szukam męża

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 115
poprzednia |
tak więc szukam męza, który posprząta mi w mieszkaniu, ugotuje obiad, poczyta mi książkę, pomasuje stópki, ponosi na rękach, poleci do sklepu kiedy mi sie nie będzie chcialo(ach te cale zabiegi upiększające po to by kupic bulki w sklepie:))narodowość nie gra roli ani wiek(chociaż musi być w sile wieku by byl w stanie moje życzenia wykonać) i przede wszystkim musi mieć dziwny nos:D
o boże!!! hahaha sorry że zaśmiecam to forum ale jestem zdesperowana:)
to ja sie zgłaszam
o to biorę:)nie wiesz na co się zgodzileś:D
Nie szkodzi przetrwam wszystko w końcu dorosnąć musze i zachowywać się jak facet a nie jak chorągiewka.:
Prawdziwy mężczyzna to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę
tacy ludzie nie istnieją-inf-a co z prawdziwą kobietą:)
Gdyby kobieta przestała być zagadką, świat stałby się nudny,
a miłość przestałaby istnieć.
Kazimierz Bukowski
Kobieta nigdy nie widzi tego, co dla niej robisz,
widzi tylko to, czego nie robisz.
Georges Courteline
prawda...

no nie.... nieprawda!
inf to chyba ma jakieś same zle doswiadczenia z kobietami
Kurcze!!! to nie biuro matrymonialne.
Zaczynacie sie zachowywac jak wlosi, ktorzy na tej stronie szukaja zony.

A jesli to żart, to ja tez chce takiego meza.
nie no inf jest już zajety drugiego takiego nie znajdę:D
>Prawdziwy mężczyzna to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w
>nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie:
>'Nic się nie martw, zaraz tam będę

Inf :)))) gdyby mi tak jakis mezczyzna odpowiedzial w takiej sytuacji, uznalabym, ze jeszcze sie nie obudzil i gada przez sen ;)))

No i mysle w takim razie, ze nie mam szans na znalezienie prawdziwego mezczyzny ;))
widocznie malo kontaktuje:(
no nie i znów muszę iść po te bulki
idę się pomalować
Mumba! wypisz wymaluj moj facet!!! powaznie!!! a ja mialam watpliwosci..hihi;) oczywiscie nobody's perfect, zeby nie bylo;)
no to masz szczęście;)ja bym tam chciala żeby mi po bulki chociaż polecial i mial dziwny nos(to mój piorytet)
no to ja mam takie "dzielo" o jakie ci chodzi...
to się podziel;)
i nos ma tez "dziwny"..zwichniety na prawa strone..troche..
ja wiem , ze Bog kazal sie dzieli ale ten moj to mi sie wydaje ze jest niepodzielny..
jakoś to przeżyję;)o widzę że z tym nosem to mamy podobe upodobania,hehehe
jego mama mi opowiadala ze jak go rodzila to w tamtych czasach-52latatemu-rodzilo sie w domu wiec cos ja brzuch bolal wiec pomyslala ze moze jej sie si... chce wiec poszla do toalety a ze ubikacji nie bylo tylko przyslowiowe"wiadro" wiec nawet nie zdarzyla se kobita ukucnac , a moj "mlody" wylapal nosem o podloge):):):):))powaga tak mi mowila..wiec nie raz mu mowie ze wyglada jakby wpadl do kibla ....jak sie wqrwia...
wiec dlatego ma skrzywienie lekkie nosowe:):)::)))
o matko!!!!to ma chlopak przykre doświadczenia z dzieciństwa, ja poczekam może jakiś naiwny i pelny poswięceń się zglosi:D
to chyba bedziesz musiala mu placic..i nosa zlamac):):):):):):))
no nie moje wymagania nie są takie wygórowane;)są do negocjacji:D
Wymagania wygorowane nie sa. Moj taki jest rowniez, poza tym, ze mi nie czyta, bo wole sama i mnie nie nosi na rekach, bo mu zabraniam (ze wzgledu na moje gabaryty:)
A tak poza tym, to wszystko sie zgadza. Nawet jak jest zimno, to leci na plac poznym wieczorem, bo ja zapomnialam sweterka lub ksiazki w samochodzie. Wtedy ja grzecznie wieszam pranie, ale tylko dlatego, ze robie to znacznie lepiej od niego. Masuje mi stopy olejkiem mandarynkowym i twierdzi, ze go to relaksuje!
Czasem robie mu nalesniki.
Boski jest :D
A taki zwyczajny.
Aha, po bulki biega tylko w weekendy, a raczej po chleb "5 cereali", bo w tygodniu sklep jest jeszcze zamkniety, kiedy wychodze do pracy :)
mi jeszcze żaden taki nie trafil.bo już myślalam że mam za wysokie wymagania.
szczęściara:)
a jednak istnieja tacy uczynni mezczyzni:) i tak ma byc!!!;)
ale też bez przesady, bo po co mi burak:), który nie ma wlasnego zdania
(poklócić też się lubię:D)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 115
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia