najlepszy lektor - Białystok

Temat przeniesiony do archwium.
Kogo wskażecie jako najlepszego lektora którego możecie polecić innym:
ja mam dwie takie osoby pani Berger i pani Siemion. Jedyne minusy to pierwsza z tych pan prowadzi zajęcia po polsku, więc raczej są to wykłady monograficzne,a druga mieszka daleko ode mnie i zajęcia często są na poziomie chyba zbyt wysokim, że nie zawsze jestem w stanie po półtorej godziny uporać się z materiałem.
Proponuję byście wpisywali swoje typy i opisywali za co chwalicie, mam nadzieję że uda też nam się w końcu spotkać
Saluti!!!
Zdecydowanie p. Monika Siemion. A to, że zajęcia przez nią prowadzone są na wysokim poziomie to raczej zaleta niż wada ;-) Możesz np. chodzić na 45 minut, albo co dwa tygodnie.
A dlaczego moim zdaniem jest najlepsza? Zajęcia są jak wspomniałaś po włosku, polskiego się mało używa, są ciekawe, nie polegają na przerabianiu podręcznika od deski do deski, są urozmaicone różnymi ćwiczeniami, ale głównie się mówi, a to przecież w nauce języka jest najważniejsze.
ja polecam p.Ewe Tyburczy, chodziłam do niej na zajecia do empiku,ciekawe i duzo sie z nich wynosi, nie wiem, jak jest u niej z lekcjami prywatnymi
zgadzam się, zapisałam się na prywatne lekcje do pani Siemion i jestem bardzo zadowolona ale mam jedno pytanie, na tej stronce są dwa ogłoszenia lektorów od włoskiego, macie inne namiary i cenniki? Jestem ciekawa, bo nie orientuję się w cenach za lekcje. Ile powinno się płacić za godzinę?
Jak to wygląda u waszych lektorów albo na kursach?
Ja chodzę do białostockiego empiku na zajęcia i płacę około 1450zł za rok nauki (zajęcia dwa razy tygodniowo po 1,5 godziny), rocznie 130 godzin. Za godzinę wychodzi około 12zł. Jest to o wiele mniej niż lekcje prywatne, ale lekcje prywatne są napewno bardziej skuteczne. A ile Wy płacicie za lekcje prywatne?
Ja płacę 30 zł, ale razem z 2 koleżankami (czyli po 10 zł). I dla mnie prywatne lekcje więcej dają. Przede wszystkim jest nas mniej niż na kursie, a mniej osób to więcej uwagi nam poświęconej przez lektora.
Hej, macie świetną cenę, ja niestety płacę więcej, niemniej zadowolona jestem i nie szukam nikogo innego
A wybieracie się do kina na "Rzym miasto otwarte"? Będzie wyświetlany we wtorek - 6 marca o 20.15 w kinie "Pokój" Mam nadzieję, że będzie po włosku tylko z napisami polskimi (a nie z lektorem).
Ja mam akurat włoski we wtorki wieczorem :) Ale slyszalam ze to swietny film!
To masz pecha... Bo w każdy wtorek będzie jakiś film włoski :-)
No niestety :( :)
Długo już się uczysz włoskiego? Na jakim poziomie jesteś w Empiku? Ja chodziłam do Języków Świata dwa lata, ale było za mało chętnych i grupa w tym roku już nie powstała. I dlatego zdecydowałyśmy się z dziewczynami na lekcje prywatne.
Ja zaczęłam dokładnie w lutym ubiegłego roku, czyli mija rok od kiedy się uczę. W okresie luty-czerwiec było nas 14 osób w grupie (zdecydowanie za wiele!!),a teraz kiedy zaczęłyśmy kontynuować naukę od października to jest nas tylko 4 (bo reszta po wakacjach została we Włoszech :)), w ostatnim tygodniu dołączyła 1 dziewczyna, ale nie wiem czy się zdecyduje czy nie! W sumie to nie narzekam. Fajnie jest, dziewczyny fajne, nauczycielka też, chęci do nauki też nie brakuje :) Pozdrawiam!
U mnie było to samo :-) Zaczynaliśmy w 12 osób, po pierwszym roku została już nas tylko szóstka, a w tym roku jesteśmy tylko we trzy.
Nam zapału też nie brakuje ;-) Też pozdrawiam :-)
Myśmy się bardzo bały aby i naszej grupy nie rozwiązali- bo w umowie było że grupy są od 6 osób. Na szczęście nas nie rozwiązali i póki co uczymy się!:)
Ależ ten włoski to piekny język!! :) Pozdrawiam!!
To szczęściary jestaście ;-) U mnie nie utworzyli grupy z trzech osób. Proponowali nam co prawda naukę na zupełnie innych warunkach, ale nie odpowiadały nam. Ale chodzimy prywatnie i jest super :-) Pozdrowienia.
hej hej sporo tu was...
widzę że raczej żeńska część :)
Ja niedawno wróciłam do włoskiego po wieloletniej przerwie, po rpostu zaczyna być przydatny w pracy...tym raze pracuję z lektorką indywidualnie ( ale w moim wieku to chyba lepiej)NIe będę rzucała nazwiskami bo to byłaby kryptoreklama wiec powiem tak
jestem zadowolona z pani która się tu ogłasza
kiedys miałam zajęcia z panią która pracowała jako sędzia i z braku lektorów po godzinach prowadziła naszą grupę - też super była
i pamietam kurs z panią która uczy w TWP jej nie polecam, a przynajmniej nie po tamtych lekcjach.
Cieszę się że jest was/nas tyle.
Lektorzy języka włoskiego ( Białystok)
- Beatrycze Berger
- Dorota Grzegorczyk
- Małgorzata Koćmierowska
- Urszula Krysiewicz
- Monika Siemion
- Ewa Tyburczy


macie kogoś jeszcze, dopisujcie :))
Ciao a tutti:)!
Co do lektorów włoskiego to powiem tak...Miałam przyjemność mieć raz zajęcia z p. Moniką Siemion. To mało ale również na podstawie opinii mojej koleżanki moge śmiało powiedzieć że p. Siemion jest świetnym lektorem. Chciałabym aby kiedyś uczyła mnie włoskiego. Może jak zarobie troszke kasy...Co do innych osób to równiez podobała mi sie lekcja w EMPIK -u. Zapomniałam nazwiska ale jest to jedna z 2 osób które uczą tam włoskiego (przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym). Dużo pozytywych opinii jest też o Jacku Wójcickim:) Osoba wymagająca ale jeśli będzie uczyła pasjonata włoskiego to jest to raczej plus a nie minus:) Z tego co wiem p. Jacek jest bardzo fajnym i otwartym człowiekiem. Jeśli moge kogoś ostrzec... Może bez nazwisk ale ostanowczo nie polecam osoby o inicjałach K.M. Tragedia i to pod każdym względem. Szokuje totalny brak profesjonalizmu...
wiem ze nie w temacie pisze, ale moze moglby ktos mi odpowiedziec na pytanie ile kosztuje tlumaczenie przysiegle u Pani berger beatrycze?moze ktos robil tlumaczenie przysiegle dokumentow zwiazanych z nostryfikacja dyplomu?Prosilabym bardzo :)
a ja wam powiem,ze najlepszym lektorem (wg. mnie) jest pani Małgorzata Koćmierowska...
Chodzilam 3 lata do Empiku i bardzo mi sie te zajecia podobaly.
Na zajeciach czujesz,ze cos was wszystkich tam laczy...ta pasja do jezyka..
nie jakies suche ćwiczonka, ale mowisz o sobie, wszyscy sie bardzo dobrze mozecie poznac. Bylo super. Duzo wynioslam z tych lekcji-bardzo zyciowe podejscie do sprawy nauki jezyka:)
Pozniej zdalam mature z wł. poziom rozszerzony..i ogolnie z wynikow jestem zadowolona:) fakt faktem,ze juz 1,5 roku minelo..
Pani Małgosia jest super.
Pozdrawiam
No to powiem, że mnie zaskoczyłaś tą panią Koćmierowską.... ja mam nienajlepsze wspomnienia z jej zajęć...ale może rozwinęła znajomość włoskiego i umiejętność przekazania wiedzy...
Móżdżyńska 3=
Koćmierowska w moim zestawieniu 3
Siemion 5
Chodorowska (czy jakoś tak) 5
Berger już chyba nie uczy ale 5 za wspaniały klimat :))))
ja zapisalam sie kiedys n intensywny kurs wloskiego w empiku w wakacje.lektorem byla wlasnie p.Kocmierowska.wytrzymalam 1 tydzien bo zajecia wg mnie byly nudne.ta pani momentami sprawiala wrazenie jakby spala.
Hejka! A co powiecie o p. Dorocie Kozlowskiej, uczy jeszcze w Empiku?
ja mam zamiar zacząć naukę od września i wasze komantarze bardzo mi pomagają w doborze nauczyciela- niestety napisałam do p. Siemion i prawdopodobnie nie bedzie prowadzić juz lekcji więc sie nie załapie ... Znalazłam zajecia z włoskiego w Akademii Nauki - lekcje proawdzi tam Katarzyna Moździerska znacie takową? Jest zamulona czy dobrze sobie radzi na zajęciach? :)Z góry dzieki za odpowiedź :D
miałam zamiar zapisać się do Pani Moniki, ale faktycznie - jej oferta dotycząca prywatnych lekcji jest w tym roku nieaktualna.. dlatego też napiszcie, proszę, do jakich lektorów się zgłaszać, bo bardzo zależy mi na prywatnych lekcjach. np. co z Panią Beatrycze? z góry dzięki za odp.
ITALIAN NATIVE SPEAKER!
Uczysz sie wloskiego,ale nie czujesz sie pewnie w rozmowie?Chcesz zaczac nauke jezyka?Zapraszamy na konwersacje!Zaden kurs nie da Ci taikiego efektu,jak czysty kontakt z jezykiem!
Nie boj sie,sprobuj,gwarancja skutecznosci i milej atmosfery w iscie wloskiej oprawie!
tel: 519-114-183,Antonio
Cena: 40 zl/h
p.s.Ja wlasnie tak nauczylam sie jezyka,rozmawiam plynnie,polecam serdecznie!
ITALIAN NATIVE SPEAKER!
Uczysz sie wloskiego,ale nie czujesz sie pewnie w rozmowie?Chcesz zaczac nauke jezyka?Zapraszamy na konwersacje!Zaden kurs nie da Ci taikiego efektu,jak czysty kontakt z jezykiem!
Nie boj sie,sprobuj,gwarancja skutecznosci i milej atmosfery w iscie wloskiej oprawie!
tel: 519-114-183,Antonio
Cena: 40 zl/h
Na prawde polecam,ja po kilku miesiacach rozmawiam plynnie!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka