hostessa a hostessa!!!

Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna
Ale przecież można ograniczyć potrzeby, czyz nie ? chociażby na jakiś czas ... a potem okaże się, że mozna bez nich żyć ...
to prawda...ale dlaczego mamy potepiac kogos za to, ze jest durniem?
ja potepiam tych cwanych madrali be serca...a tych ograniczonych, ktorzy traca instynkt samozachowawczy musimy ratowac i uswiadamiac...
oczywiście, ja ich nie potępiam, oni też maja prawo żyć. Trzeba pomagać takim ludziom, tylko nie bardzo wiem jak
A może delikatnie wskazać im "poprawną" drogę ...
Uważam, ze potepić należy politykow w naszy kraju, którzy dopuscili do takiej sytuacji, ze w poszukiwaniu chleba musimy opuszczać nasz kraj i szukać go z daleka od rodziny. Jestem tego swietnym przykladem.
Politycy to są "osobne egzemplarze" czasami brak słów na ich temat...
Zawsze obiecują złote góry, a jak się "dochapią" to figa z makiem !
U nas zbliżają się wybory samorządowe, na plakatach oglądam usmiechnięte buzie, a często w środku "kawał cwanika i chamidła" ... i jak tu wybrać kogoś ... :((
tylko że, moje drogie, takie potepianie jest równie sensowne i skuteczne, jak marsze milczenia, czy otwarte listy protestacyjne "autorytetów moralnych". Jednym słowem, nie jest sensowne w najmniejszym stopniu
I tu genio-eugenio "powalił" mnie na łopatki ... :-))) ech Ci faceci zawsze tak konkretni i rzeczowi ... u kobiet nie zawsze jest tylko białe i czarne :-))) są też odcienie szarości - i to bardzo wiele :-)))
a cóż takiego powaliło cię na łopatki ?:))
Dokladnie. Nie widzimy kandydata, któremu ufamy wiec nie idziemy na wybory. W rezultacie zwycieżaja karierowicze wybrani przez otumanionych obietnicami wyborców.
Cytuję : "takie potepianie jest równie sensowne i skuteczne, jak marsze milczenia, czy otwarte listy protestacyjne "autorytetów moralnych". Jednym słowem, nie jest sensowne w najmniejszym stopniu"
czyli rozumuje to, że moja gadka-szmatka jest bezsensowna ... pewnie masz rację, mogę sobie tylko ponarzekać i na tym sie kończy ...
w pewnym sensie tak, jezeli oprócz marszów milczenia i głosów wzburzenia nie widać nic, to jak to traktować ?...aha, własnie niedaleczko zauważyłem nowiutką wypowiedź, potwierdzajacą moją pierwszą, nieco przydługą, wypowiedź
Kochani.To nie bieda i bezrobocie są powodem prostytucji młodych,atrakcyjnych,małoletnich Polek.Wielokrotnie kandydatki na hostessy lub werbowniczki pisywały,że dzięki takiej pracy pobędą w ciepłym kraju,opalą się bez solarium,zarobią na studia.To głupota.Jeśli chcą się prostytuować to przecież mogą to robić w Polsce i nawet za dużo większą kasę.
no taaa, ale co palmy, to palmy....;D
palma na plaży,palma odbija.A głupie dziewczątka zaślepione łatwą mamoną lgną do prostytucji jak ćmy do lampy.
tym ktore sa swiadomenie mozemy zabronic tego co robia lub jaka to droge sobie wybraly ...tym naiwnym ktorym sie wydawalo ze hostessa to tylko usmiechac sie musi,trzeba pomagac i uswiadamac ....co do sprzedawania sie w polsce,to mylse ze nie ma wiekszych zaronkow a poza tym mozna spotakac kogos znajomego ktory rozpowie gdzie sie pracuje ..a tak to taka przykrywka praca w restauracji,w hotelu jako sprzataczka i.t.p rodzinka cieszy sie jak przyjezdza sie z kieszeniami wypchanymi i prezetami polska rzeczywistosc..co zrobic i tak jest od wielu lat,tyle ze wczesniej ta praca byla bardziej dyskretnie zalatwiana nie bylo dostepu do internetu i streczycieli ktorzy co krok kusza niby piekna oferta pracy ...co do wieku to normalne ze chca mlode glupie dziewczyny,ktora kobieta po 30 zgodzilaby sie na taka prace a poza tym tymi mlodszymi latwiej sterowac ..
To prawda,że można spotkać kogoś znajomego(kilka lat temu głośna była sprawa jak to facet zamówił sobie panienki w 2 agencjach.Przyjechały,jego zona i córka).Ale za granicą w takim miejscu można też spotkać kogś znajomego.
Najłatwiej skusić małolaty bo powyżej 30-ki już się jest za starym i nie tak atrakcyjnym jak 18-ka.
a skad wiesz ,że za duzo wieksza kase???Z autopsji?????
Jak się czeka na gości? Przykładowa fotka
http://www.oszukany.pl/lala.jpg

**************************************************************
http://mojeforum.awardspace.info
Wiecie po czym poznać polityka, ze kłamie?
Bo rusza ustami :)
o jejku!!!jestem co najmniej zgorszona!!!!Chyba pojdę do Czestochowy na kolanach,ze widzialam takie gorszace zdjecie!!!!!
A tak serio nie masz czegos bardziej porażającego? Bo taki widok to jest na porzadku dziennym w kazdej dyskotece w Polsce.Dziewczyny są nawet bardziej roznegliżowane i nie koniecznie te gorszego "sortu".Każda nastolatka tak chodzi ubrana!!!!
hej ja tez sie wzbieram do Woch moglbys mi dac namiary do kasi odp
Werka.Ta Kasia,pod róznymi nickami werbuje dziewczatka do pracy w nocnych klubach,w wiadomym zawodzie.Ale w ogłoszeniach dawała pracę np.przy pilnowaniu dzieci,mamusi jakiegos Włocha,sprzatania po remoncie itd.tylko,ze za kazdym razem dawała ten sam nr tel.do pewnego klubu(z nim przeplatały sie losy m.in.zaginionej Marty,która była juz wielokrotnie przypominana)
Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa