Metro w Rzymie

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do osób mieszkających w Rzymie. Sprawdzałam już na stronie, ale wolę się upewnić - do której godziny jest otwarte metro w Rzymie? Pamiętam, że w dni pracujące było do 23.30 a jak jest z metrem z soboty na niedzielę?
od niedzieli do czwartku : 5.30 - 23.30
piatek, sobota : 5.30 - 1.30
informacja nie sprawdzona.
To może ktoś jeszcze odpowie
hej hej kolezanka ma racje, tak wlasnie jezdza-informacja sprawdzona na samej stronie metro roma :)
http://www.metroroma.it/en-US/servizi/muoversiaroma/Pages/LineaA.aspx
pozdrawiam!
Hej, catarinaa, zebys sie nam w tym rzymie nie pogubila sama po nocach..nie daj sie zaczepiac przez nieznanych facetow, miej uszy i oczy otwarte, zawsze slownik pod reka;) gotowy telefon z odpowiednimi numerami i jakas 'bron' w kieszeni;))..Udanej wycieczki i daj znac na forum, jak bylo.. Bon viagio.;) !
no co Ty nie strasz jej !! Rzym wcale taki groźny nie jest!! :)a oczy i uszy trzeba miec szeroko otwarte tak samo jak w kazdym innym miejscu-kazde dziecko wie, ze nie mozna ufac wszystkim bezwarunkowo, ale bez paniki oczywiscie!!
dołączam się do życzeń, udanej podróży :))
Rzym jest cudowny.
Rzym, to.....Rzym.
...bez metra. Metro w Rzymie jest obrzydliwe.
eeee nie takie obrzydliwe. tzn linia B owszem hehe ciekawa jestem kiedy to wymienią.;/ już nawet na trase do Ostii dali nowe klimatyzowane metra a B ciągle ten syf. Ale linia A jest przeciez w porzędku. :)
Metro w Rzymie jest przede wszystkim funkcjonalne, nie jest dodatkiem do komunikacji miejskiej jak to jest np. w Warszawie, lecz szkieletem komunikacyjnym, linia B faktycznie nie jest najpiekniejsza /sam mieszkam blisko jednej ze stacji Basilica S.Paolo/, jednakże linia A jest już zmodernizowana jak ktoś wspomniał wcześniej.
Az sprawdzilam... Jezdzilam linia A: jest obrzydliwa. Nie ma na mysli wagonow, ale samo metro. Najlepiej jest miec rekawiczki i maseczke.
Temat przeniesiony do archwium.