zrzędzę- czyli o romansie z włochem

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 195
no to wyszło, ze ja nie:):)...a tak sie starałam:)
po pierwsze Wloch to nie mezczyna to zwykly dupek..powinnyscie wszystkie sie tak skoncentrowac by poznwszy kogos od pierwszej sekundy wyczaic moment gdy Wloch zaczyna miec chec /i dazy..ostro dąży../ na approfifttare..im tylko to w glowie...zrozumcie to wreszcie i przestancie wierzyc w cantastorie co wam wWlosi imbroglioni wciskaja
A to coś złego, że dążą do zbliżenia? Do czego niby mężczyzna ma dążyć, do szydełkowania wspólnego, czy darcia pierza?
Widzę, że stara dobra "Seksmisja", to wcale nie taka fantastyka.:))
Samiec twój wróg, siostry!!:)))))
zywcem wam kit wciskaja, mydla oczy na potege by uzyskac swe approffitto a jak dziewczyna ma niskie poczucie wlasnej wartosci i zle mysli o sobie..toWloch to WYKORZYSTA...POSLUZY SIE nai by uzyskac zaspokojenie swoich chorych instynktow..nie mowie ze wszyscy sa tacy ..ale oni dobrze wiedza ze dziewczyny z innych krajow na nich leca...Parte dni temu spytalam sie jednego Casanovy:Jak ty to robisz?..odparl mi..Ja nic nie robie donne wszystko robia!....Rozumiecie sens tej wypowiedzi????..ja wprost pekalam ze smiechu..odpowiedz bvyla jasna jak slonce..Wierc w razie czego miejcie pretensje do siebie...juz lepiej grac ksiezniczke ...czytaj: kobieta wielkoswiatowa bywala tu i tam i wyzwolona:D...mi moweia zejestem podobna ..w typier Valeri Marini..wiec zaczelam wykorzystywac to umiejetnie..wiem ze w moim towarzystwie facet az rosnie..mam szczegolnie zwracajacy uwage elegancki sposb ubierania..hehehehe..nie powiem jaki nie zdradze sekretu....ale ubaw ma niezly :D
nie siostry..nie nie wrog...to raczej pollo da spenare...wlasnie widze ,ze Wloszki tak traktuja Wlochow...
Quasi z chwilowego braku innego samca na forum...chcesz byc moim wrogiem?:)Pytam z grzeczności:D
settedi- podoba mi się twoje podejście, niemniej jednak wiadomoże nie każdy tak podchodzi.
Ale tak w ogóle- czy ja cokolwiek powiedziałam na temat wciskania mi kitu przez Włocha i tego ze ja w to tak ślepo wierzę??no błagam...czy Ty uważasz że każdej z nas zależy na "uczuciu i ślubnym kobiercu"? No mi akurat nie, więc problem ten dla mnie nie istnieje:D.ja chcę nim pomanipulować ciut- skoro oni mogą to my też:P i skoro Ty ich tak dobrze znasz, to zdradź mi proszę sekret JAK to zrobić:) mogę się nawet ładnie pokłonić przed Tobą:D
Czesc:))
Wpadlam tu na moment, bo nadrabiem sieciowe zaleglosci.
Jak zwykle dam po uszach Sette:))))
Mi sie Sette podejscie NIE podoba, bo NIE:))
Oczywiscie ze nie wolno sie dac "zbalamusic", ale widze ze tu jest duzo wrednych kobiet, wiec nie ma tez takiego zagrozenie:))
Dajmy sobie troche w glowie zawrocic, tak na niby.
Jak bedzie nam kit wciskal to obrazmy sie ze nie robi tego wierszem, bo wierszem bylo by bardziej romantycznie:))
Wiec milej zabawy wam zycze:))))
nie mam w charakterze zwyczaju manipulowania ludzmi...manipulacja to uzywanie klamstw...Ja ICH wszystkich nie znam....:Dpo prostu oceniam dany typ czy ma oczy uczciwe czy rozbiegane na prawo i lewo...oceniam sposob w jaki traktuje innych np przy rozmowie..oceniam jego zachowanie sie wzgledem najblizszych..to sa rozne rodzaje psychologicznych obserwacji..i uzywanie takze inteligencji nabytej nie tylko tej wrodzonej...czyli krotko mowiac wlasnych doswiadczen..nie przecze zemamam mam negatywnaopinie o facetach..ale tylko tak:fifty fifty...jestem jak bank ktory oferuje komus kredyt..i bank czyli ja obserwuje czy mi sie ten kredyt oplaci i zwroci z procentami czy przyniesie straty bo kredytobiorca to imbroglione..wiec kazdej Fioletowej siostrze proponuje oferowac na poczatek malutki kredycik,kredyciunio..ale naprawde malutki..i obserwowac jak sie sytuacja rozwija.Warto pamietac ,ze nikt Ci tyle NIE DA...co Ci Wloch OBIECA......to fantasci..matki ich tak wychowaly..I uwaga ostani punkt prawdy o Wlochach im chodzi tylko o seks seks i jeszcze raz seks..approffittare gratis seks di una donna oggi,di altra domani ect ect
Cosa fanno gli uomini italiani dopo aver fatto l'amore?
Il 5% si gira dall'altra parte e dorme. Il 9% si alza e va in cucina a bere. Il 15% fuma una sigaretta.
E il restante 71%?
Si alza, si veste e torna a casa dalla moglie.
Secondo un'altra nota statistica, di tutti gli uomini che praticano sesso:
- il 10% degli uomini lo fa in piedi
- il 20% lo fa stando sotto
- il 40% lo fa stando sopra
- il 300% lo fa sapere a tutti gli amici.
....il 300% lo fa sapere a tutti gli amici...niestety to prawda..ja to o ludziach zmego Bronxu dowiaduje sie coraz gorszych rzeczy..nawet takich ze ta czy tamta to sie nie myje i puzza..Wloszki ,Wloszki ....nie straniere .......moje kochane fioletowe siostry ..jeden mowi do drugiego czasem cos wyciagne od nich..jak we czterech pochylaja sie ku sobiie i cos szepcza na widok tej czy tamtej..i co gorsze to casalinge...zmalymi dziecmi..maz w trase rusza..pracuje tydzien czy 2 poza domem a ona sobie skacze na boki..i wcale nie gratis..bo tu kuzwa taki kryzys ze sobie dorabiaja casalingi 40 letnie...bylam w lekkim szoku..wreszczie zrozumilam po co one chodza do barow i daja sie frajerom dotykac..to chyba tak gra wstepna..zaczyna sie na chodniku przed barem..hehehehe
Cytat: SettediNove
............I uwaga ostani punkt prawdy o Wlochach im chodzi tylko o seks seks i jeszcze raz seks...........

Nawet wloskim impotentom?
Sette, my wiemy co mezczysni chca, ale wybacz oni tez czasami kochaja, cierpia, placza...a nawet wierszem gadaja:)
Nie popadaj w skrajnosc!
La vita?.... una lotta continua
Robisz to specjalnie?
To ja ci napisze odpowiedz jezykiem Alfow:
Gbjklisdfhdwk, gbhjal, gjasköldfikfkd.Fnklödsuswjfj!
A co ty sie tak tego wciskanie kitu obawiasz!
Obawiasz sie ze uwierzysz?
Bo widzisz ja sie nie obawjam tego!
Ja to nawet lubie, niech wciska, niech mi bajki opowiada, niech sie kala i niech sie plaszczy.
TO JEST MILE i tylko mile!
Chyba zadna przy zdrowym umysle nie bedzie opierala swego zycia na slowach co jej napalony facet grucha czule.
Wiec o co chodzi, ma mowic zeby mu browar z lodowki przyniesc:)
Problem nie jest ze on kit wciska, bo to nawet mile, problem jest jak ktoras nie wie co z tym zrobic:)))
Sette- wg mnie manipulowanie wcale nie oznacza kłamstwa. Czy w dawnych czasach kobieta upuszczając wachlarz i pozwalając go podnieść mężczyźnie swojego zycia kłamała? czy zrobiła komuś tym krzywdę? nie sądzę- a starający się miał możliwość "wykazania się"
Ja tak nei potrafię do facetów podejść jak ty, choć chyba chciałabym- mniej bym w zyciu przecierpiała.
a co do seksu- no cóż- mi też o to chodzi, więc nie widzę problemu:P
Magdalena- witaj:) no właśnie- dać sobie ciut zawrócić w glowie, poczuć przyjemny dreszczyk:) ale czasem trzeba im trochę "pomóc"...:P
Sette- wg mnie manipulowanie wcale nie oznacza kłamstwa. Czy w dawnych czasach kobieta upuszczając wachlarz i pozwalając go podnieść mężczyźnie swojego zycia kłamała? czy zrobiła komuś tym krzywdę? nie sądzę- a starający się miał możliwość "wykazania się"
Ja tak nei potrafię do facetów podejść jak ty, choć chyba chciałabym- mniej bym w zyciu przecierpiała.
a co do seksu- no cóż- mi też o to chodzi, więc nie widzę problemu:P
Magdalena- witaj:) no właśnie- dać sobie ciut zawrócić w glowie, poczuć przyjemny dreszczyk:) ale czasem trzeba im trochę "pomóc"...:P
a co nas kobiety obchoda impotenci..od tego jest sexuolog../nawiasem mowiac to oni pija tu na umor..mam znajoma i mowi zema chlopa dosc bo od 6 lat zero seksu..i zmienia sobie kochankow..a potem placzer ze zle na tym wychodzi bo ci chodza i wszystkim rozpowiadaj zej a bzykali/ Zwroccie uwage ze wItali jest zatrzesienie transwestytrow..i niektorzy sa tak piekni ze tak rownie pieknych jak ci viados naturalnych kobiet nie widzialam w zyciu..i po co oni tu sa???..jasne ze dla Wlochow..panow Wlochow!!!!! nie udawajcie ,ze nie wiecie i ze ten problem nie istnieje..nie ludzcie sie ..dorosnijcie wreszcie....stale jakis polityk zostaje przylapany z transem..prasa trabi!!!!!
"..no właśnie- dać sobie ciut zawrócić w glowie, poczuć przyjemny dreszczyk" ......no coz toz zwykla dopamina ..dzialanie dopaminy..ten zawrot glowy..rownie dobrze mozna sie pobujac na hustawce i tez sie bedzie krecicic..albo kup guarane bedzie to samo
...wg mnie manipulowanie wcale nie oznacza kłamstwa..jasne ze nie ..manipulowanie to jedna rzecz a mowienie klamstw to druga rzecz a te obie rzeczy manipulator stosuje jednoczesnie..malo kto to dostrzega od razu..ale wystrczy wyraznie obserwowac..czujnie..bardzo czujnie http://quantumfuture.net/pl/psyhopath.html
Cytat: SettediNove
"....albo kup guarane bedzie to samo

Sette, kup sobie wibrator albo zapal skreta:)))))
Mysle ze Ci odbija:))
Najpierw mialam Ci polecic zebys sie pukla z kims ale pewnie boisz sie ludzkiego gadanie, wiec jednak sexshop:))
Usmialam sie z twych "naukowych" wypowiedzi:)
A jak pokazalam kolezance, twe wypowiedzi na temat romansow, to ona myslala ze to ja sobie jaja robie.
Powiedziala mi ze przeszlam sama siebie:))
Dziewczyno, jezeli ty w kazdym amancie bedziesz psychopata widziec, to sama bedziesz pomocy potrzebowac. I tu naprawde nie zartuje.
Ja sie na psychologii znam jak kura na pieprzu, ale to co ty odstawiasz to jest tak zwane konwulsyjne myslenie.
To juz nie jest nawet smieszne.
Puknij sie i tym sposobem, podlaczysz sie do rozumu.
Wredna kobieto, z postow twych wnioskuje zes zdrowa na ciele i umysle, wiec ciesz sie tym romansem:)) A jak juz Cie cieszyc nie bedzie to powiedz mu ze ma malego:))
Pozdrawiam
Cytat: aagnese
Quasi, z chwilowego braku innego samca na forum...

Chwilowego????
a co ma plec do forum?
Magdaleno- uważam się za zdrową:P no moze ciut szaloną, ale generalnie całkiem twardo stąpam po ziemii:D
wibrator mam od 10 lat//palic nie pale, ani papierosow ani skreta ... szkoda pluc i kondycju oragzmow dziennie zaliczam lekko 3 czy 4..nier pamietam dobrze i po co to wszystko zyje normalnier ..dzis sie przebralam zanipote Babbo Natale jutro bedzie bardziej seksowne przebranie za nipote Babbo Natale ..o co wam ludzie chodzi zyje dobre bawie sie ..i pre do przodu..zawsze do przodu...Mam czwwerwony kostiumi ..czapeczke. Sw Mikolaja .bialy plaszcvzyk krotki stivali na wysokim obcasie i samonosne czerwone ponczochy w krateczke ...i ewentulanie czerwone szpilki i dlugi XVIIIplaszcvz karakulowy..ekologiczny zreszta..heheh zrobie sensacje jutro
po co ta wzmianka o przebraniu i blablabla sette.... o co ci chodzi z tymi 'mądrościami' na temat włochów i tego, że chodzi im tylko o seks. Masz chyba jakiś uraz do nich ;p btw. autorka wątku dobrze wie jacy są włosi, a dokładnie ten jeden, i godzi się na ten romans, nie jest aż tak naiwna i nie chce wychodzić za mąż :D po co więc pisać jaki to włoch zły i niedobry, skoro dla niej to nie jest problem, nie w tym rzecz...
skoro tu sie stale gada o ciuchach..ach jak ladnie wygladasz! to wpadam w ta mniere czy tamta...hhehe sama miewam romanse ale do glowy jakos minie przychodzi by o nich pisac na fiolecie..lepiej jakis blog zalozyc..i tam truc o kochasiach.... heheheh..ja jak mam uraz do faceta... to gosc zbiera pare kopow w dupe i potem mi rok czasu krazy kolo domu jak zbity pies..hehehehe..ja sie nie patyczkuje
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 195

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia