Polacy w Milanie i okolicach

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
czesc, od miesiaca mieszkam w okolicach varese. czy jest ktos kto mieszka w mediolanie lub gdzies tu w okolicy?
Dobrze ze z ciekawosci kliklam na twoj profil:)
Ja czasami grasuje w tych okolicach:)))
kurcze swoja pierwsza milosc przezylam z Wlochem z Varese..ee to byl Peter Pan .a obecny ropuch to urodzony w Varese..ahahah..dogadujemy sie bo oboje jestesmy Raki z roznica jednego dnia!..he he
Moniskka co myslisz o varesotti? :D
varesotti umieja wepchac sie do serca i sa bardzo kulturalni i weseli lubia rezerwac sie a co gorsze lubia laski..zmieniac laski....
Polacy w Varese...http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/varese sa tez tematy archiwizowane ale zawsze mozna zlapac kontakt http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/178566
Polacy w Varese...http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/varese sa tez tematy archiwizowane ale zawsze mozna zlapac kontakt http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/178566
SettediNove ja mieszkam w Caronno Varesino i moj obecny chlopak tez tutaj mieszka (tu go poznalam), ale ogolnie pochodzi z poludnia (terrone) ;) a co do dogadywania sie to jest dosc zabawnie, bo poznajac go ja nie mowilam po wlosku a jego pierwsze zdanie "nie mowie po angielsku", okazalo sie ze z tym angielskim nie jest wcale u niego tak zle:)
Magdalena gdybys byla tu gdzies to napisz wczesniej:)
BARDZO CHETNIE, bo w wirtualnym swiecie zaczynam sie czuc jak widmo:))
I ja nie za glosem serca tam jezdze, wiec napewno bede miala czas na kawe.
No, nie, jaka gafe zrobilam z ta kawa, na czerwone wino pojdzemy:))
ja chetnie spotkam sie z kims mowiacym po polsku:) a czas mam praktycznie codziennie i czerwone wino tez chetnie w twoim towarzystwie wypije:D
czesc wszystkim. z lekkim opoznieniem, ale tez entuzjazmem;), dolaczam sie do waszego watku.
mieszkam w Rho niedaleko Mediolanu i - choc dosc czesto i regularnie wracam do Polski - chetnie spotkam sie z rodakami we Wloszech.
jestescie tu jeszcze?
jestesmy:) i ja sie chetnir spotkam
czesc Moniskka, troche sie pogubilam czytajac twoje wpisy: mieszkasz niedaleko Varese czy w Rzymie (od sierpnia?)?
mialam w planach przeprowadzke, ale znalazlam prace tutaj na miejscu i zostalam
aha, rozumiem,
a jestes moze na skypie?
Ja mieszkam w Saronno ale mało ludzi się tu pojawia
ja też mieszkam niedaleko Mediolanu, niedługo się przeprowadzam w okolice Magenty
pozdrowienia z Rescaldiny :)
witam jestem z solaro ,obecnie jestem na łotwie ale po 5 wracam do włoch
sluchajcie, to moze w takim razie zorganizujemy jakies spotkanie w tym Mediolanie??
gdzie i kiedy?
Proponuje cos w nastepnym tygodniu, jak wam odpowiada. Do miejsca tez sie moge dostosowac zwlaszcza ze ja miasta b. dobrze nie znam. Volpina kiedy jestes wolna?
no to kiedy i gdzie te spotkanie
OK, moze tak, kto jest chetny zeby sie spotkac niech napisze tutaj albo do mnie na privie kiedy ma czas. W tygodniu, na weekendzie, jakie godziny? i ja to zbiore i sprobuje zaproponowac dogodna date? moze byc?
Cześć wszystkim,
wybieram się z kilkoma kolegami na weekend 21-23 do Bergamo lu Mediolanu.
Dajcie znać gdzie można spotkać fajnych Polaków na jakąś imprę....
Mamy od 32 do 37 lat;-)
Cytat: mikimontana30
Cześć wszystkim,
wybieram się z kilkoma kolegami na weekend 21-23 do Bergamo lu Mediolanu.
Dajcie znać gdzie można spotkać fajnych Polaków na jakąś imprę....
Mamy od 32 do 37 lat;-)

Zalezy jakie klimaty lubicie, ogolnie w bergamo nie ma dobrych imprez , cale bergamo jezdzi na imprezy do bresci lub okolic , ale bez auta sie nie obejdzie, jezeli chodzi o mediolan to w centrum jest kilka exkluzywnych lokali , "fajnych polakow" :) nie wiem gdzie spotkac w tych okolicach , nieznam zadnego ,
Prawda jest taka, że jest to wyjazd "kawalerski", przyjaciel ma wesele w listopadzie i postanowiliśmy zabawić się w Mediolanie;-) taki męski wypad 5 kumpli;-). Nie jesteśmy wymagający, chcemy miło spędzić czas, napić się alkoholu i troszkę potańczyć...a jeśli do tego znajdzie się miłe towarzystwo... będziemy wdzięczni za pomoc;-) no i zapraszamy na wspólną biesiadę;-)
Hej :D
Czy miejsce i data spotkania ustalone ? Bo chcialabym sie dolonczyc jesli mozna? :P
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |