Secend-handy w Milano lub w Varese?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy sa we Wloszech sklepy z uzywana odzieza? Intetesuje mnie Milano Varese? Jakie sa ceny w takich sklepach? Pozdrawiam wszystkie "szperaczki" w takich sklepach:))aga.
hej - muszę się podzielić moją radością, właśnie dzisiaj nabyłam sweterek w second-handzie za 5euro i się aktualnie suszy w ogródku; zdobywam dopiero doświadczenie w tej kwestii, ale chciałam się podzielić na bieżąco doświadczeniami; Palermo daleko do polskich second-handów, ale zauważyłam, że można je wypatrzyć na bazarach, które są tu rozlokowane w tutejszych ciasnych uliczkach; nic nie wiem o Twojej okolicy, ale może ta wskazówka Ci się przyda; życzę powodzenia i daj znać jak zrobisz jakieś postępy :)
hej,dzieki za odpowiedz,w takim razie musze poszukac:))
Hej,wlasnie znalazłam pierwszy ciucholand,udalo mi sie kupic calkiem nowa kurtke za 10 euro i czekoladowe rybaczki tez nowe Roberto Cavalli. Juz sie ciesze na nastepne "szperanie". Moze któras z Was mieszka blisko Varese i wybralaby sie razem ze mną? Aga.
w miejscowosci w ktorej mieszkam jest taki slep.same sliczne rzeczy.pol godziny pociagiem od mediolanu.sa tez w samym mediolanie ale nie moge sobie przypomniec gdzie.jak mi pamiec wroci to napisze
kochani,
mogę Was prosić o namiary na jakieś outlety w Rzymie i Neapolu???

..czy myślicie, że powinnam załozyć inny temat?
jak sie wam przypomna adresy takich sklepikow,albo wogole malych,cieplych sklepikow ze skarbami..to chcetnie dowiem sie gdzie sa..interesuje mnie lokalizacja w Mediloanie =)
ag- dolaczam sie prosby :-)
:D
widziałem taki sklep w Como w centrum niedaleko głownego placu z katedrą .
Ale nazwy ulicy niestety nie zapamiętałem.

Mieszkam w Appiano Gentile i tutaj takich sklepów niema
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia