!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 457
szukAM PRACY W BOLONII PROSZE JAKIS NR. COKOLWIEK MAM 20 LAT CHLOPAK :)))) PRACOWITY SUMIENNY :))))) WAZNE NAWET PRZED SWIETAMI !!! :) ODWIECZE SIE :p POTRĄCE DLA KOGOS Z PIERWSZEJ WYPLATY ALBO COS. PZDR
coz za piekny wyklad czuje sie jak na studiach:)
to jest do supremo:)
Szukam pracy w bolonii prosze jakis nr. cokolwiek mam 20 lat chlopak :)))) pracowity sumienny :))))) wazne nawet przed swietami !!! :) odwiecze sie :p potrące dla kogos z pierwszej wyplaty albo cos. pzdr 6[tel]narazie kierunkowy na polskeee :))
dziekuje, :)
anca to historia eve ,czytalas?ttp://www.wloski.ang.pl/opowiem_wam_moja_historie_17815.html
Ja tez wierzę, ale dopiero po drugim piwie:)
Przede wszystkim, nigdy nie mów "nigdy". :)
*****************LuDZie Co Z Wami :)))PiSzcIe Na Temat::))*************
Ma KtOS OfeRTY PrACY W BoLONI:)))
A I Ci Co SZUKAJA niECH PiszA Co UmieJa ROBic AlBo JAKa PRaCA ICh INteresuJE:)))
http://www.jobrapido.it/?w=&l=Bologna.Szukaja lavapiatti.Moze to dla dlatego chlopca ktory szukal.Jesli zna jezyk to moze znajdzie jeszcze cos innego.
Witam ponownie dzięki iwonka :)) ale chyba nic nie ma :) no nie wiem szukam czego kolwiek :) wszystkiemu raczej podołam język umiem :) tzn porozmawiać z kimś itp :))))) no ale nie perfekto ;)) jest może jakiś pośrednik pracy albo ktoś kto załątwia prace w bolonii ?? PL / IT
15/12/2007
www.provincia.ra.it 1 LAVAPIATTI
Panazza Srl - Mordano chodzilo mi o to-szukali kogos do zmywania naczyn.Niestety posrednikow w tym rejonie nie znam,ale z doswiadczenia wiem ze bezpieczniej jest szukac pracy przez wlasnie takie wloskie agencje, bo z tymi posrednikami to jest roznie.
witam wszystkich! prosze o pomoc, mam kilka waznych dla mnie pytan. nie moge znalezc nigdzie danych statystycznych na temat polonii we Wloszech, a bardzo mnie to intetresuje ilu Polakow tam zyje i gdzie jest ich najwiecej?
firma mojego kolegi planuje zalozyc we Wloszech szkole dla Polakow i oferowac rozne kursy oraz studia po polsku. chcialabym mu pomoc w wybraniu miejsca, gdzie byloby najwieksze zainteresowanie. Co myslicie w ogole o pomysle utworzenia polskiej szkoly we Wloszech i jaka loaklizacje mozecie zaproponowac? prosze o jakies wskazowki i uwagi, czy moze ktos moze plecic doradce podatkowego i prawnika? bede bardzo wdzieczna za pomoc, a czy sami bylibyscie zainteresowani studiami po polsku? ja uwazam, ze to fajny pomysl, poza tym oni będą chceli tez rekrutowac kadre, m.in.lektorów angielskiego, wloskiego, polskiewgo. a takze zatrudniac Polakow zyjacych we Wloszech np. do administracji, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
proponuje samemu dac kilka ogloszen na stronach ktore ktos podal wyzej, moze akurat ktos do ciebie napisze lub zadzwoni. Zawsze to jakis krok do przodu zamiast czekac czy szukac posrednikow.
Mozesz zaczac od wpisania w google "offerte di lavoro bologna" i znajdziesz milion stron, ja zawsze szukalam na www.baceca.it lub www.kijijiji.it , jesli znasz jezyk to sobie poradzisz, tam tez mozesz zostawic swoje ogloszenie, choc watpie,zeby ktos oddzwonil na polski numer, sprobuj...Jak Ci sie juz w ogole nie uda, to mozesz sprobowac w restauracji, wktorej zaczynam prace ja:D, tam ciegle kogos szukaja..
iwonia7, beznadziejny pomysł. Za 3 lata Polakom nie będzie się już opłacać wyjeżdżać do Włoch w poszukiwaniu pracy.]
http://www.wloski.ang.pl/No_to_jestesmy_na4_miejscu_calkiem_na_sporo_tutaj_25398.html
Wedlug danych jest we Wloszech 85tys Polakow.Ale oczywiscie trzeba wziasc na to poprawke:)))
Duzo jest posrednictw pracy:)))A mnie chodzi o prace dla znajomego ktory nie bardzo mowi po Wlosku ale jeste gotowy przybyc od zaraz do pracy:))Wchodzi w gre tylko Bolonia:))**********Ma ktos cos konkretnego *******
Nie wiem jakie ma szanse na sukces ma taki pomysl, ale jesli pytasz ktore miejsce byloby najodpowiedniejsze to na pewno Rzym- tam jest chyba najwieksza Polonia...poza tym sklepy, kosciol, itd...dobrze sie tam zorganizowali:D
Inf.2 beznadziejny argument. Już teraz Polakom nie oplaca się jeździć do Włoch za pracą, co nie oznaczą ze nie ma i nie będzie tam ogromnej ilości Polaków, a przecież wiele z nich mieszka tam na stałe, zakłada rodziny i wychowuje dzieci, które też będą wychowywać swoje dzieci. A nie wszyscy Polacy za granicą, zapominają kim są, wiele z nich wychowuje dzieci w duchu patriotycznym i nie chce aby zapomniały o swoich korzeniach.

Iwonia powodzenia!
A ja myślę ze Rzym posiada już i polską szkołę i dom polski (czy jak to się tam nazywa) i lepszym chyba miejscem byłoby Milano:)
kappala ale wtedy już Polska będzie bardziej rozwiniętym krajem od Włoch
No i?
To nie znaczy że Polacy, którzy tam żyją wyprowadzą się z powrotem do Polski. Wielu z nich zostanie we Włoszech na zawsze.
Co najmniej 80% ich powróci do kraju ]
Ale nie studia :)
Milano O_O
Po pierwsze: nie szkodzi, zawsze zostanie tam wiele ludzi, dla których i z którymi warto będzie pracować, wystarczająca ilość aby taki pomysł odniósł sukces
Po drugie: nie podawaj Infie danych, typu 80% bez podania źródła. Może jakiś link?
No ale trzeba wliczyć łapówkę dla urzędników i haracz dla mafii
Ja do niedawna bylem we wloszech ale musialem wrocic do polski a teraz znowu mam ochote wyjechac do wloch...Znasz moze jakies strony www z ofertami pracy czycos podobnego?? A moze Ty cos slyszalas oze jest jakas praca?
Wyrośnij, Suppi, tego Ci wszyscy życzymy....
hejka, ja wlasnie szukam pracy w okolicach neapolu, a mieszkanie przydalo by sie znalezc w QUALIANO, dokladnie to potrzebuje jeden tylko pokoj, wiecie chyba o co chodzi.
Witam pracował ktoś może w okolicach Sieny ? Czy ciezko jest tam o prace dla Polaków ?
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka