szukam męża

Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna
wpadnij w weekend wpadnij
Mala izka: zartowałem z ciebie haha. ale musze przestać sie wygłupiac bo dla kilku dziewczyn jestem autorytetem moralnym co mnie całkiem zaskoczyło
chiara masz racje
..no co ty z "plaskiego"??
przy moim 158cm...
a ja mam Aniola w domu...
aktualizuje temat ;)
z mała zmianą: szukam kogoś kto używa tyle procent mozgu co przeciętny człowiek( w sumie może nawet używac go w mniejszych ilościach..) no i żeby groszem nie pachniał :) no i żeby miał ten nos:D
ciekawe czy teraz ktokolwiek zgłosi :D :D
:)
:) małe sprostowanie: szukam normalnego faceta, bo wyszlo ze szukam niezbyt bytrego meża :D no takiego co ma wady i ma zelety :)tak jak ja ;P
[wpis usunięty]
a wiecie co znaczy "szukam" po czesku? :-D
co takiego? :)
już wiem :)
haha, nie ma to jak szukac meza, co?
a to chyba normalne :P czy masz inne zdanie :)
normalissimo :-)
nie napisalem tego ironicznie
:) na szczeście tu chyba nie ma żadnego Czecha (taką mam nadzieje) a to pytanie bylo retoryczne:)
ogórek konserwowy-styrylizowany uhorek
terminator-elektronicky mordulec-nie ubiwajte me panie terminatore
hot dog-parek v rohliku
zepsuty-poruhany
hehehe dzisiaj dostalam maly slownik polsko-czeski:)
chyba zaczne sie uczyc tego języka ;D
bedzie wesoło
:D :D :P :P o_O
Przypusćmy, że szukam żony i robię kasting, jesteś zaiteresowana ?
zachod-ubikacja
heh nie wierze facet się zgłasza sam jako chętny na męża :O ;) no dobra do 3 razy sztuka ;) no to pisz jakie masz wymagania(skoro robisz kasting), aż ciekawa jestem ;]
Jak chcesz pogadac to [gg] .
Pozdro
hej nie obraz sie ale na początku pomyślałem, że jesteś hmm lepiej nie powiem jezeli jakis facet zgodzi sie na takie warunki które przedstawiłas mu wyzej to na pewno cie nie pokocha tylko zechce ułatwic sobie zycie chciałbym sie dowiedziec dlaczego napisałas ze musi miec dziwny nos?? czekam na odp mój adres e mail [email]
moja poprzednia wypowiedz była do czarnej mamby. Teraz tak nie wiem od czego zaczac co do nosa jak miałem 6 lat to miałem wybadek i od tamtego czasu mam blizne na nosie jezeli to cos pomaga to ciesze sie druga sprawa inf.- o co ci chodziło z tymi turystami po co z tym wyskoczyłes?? po trzecie na boga nie szukajcie meza przez internet zreszta zawsze konczy sie tak samo jak mówi to moja siostra kobiety sa jak lilje delikatny i wrazliwy nic nie zrobi poniewaz bedzie sie bał ze jej cos zrobi a wtedy przyjdzie osioł i ja zje inf bez obrazy p.s. nie uzywam jakis "latynowskich" metod podrywania nie wiem inf w czym tam sie specjalizujesz poprostu uwazam ze trzeba byc chłopcem do tanca i do rózanca a kobiet nie powinno sie bajerowac kazda kobieta ma w sobie cos innego jedna jest delikatna druga dzika jak kazdy człowiek wystarczy ze to zauwazysz. To sie rozpisałem czekam na dalsze komentarze.
oh moj boze....:D!!!!!

Leon
[gg]
Zacytuję Leona: "oh moj boze....:D" :-DDD Ale niektóre wpisy miło poczytać.

A co do wpisu inf i turystach nawiedzajacych Kraków i warszawę, to sie zgadzam i jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo Kraków jest zbyt pięknym miastem, by zrobić z niego jedynie bazę wypadową do popijaw (tyczy sie to gł Brytyjczyków), ale to taka dygresyjka.
Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia