Jacy sa Wlosi??

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 275
Dziewczyny ja was wszystkie naprawde doceniam i nie szczedze wam komplementow i nie tylko ja ale rowniez i inni polacy jak i wlosi i cala reszta swiata.Poprostu my was kochamy.I polujemy na was i sie udaje.A wy ciagle w oblokach bujacie i amore italiano lub inne amore.A to jest i tak bez znaczenia liczy sie przedluzenie gatunku i bogactwo kodu DNA dla dobra przyszlych pokolen.
Glowa do gory i nie udawac dziewic co mialy juz 5 chlopakow zanim poznaly amore :).
Dziwak...wszytsko prawda tylko jak to dziewica z doświadczeniem ("5 chłopaków")???

Tak, tak przedłużajmy gatunek, niech zaludni się świat!
Czesc Aagnase
Ja tu juz pisze tylko glupoty i nic wiecej mi sie tu nie chce robic.
A dziewica i 5 chlopakow to takie okreslenie rownie dobrze mozna powiedziec ze ktos to jest - bojna dupa.
Tak patrzac na nasze panie z forum i nie tylko.To kazda jedzie do tych wloch jak dziewica po przejsciach z swoimi 5 chlopakami ,nastawiona na ta jej pierwsza romantyczna noc amore pod gwiazdami i sloneczkiem Italii.A powiedz ze jest inaczej.
To cdn nastepnym, razem.
ladne, nocne zestawienie: gwiazdy i sloneczko Italii.
przez grzeczność nie zaprzeczę choć generalizujemy teraz...ale tak jest Dziwak..tu kolejna nieszczęśliwa miłość albo brak persektyw na miłość a tam...tam wszytsko idzie łatwiej, puszczają hamulce (jesli takowe były) i resztą wiadomo...

żeby nie było, nikt mi nie powie, że to się nie zdarza...nie mówię, że to dotyczy każdego przypadku...
Do tematu prosze wracac :))
a jaki był temat? nie czytałam:) jak zwykle:)

nie no my ciągle chyba w temacie...
a tak, zagalopowalam sie, tak mi sie skojarzylo z "gwiazdzista noca" van gogha, gdzie te gwiazdy bardziej slonca przypominaja. Jacy sa Wlosi? Wlosi sa. I to powinno wystarczyc.
nie zgadzam sie i tyle. Wypowiedzi dziwaka sa bardzo niepoprawne.Po pierwsze jadac na wakacje - mamy w glowie dobra zabawe i nieistotne czy jestesmy pania czy panem. Panowie chca zaliczyc pierwsza lepsza napotkana wloszke - co w praktyce okazuje sie niemozliwe, no chyba ze po kilku wypitych przez nia butelek wina. NAsza rodaczka natomiast jedzie dobrze sie bawic i przy okazji znalezc wakacyjna milosc na cale zycie - troche naiwne i moze skonczyc sie rozczarowaniem, ale porownujac z pierwszym przypadkiem - moralnie bardziej na miejscu. Mamy zle wyobrazenie o sobie samych. Skoro sami wyzywamy sie od najgorszych itd to jakie zdanie maja miec na nasz temat inne narodowosci. Panowie powinni bronic naszego wizerunku rowniez poprzez ich samych poprawna postawe. Badzmy z siebie dumni - wymaga od nas tego nasza historia.
Sluchajcie dziewczyny chlubicie sie opinia njpiekniejszych ,najlepszych matek ,zon, pan lub gospodyn domu najukochansze ,uczuciowe partnerki i super cudowne niewychwalone dosyc w wszystkich jezykach swiata boginie loza mezowskiego lub partnerskiego albo tymczasowego.
I to zrobila nasza cudowna ojczyzna rozsylajac nasze bialoglowy po calym swiecie jak te testery w perfumeri.Byscie mogly jako te nasze dziewice ( 5 )ta ziemie bagienna nad wisla propagowac.No wkoncu robimy olimpiade.Trzeba sie jakos pokazac.
Nie ma to jak obalic komunizm i dac wszystkim paszporty :))))
To sie rozjada,a jak sie rozgadaja pozniej ::)))
CDN
Tak...nienazywajmy kobiet "dziwkami" tylko dlatego, że są świadome swojej kobiecości i uprawiają sex wtedy gdy mają na to ochotę, bo jak wówczas nazwać mężczyzn którzy z nimi sypiają? Dziwkarzami???? No tak ale Wam (płeć męska) to nie przeszkadza bo przecież im więcej panienek "zaliczycie" tym bardziej rośnie waszego ego!!! Macie powód do dumy, co???

Cholera a gdzie równouprawnienie???
Dziwak!!! a Ty to co? abstynencje sexualną wyznajesz na wyspach??? Założe się, że nie!
Dobra dziewczyny jestem teraz z wami :)).Przekonalyscie mnie.
Jezeli wloszki sa trudne do wyrwania,brzydkie bzykac sie nie potrafia,chciwe,glupie nic nie daja od siebie,zarozumiale,grube ,niskie, biedne,leniwe tepe brunetki tylko o ciemnych oczach i umysle i dajace na boki kazdemu tylko nie polakowi :))?.
A wy mowicie ze z wlochem to pikus robota.Bo wloch to wloch i to jest fajne.
Bo sie nie napracujesz nad nim by go wyrwac.
To ide na latwizne jak ............ i tez sobie jakiegos wloskiego amore wyrwe.
Ale potem bedziecie mi tlumaczyc smsy milosne.
Bo my bedziemy tylko po angielsku rozmawiac.
I prosze nie byc zazdrosnym o mojego amore ze to ja a nie ktoras z was miala tego farta by go miec.
Bo od tej pory to ja go bede nazywac mianem - moj mezczyzna.
I moze i ja za glosem serca wszystko rzuce i pojade za nim do itali.
Dziekuje tobie forum za twe rady :))
CDN
Dziwak? Nie porozmawiasz ze mną?
Dziwak Ty głuptasie...ja nie napisałam, ze popieram "chcicię" na Włocha, ja mówiłam o prawdach kobiety które choć z założenia powinny być takie same jak mężczyzny a nie są...nie chodzi mi o to aby lecieć na każdego faceta który jest włochem tylko dlatego, że nim jest!!!
Czytaj ze zrozumieniem:)
A to co napisałeś o włoszkach...nie wypowiadam się nie wiem

Nie rób mi tego nie popadaj w desperacje i nie odbieraj naszym rodaczkom kochanków!:)
>>ja mówiłam o prawdach kobiety które choć z założenia powinny być takie same jak mężczyzny a nie są
no nakrzycz na mnie!:)
zaraz mi wytkniesz niedociągnięcia w moim toku myślenia, cholera już się obawiam
Ale ja mam teraz chcice na wlocha .
I sie nie podziele z zadna z was.Bo to bedzie tylko moja milosc wakacyjna na cale moje tylko zycie ::)))
No tak polak polakowi wilkiem.
:)...powinnam szczęścia Ci zyczyć? szczęśćia w miłości??? Wyobraź sobie jak wielki gniew na siebie ściągniesz zabierając polkom potencialnego męża, kochanka, sponsora...ect
Aagnese.Prawa z zalozenia podobne.No dobrze ale siusiaka nie macie.I juz zalozenie diabli wzielo ::)))
Quasi ale ograniczmy się wyłącznie do spraw...wyżej wymienionych a więc swobody sexualnej
Nie nakrzyczę, i nie chodzi o tok myślenia, tylko o to stwierdzenie.
Obawiać się powinnaś, znasz mnie troszkę i znasz siłę mojej argumentacji, prawda?;)
siusiaka nie...i całe szczęście, nie muszę się martwić, że rozum wysiusiam:P
i właśnie o tym mówię...jak "pojawiłeś" się negując mój wpis poczułam, że grunt mi się wali pod nogami. Doskonale zdaje sobie sprawę, że mogę polegnoć w tej walce i stąd ten strach...no ale:)
No dobra juz sobie poplotkowalismy .
Trzeba cos zjesc,bo nie sama miloscia sie zyje.
polegnąć:)
nie jedz! :)
zrób coś dla mnie...sprawdz pocztę, bo nie wiem czy dyplomatycznie ignorujesz czy zwyczajnie nie czytałeś:)
Dobrze, czyli mówiąc inaczej spraw/swobód obyczajowych.
Mówienie w tym przypadku o prawach jest z gruntu fałszywe, bo mówimy właśnie o obyczajach a nie o postępowaniu objętym jakimś prawodawstwem.
Te obyczaje są tworzone przez lata i są różne, w zależności od cywilizacji (nie mówię tu o różnicach środowiskowych).

I właśnie te obyczaje wskazują, że pewne zachowania, które są do przyjęcia w przypadku mężczyzn, nie są takie w przypadku kobiet.

To jest całkowicie normalne a próby ujednolicenia tego, czego ujednolicić nie można, są niczym innym, jak "szalonym feminizmem".
Co było do udowodnienia.:)
Acha dziewczyny bierzcie ze mnie przyklad.
Ja dopiero dam dowod MILOSCI po slubie.
A tak to robie za tester tylko :))
Aagnese
Nie wiem o jaka poczte chodzi.
Ale sie poddaje Tobie i mozesz mnie zniewolic :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 275

 »

Pomoc językowa