!!!!!!!!!!!!!!!!Praca we Wloszech!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 457
A wiec telefony: [tel]i 3392070180.

Giovane badante, ottimo stipendio.

Moze sie komus przyda :-)
jak ktos poszukuje GIOVANE badante to oznacza ze jest tam czlonek rodziny plci meskiej o klejacych sie łapach
Moze kogos zainteresuje;Cercasi badante per signora anziana.
La candidata ideale è persona matura, scrupolosa e paziente, capace nelle faccende di casa, in cucina e nella somministrazione delle medicine, libera da impegni famigliari e disponibile la Domenica. Si richiedono referenze controllabili.
Si offrono alloggio in camera con bagno privato, vitto , retribuzione, regolare contratto dopo periodo di prova.
telefonare al nr. [tel]
dalle ore 15 alle ore 16
grazie
Pubblicato: 27 Giugno
Regione: Toscana
Provincia: Massa/Carrara
Comune: Carrara
Tipo: Offerta
Categoria: Offerte di Lavoro > Spettacolo
praca przy zbiorze winogron i jablek w Calliano/Polnoc/ interesuje kogos?..wlasnie robia zapisy na liste,mam telefon, piszcie pospiesznie na priv,oczywiscie niezbedny jezyk wlosku w celu porozumienia sie telefonicznie i dogadaniu na miejscu
http://www.naszswiat.net/y-we-woszech/nasze-sprawy/2729-prac-we-woszech-najatwiej-jest-znale-przez-znajomych-.html nie przez forum anonimowych ludzi i rozne bla bla tylko przez znajomych
Cytat: zante75
czesc , jestem wlochem, moja dziewczyna polka, mieszkamy w weronie od miesiac i ona teraz szuka prace. ALe jest ciezko.
witam jestem polakiem mieszkam niedaleko milano niemam pojecia jak znalezc prace moze ktos pomoc chociaz tym czasowo prowincja milano moj email [email] to jes prowincja milano
dziala tylko i wylacznie metoda passa parola tylko w ten sposob mozna doszukac sie wolnego miejsca,poza ty jak juz jestes tu na forum to wiedzzemamy wlasna wewnatrzna poczte maialowa..tzw fioletowa:D na samej gorze obok slowa zalogowany..twoj nick i slow wiadomosci i cyfra..jak chcesz do kogos napisac do klikasz na nicka i potem na koperte...:D
wpisz w google: lavoro Milano,offerte lavoro Milano,lub nazwe swej miejscowosci plus slowo lavoro
Praca w Itali ,kto chętny? http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/201900/page/2#post1337196
witam wszystkich
chciałabym prosić o pomoc
razem z mężem szukamy pracy,mieszkamy w marche ale chętnie przeprowadzimy się w każdy rejon Włoch,byle do pracy
Mam duże doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i jako pomoc domowa zdobyte tutaj jak również w opiece nad dziećmi zdobyte w niemczech.Pracowałam również w pizzerii.
Mój mąż miał spółkę jako piaskarz,pracował z firmą sprzątającą ,a także jako ochroniarz .Ma doświadczenie w pracy w ogrodzie ,potrafi malować i wykonuje małe reparacje.5 lat pracował w Anglii na produkcji oraz jako pomocnik piekarza.
Jeśli o czymś zapomniałam piszcie i pytajcie
Bardzo proszę o pomoc
mój mail [email]
ja szukam pracy w okolicach torinoo. macie jakies oferty ? :D:D
witam wszystkich ,szukam pracy w [email]
zarejestruj sie na subito.it
Cześć . razem z chlopakiem szukamy pracy we wloszech. np.przy zbiorach lub cos tego typu. wszystko byle nie opieka nad ludzmi.... Nasz jezyk wloski nie jest zbyt dobry ale dogadac sie powinnismy. Jestesmy pracowici. jesli ma ktos jakies namiary to prosimy o kontakt . (jestesmy mlodzi i energiczni). nr.tel.: 661261083 PROSIMY O KONTAKT :) Pozdrawiamy
witam
poszukuje pracy we wloszech
mieszkam w boloni
troszke popracowalam na myjni samochodowej no ale niestety gdy przyszla zima ciezko bo nie ma pracy
jestem zmuszona szukac czegos innego
jezeli ktos by cos wiedzial bardzo prosze o kontakt na e mail [email]
mam 22 lata jestem odpowiedzialna i zadnej pracy sie nie boje
z gory dziekuje
jest tu ktos kto pracuje na kontakcie part-time ? jesli tak prosilabym o odpowiedz mam pare pytan,,,,grazie
Ja pracuje na FT ale robie sporo buste paga dla PT, wiec jak cos sie tyczy busta paga i bede wstanie odpowiedziec, to chetnie.
Witam pilnie szukam pracy jako badante,mam 32 lata,mówię po włosku,proszę o pomoc,Iwona
piszecie anonse na strone jak www.subito.it . Nie wybieracie wielki miasto bo na takich miasto jest "mafia" dla takich pracy. Na malutke miasto wiecej łątwie szukać osoby zainteresowany.
Moja opinia, lepiej w Region jak Piemonte/Lombardia/Veneto/Trentino/Liguria/Emilia Romagna/Toscana/Friulia.
Inne regionow, dla moja opinia, lepiej nie pracowac jak chcecie cos zarabiac!.

...32 lata? :P ... mozesz byc moja badante :D ahha. No dobra, scherzi a parte! Leggi quello che ti ho scritto!
Witam , szukam pracy w okolicach Salerno- znam język włoski , może to być praca : opieka nad dziećmi lub osobami starszymi itp. Jestem juz na miejscu w Salerno. proszę o kontakt [email]
Pilnie poszukuje PRACY!!!!!!!!! zbiory na polach , opieka .
Importante Compagnia Internazionale presente in oltre 46 paesi del mondo , seleziona 6 persone a cui affidare i propri servizi e prodotti in Franchising, ottima opportunità per costruirsi un reddito mensile elevato, con ottime prospettive di carriera meritocratica, in base agli obiettivi raggiunti. L'attività si sviluppa in un forte settore in crescita.
Ideale per tutti, imprenditori, studenti, casalinghe,ecc...part-time o full-time può essere svolta da casa attraverso una semplice liea internet , non necessita di esperienza nel settore.
per magiori informazioni in merito o per un colloquio di selezione telefonare o inviare proria richiesta ai seguenti indirizzi..... http://trento.bakeca.it/lavori-da-casa-telelavoro/importante-compagnia-internazionale-ishp35433970
cerchi lavoro in Italia/szukasz pracy we Wloszech: http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/168230
Do Polski wróciła połowa emigrantów, nieliczni z powodu utraty pracy http://wiadomosci.onet.pl/kraj/do-polski-wrocila-polowa-emigrantow-nieliczni-z-po,1,5050040,wiadomosc.html
W tym kraju dobrze płacą i wciąż szukają pracowników http://praca.wp.pl/title,W-tym-kraju-dobrze-placa-i-wciaz-szukaja-pracownikow,wid,14356776,wiadomosc-zagranica.html
Witam. Zwracam sie do wszystkich Pan ,ktore juz znajduja sie na terenie Wloch albo maja kontakty w tym kraju. Poszukuje pilnie pracy jako opiekunka. Wczesniej pracowalam w Emilii Romagnii i na Sardegnii. Nie piszcie o stronach interenetowych ,ktore znam juz od dawna. Pracodawcy niechetnie podchodza do osob ktore nie moga zobaczyc,jedynie Panie ,ktore sa juz we Wloszech i moga poprzec referencjami druga osobe moga wywalczyc komus taka prace. Bede bardzo wdzieczna.Prosze piszcie na forum.
Cytat: MascalzoneLatino
piszecie anonse na strone jak www.subito.it . Nie wybieracie wielki miasto bo na takich miasto jest "mafia" dla takich pracy. Na malutke miasto wiecej łątwie szukać osoby zainteresowany.
Moja opinia, lepiej w Region jak Piemonte/Lombardia/Veneto/Trentino/Liguria/Emilia Romagna/Toscana/Friulia.
Inne regionow, dla moja opinia, lepiej nie pracowac jak chcecie cos zarabiac!.

...32 lata? :P ... mozesz byc moja badante :D ahha. No dobra, scherzi a parte! Leggi quello che ti ho scritto!

salve!guardi non basta cercare il lavoro su internet a volte ci vuole l'aiuto da parte dei altri.Son 2 mesi che cerco il lavoro su subito.it ma non lo trovo x un semplice motivo: mi trovo in Polonia!!!I datori di lavoro vogliano vedere la persona interessata vis a vis e farle una prova. e come faccio essendo qua???Ormai su subito ci stiano più le richieste che le offerte, e anchè su tanti altri siti. E i datori di lavoro non trattano seriamente le persone xchè siamo in tanti!!!ormai Italia fà caggare x i stranieri sopratutto!
pisanie na forum niczego nie zmieni..skoo Wlosi chca przeprowadzic swe colloquio z osoba szukajaca pracy...wiem ze przeprowadzaja..widocznie ich to bawi..czuja sie moze jak we wlasnym programie Tv..jednego dnia przedefiladuje przed nim 8 kandydatek drugiego 6..7..Potem razem z rodzinka siadaja i wybieraja..czesto sie slyszy ze zenska strona familii nie chce by badante byla zbyt ladna...generalnie maja racje zapoznajac sie osobiscie z opiekunka..kota worku nikt juz nie kupi w XXI wieku..Raczej trzeba sie pogodzic z tym, ze pewne czasy minely i juz nie wroca...Wloska rodzina wzoruje sie na malych firmach..zreszta 'wloska rodzina' jest mala firma sama w sobie..przeprowadzaja wiec rozmowy wstepne/maja do tego prawo/ z opiekunkami..mysle ze tu chodzi o to czy czuje sie zaufanie do danej osoby... bywaja osoby, ktore nie budza zaufania przy pierwszym kontakcie..tu chodzi chyba o to wlasnie. Pozostaja agencje. ktore sie glaszaja w sieci proszac tylko o nadeslanie CV...a potem kontakt osobisty musi miec miejsce..przed decyzja czy dana osobe zatrudnia..chyba juz tylko do zbierania jablek,warzyw winogron..pomidorow Wlosi nie robia colloquio :D
w Niemczech jest duze zapotrzebowanie na badante i duzo wyzsze zarobki niz w IT
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 457

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka