szukam męża

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 115
Eeeeech, ja sie wlasnie z nim poklocilam w czasie przerwy obiadowej.
No coz, zycie :)
Ach, no i oczywiscie swoje wady ma.
Ale warunki powyzsze spelnia. Nos jak kartofel.
muszę się z wami rozstac na kilka dni:(a wy jak rodzina;)smutno mi będzieale jakoś to przeżyję..
Mowia, ze jesli mezczyzna ma duza stope, to ma tez duzego......
.....buta.
Ciekawe jak to z nosem jest. ;)
heheh słyszałamj ze jak duzy nos to mały... i odwrotnie, ale chyba nie ma reguły :-)
co tam sugerujesz:)hehehehe no więc po to mi ten nos jest potrzebny haha
Cinquantatre aleś mnie rozszyfrowala hahaha
ale wiecie na tej stronie to powinny się znaleźć anonsy panów..a tu same kobiety:D
opuszczam was na kilka dni ale nie cieszcie się tak na pewno wrócę
i mam nadzieję, że w poniedzialek znajdę pelno ogloszeń od mężczyzn z dużym nosem;)
milego weekendu!!!!!
Mamba ja bym sie zglosil, ale nie ma nic nadzwyczajnego w moim nosie hehe :D
hehe no nos jest ważny ale jeśli ktoś go nie ma:D to nic się nie stanie
może się nie doceniasz:)
CzarnaMumba masz racje że sie nie docenia. Ale dobrze ze jest Polak który lubi rozmawiać z kobietami i tego sie nie wstydzi. Ja jakoś się nie wstydzę pomóc dziewczynie gdy ja inny łobuz zrani. No ja staram się być jak najdoskonalszy i być może już nie długo jak ktos mnie zawoła to nawet do meksyku pojadę.
CzarnaMumba a co ci tak zależy na znalezieniu męża, poczekaj lepiej az on znajdzie ciebie :p (ja w kazdym razie sobie żony nie szukam, czekam az ona znajdzie mnie :>). A narazie korzystaj z uroków życia dopóki jestes sola.

Pozdrawiam Michał
To nie INF.nie wie na co się zgodził.To ty nie wiesz na co się godzisz biorąc Infa.A swoją drogą znam takiego co ma wszystkie te zalety których szukasz(prócz masowania stóp),znam go od ponad 20 lat ale niestety,jest zonaty i to cały czas z jedna i ta samą kobieta.Jak pech to pech.
Diavolino masz racje nie wie na co sie zgodziła:
Nie lekceważ inf.. Ktoś go po coś stworzył
W piekle inf. jest postacią pozytywną
inf. to ja w takim razie tez szukam meza...takiego, ktory tak powie ( nie przez sen, oczywiscie)Ja to nie mam takiego szczescia, zawsze jak wracam autostopem skas, gdzie nie zawsze planowalam jechac, i dzwonie do mojego kochania o 23.00 i mowie, kochanie jestem 40 km od domu ale nie mam jak sie dostac do domu bo nawet wilki nie zapuszczaja sie do tej gluszy to on nigdy nie mowi zaraz tam bede , tylko, ze jak chcialam wielkiej przygody to ja mam i powinnam dotrwac do jej zakonczenia i poniesc konsekwencje swojej nierozwagi. No i zawsze ponosze, kazdego wrzesnia...Mr Right wciaz pozostaje nieugiety...no coz, ma chlopak zasady< lol>...ale po bulki i jogurcik gania, wiec chyba nie jest z nim az tak zle:)
Pozytywny Inf?Na Belzebuba,zaraz pójdę sprawdzic czy taki ktoś jest w naszym kociołku.
klaudek a ja myslałam ze ty z innych wzgledow zwracasz uwage na nos...
heh np.estetycznych....
a tak by the way to tez szukam meza ;)
tylko wysokiego bruneta z ładnym noskiem i wystajacymi kosciami policzkowymi (to jest chyba najwazniejsze ;)) lubiacego chodzic na zakupy :)
jestem
inf-nie wiem czy to z tym lobuzem to się mnie tyczy ale wiedz,że w życiu nie pozwolilabym się nikomu skrzywdzić(i mam nadzieje że nie przesadzam)
no więc jak potrzymujesz swoją decyzję bo nikt inny się nie zglosil
hmm..nie taki diabel straszny
Diavolino-nie przesadzasz piszesz tak jabym już stala z nim na ślubny kobiercu:)
koleżankaCzarnejMumby-fajny masz nick, pochlebiasz mi-uszanowaniw dla mojej ulubionej anglistki
CzarnaMumba no potrzymuje w koncu nad silezja moge pracować nawet we Włoszech
to dobrze bo już mi się nie chcialo szukać-ale to męczące...
powiedz mi inf czemu oni się ciebie tak czepiają?
wiesz trzeba zaplanować ślub...lol
CzarnaMumba nie lubi sie osób ktore wprost nazywaja Kraków" "najtańszą i najmodniejszą meliną Europy" i mówi o problemie tysięcy alkoholowo-seksualnych turystów. Warszawa też staje sie modna. dobrze planujmy ślub
ja tez nic z teg nie czaje...
piszesz tak zeby usilnie podtrzymac rozmowe??? hehe
aaaaaaaa!!! za godzine mam egzamin z lingwistyki......
no to powodzenia, jak chcesz cos napisac to wysli na maila,
ja sie teraz nudze-spr swoja poczte:p
oooo Klaudek!
ciekawe czy nastepnym razem napisze cos sensowniejszego....
a jeśli chodzi ci o mój wpis to nie mialam wczoraj weny twórczej;)
heh...boże!jak bialo za oknem-masakra!(a tak przy okazji to dzisiaj też nie mam:P)
gdzie ten snieg???
za oknem:(
nie tylo anglicy szukaja rozrywki w Polsce ale również Włosi ,Hiszpanie . Tylko szkoda że jeszcze nikt nie trafił na płatne swatanie Polek z cudoziemcami. A ślask też jest na liscie tego rodzaju turystyki
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3898990.html
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 115

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia