotach...w wojsku... Wiesz co korty maj robic w wojsku..glownie byc 'bardzo spokojnymi' nie szalej dziewczyno o ile jestes dziewczyna, by nie byc wzieta za trolla
..a trole zawsze sie pojawialy bardzo pozna, wieczorowa pora i profil TROLA do ciebie pasuje pod tym wzgledem
Cytat: Magdalena-Malpa
Cytat: SettediNove
........ prostu oceniam dany typ czy ma oczy uczciwe czy rozbiegane na prawo i lewo...oceniam sposob w jaki traktuje innych np przy rozmowie......

Sette, jestes biedna, naprawde biedna!!! Ty nie masz nic z tych cech ktore sobie tak przypisujesz!!
Pan "qua...", ublizyl wulgarnie kobiecie, na watku "Na koniec roku", a ty jak zwykly tchurz, balas sie podpasc mu.
Tak, teraz wiem dlaczego ty sie tak boisz o dziewczyny co sa z Wochami, bo ty tak naprawde nasz respekt przed gnojkami i burakami. Obawiasz sie ze inne tez tak maja.
Zawiodlam sie na tobie BARDZO!!! Taka dama, a pozwala by w jej towarzystwie takie brzytkie slowa do kobiet mowic, ze tez globusa nie dostalas:))
Mile dziewczyny, kochajcie i dajcie sie kochac, ale nie dajcie sie tak traktowac ja Sette sie daje.
A ja dalej mysle ze jednak nie wszystkie chlopy sa czarta warci ..........Magdalena..powiem ci tylko jedno:alcune persone pensano di essere i migliori..sono sicuri di se..ma non capiscono che solo una cosa nella vita è sicura..quindi sarà meglio che scendano dal piedistallo...il trono dura poko..
Sette, ja znow Ci odpowiem jezykiem Elfow:))
Gnl.sd#äö,akcköldfölbflv,:)) Hbnjisföfkldäföa hbsakldkjhdf jsalöldkcfkv!
I co ty na to:)))
Kochani, mysle ze to najlepsze zakonczenie tego watka:)

...> zakonczenie tego watka:)<
...czyli ruskie czołgi "o|_|o "z obwiśniętą lufą :)))...a tego obiecanego zdjęcia nie dawaj, jedno już jest w necie, wystraczy...:)))
:)

czy zna ktoś włocha co pracuje w Amcor?
a co?..ma obwisnietego??????
I po co to ciagniesz!
Ale nie, na foto mial stojacego, taraz to mu pewnie opadl:))
ZOSTAW TEN TEMAT, bo tak naprawde jest lepiej, dla Ciebie i twego pana;)
Tak naprawde to ja rzeczywiscie jak po ziele sie zachowalam!
Wszystkie madre dziewczyny odsunely sie a ja zaczelam uczyc swinie spiewu:)
A juz pradziadek mi mawial ze tego sie nie robi:)
Nie ucz swini spiewac, bo swinia sie nie nauczy i jeszcze sie swinia zdenerwuje.
Madry chlop byl z dziatka:)


czy może mi ktoś pomóc,czy zna ktoś włocha co pracuje w amcor?
Juliette, ja takiego nie znam:))
A i ty lepiej juz zapomnij ze takiego znalas.
Ja wiem ze to nie takie proste i jak nas ktos nie chce to myslimy "jakze to tak?"
No niestety czasami tak bywa ze sie przestaje byc kochana...
a takiego z łodzi roberto

czas na zemste

jakis gorszy dzień mam
To sie przespij i jutro uwazaj jaka noga wstajesz z lozka:))
Koniecznie prawa, polecam. I niestety chyba na tym konczy sie moja pomoc:(((
szkoda ale dzieki za dobre chęci
Juliette, jestes zrozpaczona, zawiedzona i dlatego masz mysli o zemscie.
Przeczekaj, to co sie teraz dzieje kiedys bedzie obojetne a pozniej wspomnieniem.
Moment w którym Cie olsni ze nie ma to juz dla ciebie zadnego znaczenia, przyjdzie napewno.
Ja wiem ze to teraz jest dla ciebie bla bla bla:)
Ale jak swiat swiatem tak jest. Zobaczysz jestcze bedziesz miala to kiedys mocno w nosie.
Inaczej pomoc sie nie da zlamanemu sercu, a zemsta to NAJGLUPSZE posuniecie.
Zemsta jego ego polaskota, a ciebie zblazni...NIESTETY!
Jestes kobieta, masz to za czym mezczysni gonia:))) Nie marnuj kobiecosci dla kogos kto nie wart tego. Pocieszylam?
Choc napoczatku chcialam powiedziec, ty durna babo:))) Jako i ja czesto durna bywalam:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 09 sty 2011
niestety..ale w Bibli stoi wyraznie :oko za oko ,ząb za ząb....
żeby sie tak dało
chciałabym go chociaz zobaczyć
no chyba, ze ktos nie czyta Bibli..to skad ma wiedziec ,ze zemsta jest rozkosza Bogow I Bogiń..Zemsta jest daniem, które najlepiej smakuje na zimno.. La vendetta è un piatto che va servito freddo!!.Zemsta jest slodka..
To co jej doradzasz?
Zeby mu jaja uciela?:)))
Niech lepiej w szachy z nim zagra, moja rada:)
Albo z nim w pokera a sama z soba w szachy.
Niech pozna swe slabe punkty w grze na uczuciach....OT, DOBRA RADA!
Nie tylko dla Juliett:))
czy jest tutaj ktoś z łodzi
chyba walne sobie drina
tak dobra rada jak tylko go spotkam utne mu jaja
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 195

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia