Widzę że jeszcze nie śpicie . Przetłumaczy mi to

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
Penso che tu mi capisca ma non puoi comprenderlo bene.non so perche scrivi le cose cosi belle ma non fai niente?Sono stanca di tutto questo-sto parlando della mia malattia, non ho piu le forze e la voglia di combatterla.Vivo come se non ci fossi veramente. Tutto il tempo sto facendo le comissioni legate al mio intervento. Se la mia mamma fosse viva, farebbe tutto lei e io starei piu tranquilla.spero solo che lei vegli su di me.Ti saluto cordialmente e ti auguro tutto il meglio.Baci e chiedo scusa ma mi sa che sono un po giu
cara ela, vedrai se ti aiuto ti prego di rimandarmi le foto tue e di agnese un virus nel pc mi ha cancellato tutto aspetto grazie e baci e auguri
Z góry ślicznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Droga Elu.vedrai se=nie wiem jak mam to przetłumaczyć:( prosze cie wyslij mi twoje zdjecie i agnieszki. w komputerze mialem wirusa ktory skasowal wszystko. czekam dziekuje buziaki i zyczenia.

Oddalam sens wiadomosci ale nie jestem pewna,sama sie dopiero ucze
vedrai se ti aiuto ..zobaczysz ,kiedy ci pomoge
czy ci pomoge/...moze tak lepiej :D
oj Elu czyzby mialo byc tak jak to Wlosi robia..Nikt ci tyle nie da ,co ci Wloch/Francuz / :D / obieca?..obiecuja ,obiecuja..i taka wkolo Macieju...na swietego Tygdy ktorego nie ma nigdy...Wspolczuje.Moze wez gleboki odech i zanurkuj?..bez tych foto i maili?....no nie wiem...
Proszę o przetłumaczenie , tego tekstu . Dziękuję
Myslę, że mnie rozumiesz ale nie możesz dobrze tego pojąć. Nie wiem dlaczego piszesz tak piękne rzeczy a nic nie robisz. Jestem zmęczona tym wszystkim - mówię o mojej chorobie, nie mam juz siły i ochoty aby z nia walczyć. Żyję jak gdyby to nie było prawdziwe. Cały czas mam komisje związane z moją operacją. Jesli żyłaby moja mama, ona by to robiła a ja byłabym spokojniejsza. Mam tylko nadzieję, że czuwa nade mną. Serdecznie cię pozdrawiam i życzę ci wszystkiego najlepszego. Całusy i przepraszam ale wiesz, że jestem trochę "w dołku".
non è questo mio problema sei tu che mi interessi devi stare un po più tranquilla capisco le difficoltà della tua malattia ma più sei calma e più guarisci fammisapere come sono andate le visite se puoi se te a senti un bacio lino
nie to jest moim problemem,ty jestes ta ktora mnie interesuje,muszisz stac sie bardziej spokojna,rozumiem trudnosc/komplikacje twej choroby,ale im bardziej jestes spokojna tym bardziej zdrowiejesz,daj mi znac jak poszly wizyty,jesli mozesz jesli, czujesz sie /na silach/caluje Lino
Łatwo ci mówić . bądż spokojna . Staram się , ale to nie jest łatwe . Jurto będę miała prześwietlenie kręgów szyjnych , ponieważ strasznie bola mnie ręce i dretwieją , nie wiem dlaczego Nie mogę spać bo ból mi na to nie pozwla tylko pozycja siedząca daje jako taką ulgę . Wiem że słowa pocieszenia są też warzne i cenne , ale moja rzeczywistość jest inna . Napisz mi coś konkretnego nie zbywaj mnie , moz zorjentuj się ile kosztuje u was Tomadol jakie są koszty . Załatwiłam sobie miesięczną kurację . ale co z następnym miesiącem . Przeciez to jest 6tys zł. to nie jest mało . Ludzie czasami umierają nie z powodu choroby , tylko braku pieniędzy na jej leczenie . Rozmawiam z wieloma pacjentami wymieniamy się doświadczeniami to jest straszne . Nikt zdrowy nigdy nie zrozumie chorego tak naprawdę . To jest strach , b€l niepewność i panika . Mozna by wiele pisać o tym. Pozdrawiam trzymaj się i napisz szybko . Pa.
.. ten tekst przetłumaczony z włoskiego na polski przez BOJA już miałaś dwa razy tłumaczony z polskiego na włoski: http://www.wloski.ang.pl/Prosze_o_przetlumaczenie_35945.html

...fai il furbo?
:)
reag wiele lekow w Itali otrzymuje sie za grosze..bo na recepte...
...nie pomyliłaś nazwy tego drogiego lekarstwa?
Tomadol - pod taką nazwą jest środek spieniający do czyszczenia dywanów.. sprawdź: http://pubserv.uprp.pl/PublicationServer/Temp/j03fj61su0qtn5u8h13cgqpcn5/PL197294B1.pdf
:)
mNa stronie www.nfz.gov.pl jest program (oczywiście temodal) leczenia glejaków mózgu i adres na jaki można kierować swoje uwagi. Termin przyjmowania uwag do tego opisu mija 22 kwietnia. Bardzo ważna jest opinia publiczna więc zachęcam wszystkich do zabrania głosu. Niech fundusz wie że jest nas wielu i jak bardzo jest dla nas ważny temodal.Pati
świeżynka

Posty: 3
Dołączył(a): Cz mar 26, 2009 2:16 pm
Prywatna wiadomość asz rację.jest to temadal.wklejam krótki opis .
Teg tekstu nie mam przetłumaczonego
Reag po wlosku Temodal to bedzie Temodar (temozolomide) di chemioterapia del cancro di cervello degli Schering-Aratri
Reag tu masz podana cene ,ale nie wiem czy doza jest wlasciwa http://www.farmaciaonline.it/farmacodetail.asp?minsan=[tel]
Note : Nota: il prezzo massimo di cessione al servizio sanitario nazionale derivante dalla contrattazione con l'azienda e' stabilito per la confezione 5 caspule 5 mg in 22,79 per la confezione 5 capsule 20 mg in 91,15 per la confezione 5 caspule 100 mg in 455,77 per la confezione 5 capsule 250 mg in 1139,43 (prezzi ex factory, IVA esclusa); su tali prezzi la ditta e' tenuta ad applicare uno sconto minimo agli ospedali del 7% ad applicare uno sconto minimo agli ospedali del 7%/no tak widze ,ze w zaleznosci od mocy mg jest liczona cena
Proszę o te tekst po włosku

>Łatwo ci mówić . bądż spokojna . Staram się , ale to nie jest łatwe .
>Jurto będę miała prześwietlenie kręgów szyjnych , ponieważ strasznie
>bola mnie ręce i dretwieją , nie wiem dlaczego Nie mogę spać bo ból mi
>na to nie pozwla tylko pozycja siedząca daje jako taką ulgę . Wiem że
>słowa pocieszenia są też warzne i cenne , ale moja rzeczywistość jest
>inna . Napisz mi coś konkretnego nie zbywaj mnie , moz zorjentuj się
>ile kosztuje u was Tomadol jakie są koszty . Załatwiłam sobie
>miesięczną kurację . ale co z następnym miesiącem . Przeciez to jest
>6tys zł. to nie jest mało . Ludzie czasami umierają nie z powodu
>choroby , tylko braku pieniędzy na jej leczenie . Rozmawiam z wieloma
>pacjentami wymieniamy się doświadczeniami to jest straszne . Nikt
>zdrowy nigdy nie zrozumie chorego tak naprawdę . To jest strach ,
>b€l niepewność i panika . Mozna by wiele pisać o tym. Pozdrawiam
>trzymaj się i napisz szybko . Pa.
Moja dawka to 250 mg
reag, tu jest dużo taniej niż we Włoszech :
http://kamagra-up.com/es-prix-Temodal.php
Masz rację już sprawdziłam . Slicznie dziękuję to bardzo ważne dla mnie . Pozdrawiam
reag, jeżeli znasz osoby które również chorują złóżcie wspólne zamówienie wtedy wasz to taniej wyniesie Zycze powrotu do zdrowia
Dziękuję za wszystko . A przy okazji mogę prosić Cię o przetłumaczenie tego te

>Łatwo ci mówić . bądż spokojna . Staram się , ale to nie jest łatwe .
>Jurto będę miała prześwietlenie kręgów szyjnych , ponieważ strasznie
>bola mnie ręce i dretwieją , nie wiem dlaczego Nie mogę spać bo ból mi
>na to nie pozwla tylko pozycja siedząca daje jako taką ulgę . Wiem że
>słowa pocieszenia są też warzne i cenne , ale moja rzeczywistość jest
>inna . Napisz mi coś konkretnego nie zbywaj mnie , moz zorjentuj się
>ile kosztuje u was Tomadol jakie są koszty . Załatwiłam sobie
>miesięczną kurację . ale co z następnym miesiącem . Przeciez to jest
>6tys zł. to nie jest mało . Ludzie czasami umierają nie z powodu
>choroby , tylko braku pieniędzy na jej leczenie . Rozmawiam z wieloma
>pacjentami wymieniamy się doświadczeniami to jest straszne . Nikt
>zdrowy nigdy nie zrozumie chorego tak naprawdę . To jest strach ,
>b€l niepewność i panika . Mozna by wiele pisać o tym. Pozdrawiam
>trzymaj się i napisz szybko . Pa.kstu?
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=305&w=91939806&v=2&s=0
reag, rzadko wchodzę na to forum . Jak masz che to podsyłaj mi teksty do tłumaczenia na [email]
Dziękuję ślicnie . Już wysyłam i pozwolę sobie skorzystać z twojej uprzjmości i zrozumienia.
reag przeciez nie bedziez to trolla Infa wysylac swych prywatnych i intymnych listow.. To bląd!.. on tu juz nie jedna tak przechwycil...dziewczyno ,wiem ze zle sie czujesz ale nie popelniaj tego bledu!...to jest siec..a on ma zwyczaj grasowac tu pod setka roznych nickow..Uwazaj na niego
Facile dire: stai tranquilla. Io ci provo, ma non ? facile. Domani mi
sottopongo alla radiografia delle vertebre cervicali perché ho dei dolori
stracianti nelle mani che diventano come pezzi di legno con dei formicolii
e non ne conosco la causa. Non posso dormire perché il male non me lo
permette, solamente la posizione seduta mi da qualche solievo. So bene che
le parole di sostegno sono importanti e preziose, per? la mia realt? ?
diversa. Scrivi qualcosa di concreto, non raggirare il problema, cerca
piuttosto di vedere quanto costa da voi Tomadol.
Per un mese sono riuscita ad assicurarmi la terapia, ma il prossimo
mese?.. Il costo della terapia oscilla attorno ai 6 mila zl. e non ? una
somma piccola. Le persone, a volte, muoiono non per malattia ma per
l'impossibilit? di curarsi. Parlo con molti malati, ci scambiamo le
esperienze ed ? terribile. Nessuna persona sana non potr? mai capire
davvero un malato. Prevale la paura, l'insicurezza e la panica. Molto ci si
potrebbe scrivere su queste cose..
Ti saluto, stammi bene e scrivimi presto.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia