Szukam ladnej dziewczyny do zrealizowania mojego podstepu. :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 89
poprzednia |
Chce sprawdzic prawdziwosc slow pewnego mezczyzny ( a raczej chlopca) i w tym celu potrzebna mi chetna osoba do wcielenia sie w role zainteresowanej nim. Zadanie nie jest trudne: wystarczy zlozyc wizyte ( nie jeden raz) w sklepie w ktorym on pracuje i wdac sie z nim w rozmowe-jest to bardzo proste, gdyz to pies na baby, jeszcze do tego Egipcjanin ( o uroczym usmiechu). Jesli byscie sie sobie spodobali, to tym lepiej dla mnie...
Oczywiscie, osobie zdecydowanej na wejscie w te gre, bede zobowiazana odwdzieczyc sie za przysluge, nie mowie o pieniadzach...
Cytat: marshmallow
Chce sprawdzic prawdziwosc slow pewnego mezczyzny ( a raczej chlopca) i w tym celu potrzebna mi chetna osoba do wcielenia sie w role zainteresowanej nim. Zadanie nie jest trudne: wystarczy zlozyc wizyte ( nie jeden raz) w sklepie w ktorym on pracuje i wdac sie z nim w rozmowe-jest to bardzo proste, gdyz to pies na baby, jeszcze do tego Egipcjanin ( o uroczym usmiechu). Jesli byscie sie sobie spodobali, to tym lepiej dla mnie...
Oczywiscie, osobie zdecydowanej na wejscie w te gre, bede zobowiazana odwdzieczyc sie za przysluge, nie mowie o pieniadzach...



pomyślałaś o tym że igranie ludzkimi uczuciami jest paskudne?
A do tego to Egipcjanina lepiej od razu spisac na straty.
"pomyślałaś o tym że igranie ludzkimi uczuciami jest paskudne?"

chce sprawdzic na ile mowi prawde, moze on tez igra moimi uczuciami, nawet jesli robi to nieswiadomie( bo jest tak niedojrzaly, ze nawet dobrze siebie nie zna)

Tez bym spisala kazdego Egipcjanina na straty, gdybym nie poznala jego... nie mowie, ze chce sie z nim zwiazac, ale zeby budowac inna relacje tez musze miec do niego zaufanie... oni potrafia byc bardzo oddanymi przyjaciolmi, tylko trzeba miec szczescie spotkac tych odpowiednich.
ponieważ żyję już dość długo na świecie wiec różnych histori z bliższego i dalszego otoczenia się nasłuchałam więc Ci opowiem jedną taką historyjkę jak to jedna znajoma, tak jak Ty chciała sprawdzać siłę uczuć swego faceta.
Facet naprawdę ją kochał, był jej oddany, wierny i wogóle same ochy i achy...
ale sprawdzająca tak dobrze weszła w swą rolę że wylądowali w łóżku co rozpieprzyło w konsekwencji życie całej trójki bo sprawdzająca zaszła w ciążę, żona męża wyrzuciła z domu bo uznała jednak że funta kłaków on niewart, dziecko zostało bez ojca bo facet jak się dowiedział prawdy znienawidził babę a na koniec rozpił się i dziś pałęta się jako bezdomny.
A wszystko dlatego że zazdrosna żona postanowiła sprawdzić czy mąż jest jej wierny.
Radzę więc jeśli mogę :)) albo utrzymywać znajomość bez zbędnego kombinowania albo jak masz podejrzenia porozmawiać, wyjaśnić sobie a nie grać na uczuciach i intrygować.
Wierz mi że nigdy nie wychodzi się dobrze na intrygach.
zgadzam sie z Margo, igranie z uczuciami jest bardzo niebezpieczne i moze miec fatalne skutki, tez dla Ciebie....

bo jest tak niedojrzaly, ze nawet dobrze siebie nie zna

osobiscie mimo mlodego wieku uciekam z daleka jezeli juz na poczatku widze, ze ktos "siebie nie zna" (ale to zalezy czego oczekujesz)
pozdrawiam



Cytat: marshmallow
"pomyślałaś o tym że igranie ludzkimi uczuciami jest paskudne?"

chce sprawdzic na ile mowi prawde, moze on tez igra moimi uczuciami, nawet jesli robi to nieswiadomie( bo jest tak niedojrzaly, ze nawet dobrze siebie nie zna)

Tez bym spisala kazdego Egipcjanina na straty, gdybym nie poznala jego... nie mowie, ze chce sie z nim zwiazac, ale zeby budowac inna relacje tez musze miec do niego zaufanie... oni potrafia byc bardzo oddanymi przyjaciolmi, tylko trzeba miec szczescie spotkac tych odpowiednich.

A czy to nie jest tak, że wchodząc w nowy związek/relacje powinno się wierzyć w dobre intencje partnera? Bez tego trudno mówić o budowaniu czegokolwiek...

Jeśli zaczynasz 'budować relacje' od sprawdzania faceta.. to raczej żaden związek Ci nie wyjdzie...

Wyjątkowo bezmyślna intryga :-)
edytowany przez latraviata: 16 lip 2011
Gdyby się nie skusił,wyślij go do mnie .Leczenie niezbędne
jestem quasi pewna że się skusi więc pacjenta nie budziet. Pozatym mówiłeś że quasi jesteś pewien że chcesz leczyc tylko polaków. no ale quasi robi różnicę więc może i na włochów się skusisz....
Ale żeby leczyć włochów trzeba być doktorem, nie redaktorem....
edytowany przez Margo49: 16 lip 2011
i nie zapomnij użyć dobrych perfum jak do pacjentów będziesz się wybierał ....np ...chanel nr 5
Margo49-ze co?
Chyba ta zona swietnie na tym wyszla, bo sie przekonala z jakim czlowiekiem sie zwiazala. Zyla w iluzji, ze jest dla niego kims wyjatkowym.

"A czy to nie jest tak, że wchodząc w nowy związek/relacje powinno się wierzyć w dobre intencje partnera? Bez tego trudno mówić o budowaniu czegokolwiek..."
ZWIAZEK Z NIM WYKLUCZYLAM, NIE SPROSTAL MOIM WYMAGANIOM. CHOC JESTEM ZAZDROSNA O NIEGO I GO KONTROLUJE- ZA BARDZO GO LUBIE I MNIE BOLI, ZE MOZE KORZYSTA Z USUG JAKICHS SWOICH SEKS-KOLEZANEK, NIBY ZARTEM O TYM WSPOMNIAL, ALE JA W TO NIBY NIE WIERZE. CHCE JEGO DOBRA, ROZWOJU, ON DO TEJ PORY ZLE BUDOWAL SWOJE RELACJE Z KOBIETAMI, SAM TO PRZYZNAJE, ALE W TAKA NAGLA ZMIANE JEGO MENTALNOSCI NIE WIERZE.
NA MIANO PRZYJACIELA TEZ MUSI SPELNIC OKRESLONE WYMAGANIA. NIE MAM ZAMIARU PRZEZYWAC ZAWODU W PRZYSZLOSCI, JAK JESZCZE BARDZIEJ SIE Z NIM ZZYJE. JESTESMY TAKIMI PRZYJACIOLMI, ZE ON MNIE CALY CZAS CALUJE I CZASAMI PIESCI. :)
zapewniam Cię marshmallow ze PRAWIE każdy mężczyzna skorzysta z okazji gdy jest alkohol, nastrój no i cała sytuacja zainicjowana POD pójście do łóżka. KIedyś przyznasz mi rację, jestem tego pewna. Dziś musisz mi wierzyć, lub nie wierzyć.
no i spać mi się chce więc koniec filozofowania na dziś.
dobranoc i spokojnej nocki
M



dojrzałam cuś i muszę zapytać Cię co to znaczy.....


JESTESMY TAKIMI PRZYJACIOLMI, ZE ON MNIE CALY CZAS CALUJE I CZASAMI PIESCI. :)

to raczej kochankami jesteście, nie przyjaciółmi.
ja mam masę przyjaciół i z żadnym się ani nie całowałam, ani nie pieściłam :)))) nawet jak stanu wolnego byłam.... i piszę to bez żadnej złośliwości !!!
edytowany przez Margo49: 16 lip 2011
haha :)))

Widać każdy na swój sposób definuje przyjaźń :-)
Cytat: marshmallow
............ZE MOZE KORZYSTA Z USUG JAKICHS SWOICH SEKS-KOLEZANEK, NIBY ZARTEM O TYM WSPOMNIAL, ALE JA W TO NIBY NIE WIERZE. CHCE JEGO DOBRA, ROZWOJU, ON DO TEJ PORY ZLE BUDOWAL SWOJE RELACJE Z KOBIETAMI, SAM TO PRZYZNAJE..............

............... JESTESMY TAKIMI PRZYJACIOLMI, ZE ON MNIE CALY CZAS CALUJE I CZASAMI PIESCI. :)

Margo, dobrze gada, trza jej polac:))
A ja dostalam zawrotu glowy od tych kolezanek, przyjazni i sesku:))
On sam to przyznaje! Co za palant, za przeproszeniem.
Wstydzic sie powinien ale on chyba nie rozumie ze tym samolchwalnym gadaniem zabija kobiety kobiecosc a nie ja rozpala! Sam psuje twoja kobiecosc, seksapil, temperament, czulosc, pozadanie, namietnosc i zadze. Ja mu w sumie wspolczuje, bo nie wie co traci.
Wiec znajdz jakas kolezanke co pojdzie do niego, napweno z Allaha i kolezanki pomoca, przepraszam bardzo, mu pala stanie:))
Dziewczyno, szkoda twej kobiecosci dla pacana!
Jaki normalny facet opowiada swej wybrance, gdzie wsadza soj kawalek penisa? Noooooo, jaki:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 16 lip 2011
Ja zawsze chcialam miec przyjaciela ( mezczyzne mojego zycia jest mi cholernie trudno znalezc), ktorego dotyk sprawialby mi przyjemnosc. W moich relacjach z facetami, jak nie ma tej bliskosci, to znajomosc nie daje mi spelnienia.

Nie przyznal sie sam do swojej seksualnej przeszlosci, ja sie wypytywalam, ale jak zobaczyl, ze focha strzelilam, to powiedzial, ze zartuje. Mowi, ze nie powinny mnie interesowac jego wczesniejsze zwiazki, liczy sie tylko to od kiedy sie poznalismy, on chce ze mna byc, a ja ciagle mu powtarzam, ze nie ma szans, bo jest zbyt niedojrzaly. Widujemy sie, bo jest nam obojgu trudno zakonczyc ot tak te znajomosc, konczylismy definitywnie , jak ja to nazywam-te farse, wielokrotnie, ale po jakis czasie ktores nie wytrzymywalo i sie odzywalo.
Uwierzycie, ze majac 28 lat dotknelam faceta przyrodzenie pierwszy raz w zyciu? Pierwszy raz ktos wbijal sie we mnie ustami tak jak on, ja nie odwzajemniam glebokich pocalunkow, jednak sprawia mi przyjemnosc, ze on chce to ze mna robic.
Jestem straszna menda w stosunku do facetow, zawsze jak zaczynam jakas znajomosc to stawiam kilka moich niezawodnych pytan, po ktorych wiem od razu z kim mam do czynienia i na tym sie konczy dalsza chce poznania z mojej strony, jednak w tym przypadku poszlam dalej, bo mi sie spodobalo u niego cos, czego nie maja inni, chociazby jego wyjatkowa cierpliwosc...
Zawsze sobie mowilam, ze powole sie do siebie zblizyc tylko takiemu, kto mi da madre odpowiedzi na moje pytania, bo to te odpowiedzi pozwalaja odsiac glupcow i to one powinny zaczac rozbudzac moja kobiecosc, a nie dotyk kogos, kto dotykal tak samo wiele innych kobiet przede mna.
Zycie pokazalo, ze nie jestem tak silna i wymagajaca jak myslalam... :/
"Mowi, ze nie powinny mnie interesowac jego wczesniejsze zwiazki, liczy sie tylko to od kiedy sie poznalismy" - w tym wypadku ma akurat rację.

"ZA BARDZO GO LUBIE I MNIE BOLI, ZE MOZE KORZYSTA Z USUG JAKICHS SWOICH SEKS-KOLEZANEK, NIBY ZARTEM O TYM WSPOMNIAL" - bezmyślny cymbał, skoro o tym wspomniał.

marshmallow - To Ty z nim w końcu chcesz być, czy nie?... za cholerę nie mogę sensu doczytać :/



"Mowi, ze nie powinny mnie interesowac jego wczesniejsze zwiazki, liczy sie tylko to od kiedy sie poznalismy" - w tym wypadku ma akurat rację.
TO OBOWIAZEK WIEDZIEC TAKIE RZECZY, PRZYNAJMNIEJ WIEM JAK MOGE ZOSTAC POTRAKTOWANA JA. MOGE TO WYMAZAC, ALE ON MUSIALBY "NARODZIC SIE NA NOWO"., A TO WYMAGA CZASU. STWIERDZIL, ZE JAKBYM MU DALA TO CZEGO ON POTRZEBUJE, TO NIE POTRZEBNE BY MU BYLY INNE, BO W GRUNCIE RZECZY WSZYSTKIE KOBIETY SA TAKIE SAME.

"ZA BARDZO GO LUBIE I MNIE BOLI, ZE MOZE KORZYSTA Z USUG JAKICHS SWOICH SEKS-KOLEZANEK, NIBY ZARTEM O TYM WSPOMNIAL" - bezmyślny cymbał, skoro o tym wspomniał.

DOCENIAM, ZE TO ZROBIL, TAK SAM JAK TO, KIEDY MI POWIEDZIAL, ZE JEGO BRAT MA W EGIPCIE ZONE I DZIECI, A TUTAJ INNE KOBIETY.

To Ty z nim w końcu chcesz być, czy nie?... za cholerę nie mogę sensu doczytać :/
POTRZEBA CUDU, ZEBY ON SIE ZMIENIL, MOZE W PRZYSZLOSCI JAK TEN CUD UJRZE, NA RAZIE SPRAWA ZWIAZKU ZAMKNIETA.



Cytat: marshmallow
STWIERDZIL, ZE JAKBYM MU DALA TO CZEGO ON POTRZEBUJE, TO NIE POTRZEBNE BY MU BYLY INNE, BO W GRUNCIE RZECZY WSZYSTKIE KOBIETY SA TAKIE SAME.

CO ? tak ci powiedział ?! no to przecież jasne, że to dupek
Cytat: latraviata
marshmallow - To Ty z nim w końcu chcesz być, czy nie?... za cholerę nie mogę sensu doczytać :/

I w gruncie rzeczy ...wcale nie musisz sie tego rozgrysc ;-) Ja sama w takie podstepy sie bym nie bawila na pewno, ...ale ostatecznie to marshmallow szuka dziewczyny, ktora jej pomoze ...a nie porad co do zwiazku.

marshmallow ...moglabys podac jeszcze miasto, chyba, ze zalozylas, ze z Twojego profilu mozna wyczytac, ze chodzi o Rzym.
Cytat: I_heart_RoccaPaolina
Cytat: marshmallow
STWIERDZIL, ZE JAKBYM MU DALA TO CZEGO ON POTRZEBUJE, TO NIE POTRZEBNE BY MU BYLY INNE, BO W GRUNCIE RZECZY WSZYSTKIE KOBIETY SA TAKIE SAME.

CO ? tak ci powiedział ?! no to przecież jasne, że to dupek

A NIE JEST TAK?

CHODZI O MIASTO RZYM.
Cytat: marshmallow
CHODZI O MIASTO RZYM.

To ja moge z Toba na piwo sie umowic ;-) ...ale na podstepy niestety nie jestem chetna :-/
Piwa nie pijam...ale moze "na przeceny" sie umowimy... a i moze sie do planu przekonasz... :P
Cytat: marshmallow
Piwa nie pijam...ale moze "na przeceny" sie umowimy... a i moze sie do planu przekonasz... :P

Zalezy czy jestem wystarczajaco ladna ;-) Zartuje ...chyba sie nie przekonam. Daj znac jak masz ochote cos innego niz piwo sie napic :-) Pozdrawiam, jade do Ostii ...ale goraco...
Co za zbieg okolicznosci ...przyczepil sie do mnie dzis pewien Egipcjanin ;-) ...i w zasadzie od razu, prosto z mostu oswiaczyl mi, ze chce sexu ...i to dzis (!).

...ale co jeszcze chcialam wspomniec ..choc to nie na ten temat, a ma zwiazek bardziej ze stereotypami, gdzie w sumie gdzie indziej.... A wiec ow Egipcjanic najpierw oswiadczyl, ze jest z Sycylii ...slabo mowil po wlosku, wiec raczej szybko przerzucil sie, ze jednak na wersje, ze jest z Hiszpanii ...a dopiero jak ja wspomnialam, ze wyglada jak Egipcjanin ...to, ze w sumie jest Egipcjaninem. ...czyzby nie zawsze warto sie przyznac, ze sie jest z Egiptu?!
hahaha nie ma to jak udawac ze sie jest wlochem nie mowiac prawie po wlosku:D mogl rzucic jakas bajeczke ze hmmm nie mieszkal w kraju od dziecka albo nie wiem:D niezle:)
Niedawno spotkalam zebrajacego chlopca na swiatlach w Rzymie ...i udawal Polaka ...szkoda, ze slowa po polsku nie znal... po wlosku zreszta tez slabo, ale to, ze jest z Polski po wlosku potrafil powiedziec...
przykre... ja zazwyczaj pierwsze pytanie jakie slysze to czy jestem rosjanka...nigdy czy jestem polka
W moim przypadku zakladaja, ze jestem Wloszka ...a jak akcent mnie zdradzi ...to Hiszpanka. Zreszta tak zakladaja nie tylko we Wloszech. Ostatnio w Dublinie z otwartego okna samochodu slyszalam 'hola chica' ;-)
Cytat: marysia2
W moim przypadku zakladaja, ze jestem Wloszka ...a jak akcent mnie zdradzi ...to Hiszpanka. Zreszta tak zakladaja nie tylko we Wloszech. Ostatnio w Dublinie z otwartego okna samochodu slyszalam 'hola chica' ;-)

kurna, to musisz byc ladna... :) w sam raz do mojego planu...
ale to i tak juz niewazne, bo zakonczylismy definitywnie- po raz kolejny nasza znajomosc, lecz tym razem to juz pewne, ze na dobre... wlasnie poszedl na Trastevere szukac sobie normalnej dziewczyny...
Cytat: ZuzkaZuzka
przykre... ja zazwyczaj pierwsze pytanie jakie slysze to czy jestem rosjanka...nigdy czy jestem polka

o matko, jak to mnie wk*** takie gadanie, tez tak mam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 89
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka