Varese i okolice

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |
Witam wszystkich!!!
Przed chwila calkiem przypadkowo trafilam na to forum i odrazu postanowilam sie zarejestrowac. Od roku mieszkam na stale we Wloszech a dokladniej w okolicy Varese. Moze jest ktos kto mieszka blisko mnie? Bede czesto zagladac na to forum jesli znajdzie sie ktos, z kim bede mogla pogadac. Zostawiam tez moj nr [gg] .
Chetnie napisze o sobie cos wiecej i jeszcze chetniej poznam Was!!!
Pozdrawiam serdecznie!!!
Opowiedź jak jest w Varese ? to ładne miasto ?
Juz odpowiadam. Pochodze z Wroclawia i dla mnie nie ma piekniejszego miasta na swiecie. No moze Paryz... wiec i Varese w mojej klasyfikacji na pioerwszym miejscu nie stoi. Ale tak na powaznie to uwazam ze to ladne miasto. Mozna tu znalesc praktycznie wszystko: duze centra handlowe i male sklepiki, dyskoteki i urocze kawiarenki, kina, teatr, baseny a w tej chwili nawet lodowisko. Czyli dla kazdego cos dobrego. Urocze sa male uliczki gesto usiane sklepikami i kawiarniami. Ludzie tez sa tu przyjaznie nastawieni. Ja przynajmniej spotkalam sie tu z cieplym przyjeciem. Czasem brakuje mi wielkomiejskiego stylu zycia do jakiego przywyklam, a jakiego Varese funduje tylko namiastke. Jednak to miejsce tez ma swoj niewatpliwy urok. A Ty skad jestes?
Czesc Malgosia.
Ja mieszkam blisko pogranicza Lombardia i Varese. W jakim miescie jestes dokladnie? Ja w Legnano. Pozdrawiam.
czesc ja tez jestem z wroclawia.teraz mieszkam w lecco ale czesto jestem w varese,jak chcesz to mozemy nawiazac kontakt.muj num [gg]
Czesc Stellina, ja mieszkam w Vedano, tuz kolo Varese.

Beby, odezwe sie na gg, dzieki za kontakt.

pozdrawiam wszystkich!!!
dzieki malgosia za kawke i ciacho,

witam baby i stellina123,oczywiscie ide z Wami dziewczyny :))
moje [gg] , mail [email]
Aga Aleks sie wypytuje o Marte. Ja nie wiem jak mu tlumaczyc ze musi czekac do poniedzialku. Nie chce sluchac, chce sie bawic w zoo z dziwewczynka, powtarza.
Chyba wielka milosc nam rozkwita. Nie wiem tylko czy nie sa na to za mlodzi? Swoja droga Aleks ma racje, Martusia jest urocza! Do zobaczenia!
witam was,chwilowo mam problemy z programem gg bo go ma od niedawna i nie mam jeszcze wprawy w jego uzywaniu ale szybko sie ucze.
ja uzywam SKYPE do chatowania moze go macie muj num wioletta6218,jestem zawsze na oby dwuch.do uslyszenia
beby ostawilam Ci wiadomosc na gg. Skype nie mam ale chyba nadrobie to niedociagniecie techniczne w najblizszym czasie i bede Cie tam szukac. Poki co jestem tylko tutaj.
ok.tymczasem sprubuje sciagnac nowy program gg moze bedzie lepszy od tego co mam teraz.papa
to wpadnijcie jutro,tzn w piatek:) a moze umówimy sie w centrum Varese,jest tam mala karuzela dla dzieci-taka starodawno z konikami itd??:)) no i moze jakas kawka w kawiarence??
Chetnie bym sie spotkala z Wami dziewczyny, ale jestem w delegacji, wracam dopiero w przyszly czwartek.
beby1
dobra, zainstalowalam skype. nie wiem tylko czy dziala wlasciwie wiec na wszelki wypadek zostawiam slad tutaj. szukajcie mnie pod malgosia.borroni

Aga
A na jutro obiecuje nastawic budzik. Bedziesz z Marta? Bo nie wiem czy ciagnac Aleksa cvzy zostawic go u tesciow.
Stellina czekam na Twoj powrot. Mieszkamy 30 km od siebie, zadna odleglosc. Mam nadzieje spotkamy sie w Varese!
malgosia wyslalam ci wiadomosc na gg
dziewczyny z tego co czytam to wnioskuje ze sie znosie dosc dobrze.moze kiedys bedziemy mogly sie spotkac wszystkie razem
Czesc dziewczyny. nie bylo mnie na forum troche ale juz nadrabiam nieobecnosc.
beby ze spotkaniem swietny pomysl. Organizujemy maly zlot w Varese?
Zapraszam wszystkie Polki (no dobra Polakow ewentualnie tez, choc z zalozenia ma to byc babskie spotkanie).
Piszcie kiedy Wam pasuje, dogadamy sie wszystkie i do zobaczenia w Varese!!!
chetnie wpadne,aga

mysle, ze baby tez:))
wreszcie cos sie dzieje,
mi najlepiej pasuje w wekkendy,bo tygodniem pracuje do pòzna.
27i28 bede blisko varese wiec moze w tym czasie.....
a co mi tam kazdy wekkend jest dobry
Aga Ciebie nawet nie pytam czy bedziesz. To oczywiste ze bez Ciebie sie nie spotkamy.

Beby, to sie nazywa wlasciwe podejscie, kazdy weekend musi byc dobry bo mam nadzieje ze na jednym spotkaniu nie poprzestaniemy.

Stellina, jak tam Twoja delegacja, wracasz? Bez Ciebie tez sie mozemy obejsc!

Sa jeszcze jacys chetni na spotkanie w Varese? ZAPRASZAM!!!
Dziewczyny, to zadecydujcie kiedy i gdzie a ja sie dostosuje.
ja juz pisze 27-28 mi odpowiada,napiszcie ni tylko adres i godzine a ja sie zjawie.Nie obiecuje tylko ze bede sama poniewarz nie znam varese i jesli wam nie bedzie przeszkadzac to przyjade z moja dròga polowa.Jestem gotowa na spotkanie z wami.papapap
Czesc wszystkim,
Ja wracam juz jutro do Wloch, ale planow na 27/28 jeszcze nie mam. Jak narazie pisze sie na wieczor z Wami, mam nadzieje, ze mnie nigdzie nie wysla.
Dajcie znac gdzie i o ktorej.
dziewczyny bardzo mi przykro ale w ostatniej chwili mi sie zmienily plany.Bede a verese juz wieczorem w ten piatek i zostane przez caly wekkend,wiec mozemy sie spotkac juz za 2 dnu.
27-28 nie bede mogla przyjechac.
Aga i Malgoasia zostawiam wam na gg muj num telefonu wiec wyslijcie mi sms (a ja oddzwonie) to sie dogadamy gdzie i okturej sie mozemy spotkac.
czesc dziewczyny!

jestem na forum dopiero od dzisiaj ale bardzo mi sie spodobala wasza rozmowa.

ja wprawdzie mieszkam w okolicach mediolanu ale z checia wprosilabym sie na wasze spotkanie !

do zobaczenia,
pozdrawiam!
ej dziewczyny spicie?
ja jestem gotowa na spotkanie, a wy sie nadal nie odzywacie.
No còz juz w piatek bede w varese i czekam na wasz telefon,bo tam nie mam dostepu do internetu,
papapa
nikt tu nie spi!

prawde mowiac ten weekend mam troszke zajety ale moze postaram sie wygospodarowac troche czasu ktoregos wieczoru.
Magda podaj swoj nr gg, latwiej bedzie nam sie kontaktowac i umawiac na spotkanie.

Do zobaczenia.
czesc dziewczyny,ja juz jestem calkiem blisk was,ale jesli nie macie czasuto nic nie szkodzi.zobaczymy sie nastepnym razem.papapa
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka