praca

Temat przeniesiony do archwium.
Mam wielkie pytanie czy chłopak po liceum profilowanym-zarządzanie informacją znalazł by prace w środkowych Włoszech prace za biurkiem przy komputerach. A jeśli tak to jakie prawdopodobieństwo i jaka płaca. Prosze o pomoc bo waham się o wyjeździe. Każda sugestia bardzo mi pomoże. Dzięki :)
I czy do komputerów biorą tylko po studiach. Proszę o pomoc.
Na moj gust moze byc mu trudno ( co nie oznacza niemozliwe). przede wszystkim musi znac baaardzo dobrze jezyk wloski bo bez znajomosci jezyka nie mozna liczyc na zadna prace biurowa. Dobrze by bylo gdyby zrobil tez jakis certyfikat we Wloszech. Zawsze to zwiekszy jego szanse.
Zalezy tez od wielkosci miasta w do ktorego sie wybieracie, w miescie wiekszym powinno byc latwiej.
Ja jestem ekonomistka z wyksztalcona w polsce i w biurze zatrudnienia wyraznie mi dano do zrozumienia ze jesli chce miec prace w zawodzie to wskazana jest nostryfikacja dyplomu bowiem wloski dyplom daje niby tzw qualifica. Ale ja mieszkam w mniejszym miescie i moze dlatego. Informatyka jest tez tzw bardziej miedzynarodowa i rozpowszechniona.
cos, zycze powodzenia.
bardzo dziekuje
Aha czyli certyfikat powinien ułatwić sytuacje, dzieki. Czy ktoś jeszcze coś wie na powyższy temat. Bardzo mi pomożecie.

« 

Szkoły językowe

 »

Życie, praca, nauka