jeszcze raz podatki :-)

Temat przeniesiony do archwium.
31-33 z 33
| następna
ja znowu wracam do tematu niestety!!wyjaśnijcie proszę jak to jest ditrazioni per lavoro dipendente..wydaje mi się,ze powinno być 54 godz tyg..ja mam 30godz,ale wypłatę za cały etat CS to w końcu mogę to odliczyć czy nie???(oczywiście mieszkam tu gdzie pracuję 24/24)
Esko,

wartość detrazione per lavoro dipendente (która przysługuje wszystkim pracownikom najemnym, czyli Tobie również) uzyskuje się na podstawie dość skomplikowanych obliczeń (istnieje do tego specjalna formula), które zalezą od tego, czy Twoja umowa jest na czas określony/nieokreślony, od ilości przepracowanych dni i od Twojego całkowitego dochodu. Po wpisaniu wszystkich danych do programu komputerowego służącego do wypełniania zeznania podatkowego odpowiednia kwota "wyjdzie" automatycznie, wiec jeśli CUD otrzymany od pracodawcy nie budzi Twoich wątpliwości, detrazione zostanie obliczona poprawnie.

Na Twoim miejscu naprawdę nie łamałabym sobie głowy nad każdym zagadnieniem podatkowym z osobna, tylko wybrałabym się do najbliższego CAF i zleciła wypełnienie zeznania podatkowego.:)

edytowany przez deelaylah: 15 kwi 2013
jestem umówiona na 15 czerwca,ale to tak długo!!!!soru,ze ciągle zawracam....
31-33 z 33
| następna

« 

studia we włoszech

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie