pomoc - temat sztuka- architektura- krótkie zdania

Temat przeniesiony do archwium.
Witam was serdecznie!
Uczę się włoskiego już jakiś czas ale potrzebuije pomocy w ujęciu niektórych zdań typowo związane ze sztuką

1. zdjęcia plenerowe- poszukuję sposobu pokazania siły natury oraz staram się wydobyć detal

2. fotografia- portrety.. fotografia portretowa- wyzwaniem stały się odważne kadry oraz zabawa światłem

3. malarstwo i rzeźba- prace własne, zróżnicowane pod względem techniki i sposobu wykonania w tym portret, martwa natura, płaskorzeźba inspirowana sztuką afrykańską

1. riprese fotografiche effettuate nei luoghi - cerco il modo di far vedere la forza della natura e di far risaltare ogni più piccolo dettaglio

2. fotografia - ritratti...fotografia ritrattistica - le audaci catture nonchè un gioco con la luce sono diventate una sfida

3. pittura e scultura - opere proprie, diversificate dal punto di vista tecnico e dal modo di esecuzione compresi: ritratto, natura morta, scultura di sollievo ispirata dall'arte africana

Jako, ze architektura nie jest moja specjalizacja, dobrze by bylo by ktos rzucil jeszcze okiem:))
dzięki:):)
jeszcze takie zdania:

1. staram się pokazać grę światłem i cieniami, ukazując budynki w niecodzienny sposób

2. poszukuję w zdjęciach detali- ich dynamikę, fakturę i strukturę starając się jednocześnie podkreślić ich charakter

3. projekt przystanku autobusowego wraz z instalacją. chciałam wykorzystać zmysłowość bryły oraz mocną stal dla kontrastu.
Cerco di far vedere il gioco con la luce e con i riflessi, mostrando gli edifici in un'modo non usuale.

Nelle foto cerco i dettagli - la loro dinamica e la loro struttura, tentando nello stesso tempo di sottolineare il loro carattere

Il progetto di una fermata di pullman con un'installazione. Volevo utilizzare da una parte la sensualità di un solido e per un contrasto un'acciaio forte

Pominelam faktura bo nie wiem co oznacza w architekturze oraz nie jestem pewna czy solido jest tu poprawne.
Potrzebuje kolejnej pomocy w tłumaczeniu:

1. projekt krzeseł neobarokowych inspirowane rzeźbą.......
2. projekt fotela- chaise lounga wykonany z walców, każdy z nich jest innej średnicy oraz w innym pokryciu (materiał). Fotel ma być wygodny i designerski.
3. projekt loftów. projekt obejmował kładkę łacząca dwa budynki, tu zależało mi na pozostawieniu jak najwięcej zastanych elementów oraz projekt holu wejściowego do jednego z budynków.

edytowany przez pasqudek: 16 maj 2012
1. projekt kwartału. Projekt polegał na przekształceniu i ulepszeniu kwartału w Łodzi. Postanowiłam dobudować brakujące elementy (kolor żółty). Wmiejscu gdzie stały budynki do całkowitego wyburzenia postanowiłam zaproponować budynek biurowo-wystawowy. Pozostawiona ściana po starych budynkach przecina nowy budynek nadając mu oryginalny kształt. Dodatkowo na budynku widać historyczną mapę budynków i działek oznaczone innym materiałem.
jak powiedzieć: ewolucja bryły
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka