urodzenie dziecka we włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90
DAJCIE DZIEWCZYNIE SPOKOJ.... ONA POPROSTU ZAPYTALA CO MA ZROBIC W DANYM WYPADKU....NIE WIE-WIEC PYTA... A TU TYLE JADU Z WASZEJ STRONY... KAZDY MA SWOJA HISTORIE I SWOJE PRYWATNE ZYCIE .... A TO ZE JEJ OBECNY PARTNER MA DZIECKO Z PIERWSZEGO ZWIAZKU TO TAK NAPRAWDE NIE MA WIELE WSPOLNEGO Z PIERWSZYM PYTANIEM ZADANYM W TYM WATKU....POZDRAWIAM CZYTAJACYCH !
co sie NALEZY DZIECKU?..dojrzali i odpowiedzialni rodzice ktorzy powolali go do zycia decyzja dojrzala i zaplanowana i posiadaja warunki na jego utrzymanie i wyksztalcenie..szczegolnie dziecku.. a nawet temu pierwszemu dziecku PIERWORODNEMU, juz zyjącemu a mieszkajcemu z wloska mamusia ..nalezy sieodpowiedzialny tatuś nie robiacy dzieci' na bokach'/nie rozsiewajcy swego nasienia dookola/ bo swym kazdym nowym obowiazkiem alimentacyjnym na nastepnych potomkow umniejsza srodki finasowe ktore owo dziecko mogloby ewentualnie otrzymac w 100% wartosci i zyc bardziej "dolce vita".Gustowac godnie zycie dobrym modelem wloskiem rodziny. To NALEZY sie dziecku urodzonemu na terenie IT..lecz rzeczywistosc ksztaltuja im nieodpowiedzialni dorosli..i dzieci nie maja tego co im sie NALEZY
faktycznie może lepiej jak zasięgnę informacji w urzedzie bo tutaj to tylko czarne scenariusze mi wszyscy kreują, nie wiem może wiele osób ma przykre doświadczenia za sobą, przykro mi. aha i jeżeli ostatecznie zameldujemy się u jego rodziców to dlaczego dziecko ma być zameldowane u niej? a choróbska przenoszone drogą płciową zdarzają się również w polsce i na całym świecie...
Maba ..to pierwsze dzicko ma znaczenie..dl jej dzicka co sie narodzi dla dziecka Cate..bo umniejszy standart zycia jej dziecku,,bo jej partener bedzie musial placic no i bedzie potem pretendowal do dziedziczenia po ojcu w przyszlosci, bo sie to prawnie nalezy. Zwroc uwage ze poruszylam tematy ,ktorych nikt nie porusza..tematy FINANSOWE czyzby to bylo zbyt dorosle dla was?czy nie umiecie o finansach rozmawiac? ..czy wy od strony finansowej nie potraficie swego zwiazku zaobserwowac,policzyc dochody i wydatki? to chcialam wskazac..moze zagmatwanie czekajac az ktos inny poruszy ten temat, ale miejcie na milosc boska w czasch kryzysu dwie stopy na ziemi!..i dobrze liczcie swe pieniadze.. Skoro tu na forum mowi sie o kredytach z banku..to dlaczego nie o wydatkach na poprzednie dzieci z poprzednich zwiazkow vide:http://www.wloski.ang.pl/bez_pracy_nie_ma_kolaczy_37228.html Wloch kazal Polce szukac roboty bo mu nie wystarcza na alimenty na dzieci
literowki,sorry...to pierwsze dziecko ma znaczenie..dla jej dziecka co sie narodzi
,dla dziecka Cate..bo umniejszy standart zycia jej dziecku
Przejrzyj sobie kilka tutejszych watkow o problemach z niektorymi mezami, a przekonasz sie, ze zdarzaja sie rzeczy, ktorych wczesniej nie bierze sie po uwage. Zwykle zdarza sie to kobietom, ktore sa przekonane, ze wystarczy wyjsc za maza za Wlocha albo urodzic mu dziecko, aby sie urzadzic w zyciu. Nie bierz tego do siebie, ale sytuacja, ktora opisujesz jest naprawde dosc skomplikowana. Skoro pytasz na forum o tak podstawowe rzeczy, nie masz ani stalej pracy, ani meldunku, ani opieki lekarskiej, znaczy to, ze we wloskiej rzeczywistosci nie poruszasz sie zbyt pewnie. Oczywiscie mozesz nadal nosic rozowe okulary, ale czy to rozsadne? Pytasz, ludzie odpowiadaja. Nie chcesz odpowiedzi, skorzystaj z wyszukiwarki.
sette dziekuję za wszystkie wypowiedzi modelowe formułki są piękne, ale sama wiesz że nie zawsze można mieć to co jest ładnie opisane...wczoraj czytałam w innym temacie że zostawił cię twój partner kiedy byłaś w ciąży więc nie mogłaś zapewnić dziecku tego co chciałaś i nie mam zamiaru odpowiadać wposób który mógłby cię urazić np. na temat zasiłów na prezerwatywy, rozsiewania spermy lub ze ktoś ti ha preso in giro. niestety zdarza się i jestst mi przykro. a to że mamy jeszcze czas na uporządkowanie formalności to mały ale jednak +. A to że małżeństwa się rozpadają to wiemy i że włoszki chcą się na tym nieźle ustawić do końca życia to fakt. Aha w kwietniu śmigamy do Warszawki bo mi się kończy przegląd w aucie więc może Wielkanoc będzie po polsku. papa
Cate, zona w separacji jest wciaz zona / moze nawet dziedziczyc /. Zreszta wystarczy, ze sie do niej wprowadzi i cala separacja leci do kosza.
niestety wedlug wloskiego prawa jezeli facetowi zonatemu urodzi sie dziecko z innego zwiazku i bedzie zameldowane razem z ojcem to aktualna zona bedzie automatycznie opiekunem prawnym
maba80 dzięki za wpis, miałam prawo zapytać więc zapytałam. aha Małżeństwa rozpadają się z różnych powodów niestety zawsze na tym cierpia dzieci, wiem bo moi rodzice się rozeszli jak byłam mała ale istotne jest że nie musieliśmy z bratem codziennie być świadkami kłótni i sporów, poza tym nie chciałabym żeby ktoś mnie źle oceniał mówiąc że myślałam że dziecko z włochem mi poprawi status życia, niestety kryzys się odczuwa wszędzie ale dajemy radę iść do przodu a fakt że zapytałam o to co należałoby się dziecku od państwa w pierwszym etapie życia wydaje mi się za słuszne bo każda z koleżanek by to zrobiła, i jeżeli mogłabym wizyty prywatne zastąpić tymi niepłatnymi...dlaczego nie? ciao maba80, pozdrawiam
Cate, moglabys napisac w jakim regionie mieszkasz ? chetnie ci pomoge, tylko musze wiedziec gdzie szukac. Nie martw sie, Panstwo bierze pod opieke kobiety w ciazy, nawet jesli przebywaja tutaj nielegalnie, tylko trzeba to sobie wychodzic.
Opieka lekarska jest tu najmniejszym problemem: przed i po porodzie.
luci niestety taka jest prawda z tym opiekunem prawnym, aha sette o jakiej płci dziecka mówisz? niby że płci dziecku nie nadałam...czytaj dobrze zanim odpowiesz, a tu poza podziałem majątku co jest oczywiste jest jeszcze sprawa byłej działalności do wyjaśnienia aha i nie pisz o otrząsaniu gaci na prawo i lewo bo naprawdę nie tak traktuję ten związek jak sobie myslisz...wiem że masz przykre doświadczenia za sobą ale po co to piszesz, chcesz zainfekować wszystkie polki przebywajace we włoszech? aha naprawdę dzięki za te wpisy które konkretnie dotycza zadanego pytania a jeżeli chodzi resztę to oszczędź sobie. wiesz zastanawiam się jak ty to robisz raz dajesz cenne informacje a raz widzę w tobie zgorzkniałą kobietę która naprawdę ma za sobą nieudane życie. Jednakże dzięki za info. kiss kiss
Niektore zony odkrywaja ze zdumieniem, ze maja w rodzinie kolejne nieznane im dziecko. Nam wydaje sie to niepojete, ale tak jest.
no o tym absurdzie to nie slyszalam :-))))
CGIL..jedyny pomysl na 'odkrecenie' calej sytuacji ..juz chyba ostatni dla ciebie ode mnie jak nie wykorzystasz tego tzn ze post to LIPA zwykle bicie piany/czyli kotrolowanie reakcji forowiczow i doszukiwania sie nie tych reakcji jakie sa w rzeczywistosci../..na poczatku dalam ci full linkow moglas to na milczaco sobie przeanalizowc a ty nam dozujesz male elemenciki..facio zoanty...meldunek u zony... bicie piany..ma dziecko..wizyty tatusia sa radosne..bicie piany.. idz do CGIL ,tu pisalam jak funkcjonuja zwiazki zawodowe.. http://www.wloski.ang.pl/regularnosc_pensji_38048.html podaj swego pracodowce jak juz cie zwolni do zwiazku zawodowego/Confederazione Generale Italiana del Lavoro Oni zrobia jedna dobra rzecz dla ciebie zdobeda dla ciebie kase..wydebia od pracodawcy, ze bedzie ci musial Ci Nasza Sierotko Marysiu oplacic zalegle ubezpieczenie i i moze ci sie pofarci dostniesz wyrownanie do tej czarnej pensji co robilas na nia 4 lata i chyba byla zanizana.bo"czarna" i w ogole pomoga ci w sensie uzyskania naleznych ci dochodow do wyrownania pensji..pomysl o tym jesli go nie wykorzystasz to zadzialasz przeciw sobie i swemu dziecki bo umniejszysz tym samym swe zrodlo otrzymania/posiadania zasobow finansowych a masz okazje by sobie budzet podreperowac z pomoca CGIL .. tym przypadku pomysl o dziecku,pracodawca i tak cie za niedlugo zwolni,jesli sie dowie o ciazy/moze kolezaakom w pracy nic nie mow lepiej/ , pracodawca zwolni cie 'na czarno'no bo nie legalnie.. Mozesz temu zapobiec ale szybko teraz....z brzuchem :D to nikt potem Cie nie przyjmie ponownie do pracy, mozesz sprobowac ,nic nie tracisz a mozesz duzo zyskac ..przejdz sie CGIL. W Uni jestesmy od 2004 a ty 4 lata na czarno pracowalas..nie do uwierzenia dla mnie!..czyzby to byl hmmm.. jakis klub?
oczywiscie dla was jest najmniejszym problemem, skupcie sie dalej na prawieniu moralow.
witam cię gajowy może wreszcie porozmawiamy o konkretach napiszę ci na maila bo czytając te teksty o rozsiewaniu spermy naprawdę mam chęć zniknąć z forum bo może nie wszyscy zrozumieli o to co pytałam, nie mam zamiaru tu dyskutować o przykrych doświadczeniach naszych koleżanek, poprostu zapytałam po to aby uzyskać jakies konkretne info.
Wloszce, ktora poslubila muzlumanina zdarzylo sie miec w rodzinie nie tylko dziecko drugiej zony meza, ale byc takze powodem do legalizacji pobytu tej drugiej we Wloszech.
http://www.ilgiornale.it/interni/le_mie_nozze_incubo_insulti_e_bugie/27-[tel]/articolo-id=331947-page=0-comments=1
Ja w ogole zaczelabym od adwokata tak, aby wiedziec na czym siedze. Zawsze lepiej jest placic im przed niz po szkodzie. W ogole faceci w separacji sa dobrzy dla jakiejs businesswoman albo bogatej z domu.
[gg]
skarbie nie mam przykrych dowidczen u mnie wszytko wporzadku jesli chodz o relacje damsko meskie i rozmanazanie plciowe poszlo mi prefect..nie doczytalam moze plci malenstwa bo mi malo glowy nie rozerwie z bolu..pisze, cokolwiek pisze pisalm z troska..ale sposob chyba tylko dla mnie i dla innych forowiczow czytelny, ktorzy mnie znaja, moj sposob tak charakterystyczny dla mnie ..nie znam ciebie, ty mnie, tez nic do ciebie n e mam,twa historia wydaje mi sie nie do uwierzenia..nawet ten dozujacy napiecie sposob opisywania,podawania nowych faktow/jakby 'skladak rowerowy'.... z innych postow o ciazach i wpolrozwiedzionych wloskich facetach../..a to taka maluska ciąza 2 miesieczna ze wszystko moze sie jeszcze przydarzyc../wiec dbaj o siebie kwas foliowy http://www.wloski.ang.pl/kwas_foliowy_dostepny_we_wloskich_aptekach_30753.html witaminy i nie stresuj sie/boli mnie glowa juz kilka godzin..nie odbierajcie mnie mylnie..niektore zdania sa jakbym myslala sama do siebie.. NA GLOS..mam zwyczaj z soba rozmawiac..hehe..czasem. Ciaza jest rozwojowa,wiec idz do CGIL i moze kiedys dopiszesz tu jak ci poszlo.Powozxenia i duzo szczescia zycze..zycze ci tego co ty mi zyczysz..:D
sette drążyliście szczegóły do odpowiadałam , o żone o dzieci o majątek ecc! a niestety na południu włoch a szczególnie w tej wiosce jest takie zacofanie że sporo osób pracuje na czarno, a klubów jako takich nie ma. cieszę się że pomimo twoich komplikacji w życiu jakoś dajesz radę, pa pa
Dee!...Deelayah nasza' fioletowa wyrocznio'.. Jestes tu niezbedna czy pojscie do CGIL..da tej dziewczynie cos ,ze jej dziecku bedzie sie potem cos NALEZALO..bo o TO/o profity dla niemowlaka/ jest caly post..Czy forowiczka moze zmienic swa sytucje by byla legalnie zatrudniona i by miala z tego profity o jakie jej chodzi..dla dziecka, nie dla siebie.. Dee?!
Cate, wciaz nie rozumiesz, ze to wlasnie fioletowe forum jest zrodlem informacji na temat roznych perypetii z wloskimi facetami? Uwazasz, ze Sette miala takie problemy? Ona po prostu zna to forum / i Wlochy / od podszewki. Poczytaj i Ty.
robie tu' na czarno'..w archiwum,ktore sama nazywam SZUFLANDIA /bo sobie tam 'poszufladkowalam'. Aadmin mi nic nie placi,slowo!
:D :D
heheh dobra jestes pewnie tez jak ze smiechu sie zwijasz w tym FILETOWYM MAMY CIE polalam sie, patrzcie ona dalej' skladak rowerowy 'tworzy, juz Sud zostal w to wkrecony i nawet jest wioseczka.. ..i praca az CZTERY lata na czarno..i to na POLUDNIU i to na wsi..Nie wierze w nic! Ktos jeszcze wierzy w to???? :ach..dziwczyna chicla sobie pogadac..choc 2 osoby na poczatku jej napisaly zenic sie NIE NALEZY..dozowala ladunek emocjonalny bazujac na ludzkich emocjach odruchach..nawet pozytywnych a odczytujac je za negatywne i zarzucajac roznosci..jakby znala forum od dlugiego czasu? ..to jakis chory schemat wchodzic na forum i zażadac tylko odpowiedzi na zadanie pytanie odrzucjac/protestujac wrecz/ ze sie wywola wsrod innych forowiczow dyskusje w ktorej nie ma sie obowiazku brac udzialu samemu jako zalozycielce postu/a mozna stac z boku i sie przygladc:D/..mozna bylo czekac tylko na konkretna odpowiedz i wylowic ja i wykorzystac..ale nie! tworzy sie fioletowy post 'skladaczek wloskorowerowociazowy' :D PS Jedno sie chwali..pisze ladnie bez bledow..dziwczyna jest wyksztlacona to widac..i pracuje heheh jak to mowi we ,wioseczce, na poludniu..hheh na czarno..i spotkala zonatego Wlocha... hehehe itp itd..sama opisala jw hehehe Bardzo mi przykro ale jak slysze slowo :Poludnie to wybucham smiechem hhehehe jak szalona...cale' Poludnie' mnie niesamowicie baw hehehehi..smiech to zdrowie hehehehe... kurcze i bol glowy mi przechodzi hurrra! Ide na sanki!
.. FIOLETOWYM MAMY CIE
ale dlaczego roztrząsacie się nad tematem żony, majątku, zabezpieczenia się przed niechcianymi ciążami, ja zapytałam poprostu o to co mogłabym zapewnić dziecku w tak skomplikowanej sytuacji i juz mam konkretne dane! o to mi chodziło, sette nie obraź się że też w taki sposób ci odpowiedziałam bo nie oczekiwałam opini na temat "włoskich sperm" chcemy tego dzieciaczka obydwoje więc zapytałam, gdybym nie chciała to bym nie otwierała wątku! a raczej niektóre Wasze wypowiedzi mogły by podziałać jako super środek poronny-"troszkę" źle się poczułam czytając wypowiedzi niektórych pań. sette dzięki za wszystkie linki co mi dałaś, a teraz pozostanę w kontakcie z "gajowy szybciutko"...wreszcie to czego szukałam. DZIEKI GAJOWY,wreszcie mnie uspokoiłaś troszeczkę i rozmawiamy o KONKRETACH a nie o historiach z włochami. Aha dziewczyny dzięki wam wszystkim za dobre rady no i za te "bolące" też. papa aha nie znikam na zawsze....
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90

« 

Brak wkładu własnego

 »

Nauka języka