dzieci polskie w bologni

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.Mieszkam w Bologni.Za dwa dni przyjezdzaja do mnie dzieci w wieku dziewczynka 9lat i chlopiec 6lat ,ktore nie znaja jezyka wloskiego.Przyjezdzaja na cale wakacje. Chcialabym znalesc im towarzyszy zabaw, gdyz wiem ze predzej czy pozniej same zaczna sie tu nudzic. Chcialabym zapytac ,czy w Boloni sa rodziny polskie(gdyz ja nikogo takiego nie znam) , moze z podobnym problemem jak ja...a moze rodziny ,ktorych dzieci chodza tu do szkoly ,ale chcialy by miec kontakt z rowiesnikami polakami...Bardzo prosze o odpowiedz.lub kontakt jesli jest ktos zainteresowany znajomosci z nami.:)) moj numer [gg]
wejdz na gg i w szukaj wpisz Bologna /Bolonia... i tak i tak..napewno wyskocza ci numery GG ludzi z Boloni..i tak mozna znalezc rodakow w kazdym miescie za granica..latem malo ludzi zaglada na forum :D
..kontakty, katalog publiczny, szukaj....Bolonia
moze poznasz rodzicow z dziecmi podczas mszy polskiej o 15.30 Chiesa di S. Caterina Strada Maggiore 76
Osoba Kontaktowa: Ks. Tomasz Klimczak TChr
Telefon: kom. +39 348 [tel]nie jestem pewna ale masz chyba jest w 3 niedz miesiaca..upewnij sie..zadzwon
a według mnie dzieci świetnie się dogadają z rówieśnikami włochami. Moje dzieci gdziekolwiek bywałam za granicą ( nie tylko w Italy) szybko łapały kontakt z innymi dziećmi. Wykorzystaj szansę na naukę języka skoro dzieci będą dłuższy czas. Nie szukaj na siłę kontaktu z Polakami lecz daj dzieciom szansę znaleźć sobie kolegów wśród włochów i przy okazji załapią języka. Zapewniam Cię że dla dzieci to żadna przeszkoda.
literowka sorry nie jestem pewna ale MSZA chyba jest w 3 niedz miesiaca..upewnij sie..zadzwon
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka