może ktoś pomoże na włoski?..................

Temat przeniesiony do archwium.
Może będzie ktoś tak miły i prztłumaczy i ten tekst : jesteś w domu,na pewno szczęśliwa.mam nadzieje,że jeszcze mnie pamiętasz?pozdrawiam ciebie i całą twoją rodzinę a szczególnie twoich rodziców.pogratuluj rodzicom w moim imieniu ,że tak wspaniale cię wychowali,na osobę pełną wrażliwośi,uczciwą,spokajną i mądrą brawo!dbaj o siebie i nie pozwól aby ten wielki świat zmienił cię,albo skrzywdził.boję się o ciebie bo wiem ,że nie jest ci łatwo.moja siostra poddała się a czy jest szcześliwa nie wiem.przeżyłaś tragedię,twoj narzeczony zginął w wypadku ale masz piękne wspomnienia które zachowasz w sercu do końca życia.odezwij sie czasem do mnie.podaję moj numer skeypa.....szukaj polska potem zzz....zobaczysz mnie ale czy uda nam się porozmawiać?ciebie też chcę zobaczyć.ps.chciałam ci wysłać kartkę na śwęta ale twój adres nie jest chyba dokładny? może komuś się bedzie chciało mi pomóc nie musi być dokładnie proszę....
a casa sicuramente sei felice. spero che ti ricordi ancora di me. un caro saluto a te e specialmente alla tua famiglia. Fai le congratulazioni ai tuoi che ti hanno cresciuta cosi bene, sei cosi sensibile, cosi onesta, cosi tranquilla e saggia, brava! stammi bene e non permettere a questo mondo grande di cambiarti o di ferirti. sono preoccupata per te perchè so che è dura. Mia sorella l'ha data vinta e non so se sei felice. Hai vissuto una tagedia, tuo fidanzato è morto in un incidente, ma hai dei bei ricordi, che avrai nel cuore fino alla fine dei tuoi giorni. fatti viva ogni tanto. ti lascio il mio numero di skype.... cerca polonia dopo zzz... vedrai me, riusciremo a parlarci? ti voglio vedere.
P.S. volevo mandarti una cartolna per Natale, ma mi sa che il tuo indirizzo non è preciso.
dziękuję bardzo za pomoc........!!!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia