Związki Włoszek z Polakami!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 102
poprzednia |
Ciao!Forumowiczom! Jeśli ktoś wogóle miał taki przypadek choć to rzadkość przyznaję to proszę o podzielenie się nim na porum.Oczekuję odpowiedzi!Ewentualnie znajomość takich związków chodzi mi o wymianę doświadczeń-w takich związkach!....Proszę o poważne wypowiedzi!!!! pozdrawiam !!!!:-))- Zdaję sobie sprawę że Panowie nie zawsze są skłonni do wylewności.Dlatego zapraszam również Panie!!!!
nie sa waze narodowosci ale osoby, choc prawde powiedziawszy roznimi sie dosyc duzo mentalnoscia
widziałem pare par włosko polskich ale nigdy szczęścia
a ja jestem szczesliwa i to jak najbardziej.. I znam pare osob w takim zwiazku i rowniez sa szczesliwe.. takze nie uogolniajmy ;))
Ja jestem Wlochem i ucze sie polskiego od 5 miesiecy..dlatego przede wszystkim przepraszam za to, czy czasem nie jestem zrozumialy :)
Bez watpienia ostatnio zwiazki Włoszek z Polakami bardzo duzo wzrastaja. Z mojej strony, to jest z wlocha strony (jezeli nawet bez uogolniania), ja uwielbiam polki dlatego ze one maja taka kobiecość, ktore niegdys wloskie dziewczyny mialy, ale ktore (kobiecość) teraz duzo stracaly, czesciowo z winy takiego feminizmu. O wiele oprocz oczu niebieskich i włosów blondynów, ja uwielbiam wasza slodkosc. A jestem szczery :)
Ok, teraz jestem calkiem szczery...uwielbiam polki, ale szczegolnie polke :))
Sciskam i buziaki od Kalabrii!
jesli uczysz sie polskiego tylko od 5 miesiecy to piszesz bardzo dobrze..I powiedz mi jak tego dokonales..
Od 6 mieciecy dokladnie :)
Ja nie pisze tak dobrze...bez slownika to roznie :)
Tak czy inaczej zaraz cie zadowole :)
Moja "tajemnica" jest slownik+"grammatica essenziale polacca"+"il polacco senza sforzo"+czytanie+czytanie+czytanie :)
Ale przede wszystkim wytrwalosc...ja ucze sie 1 godzina, ale codziennie wieczorem bez wyjatkiem.
Papa! :)
Allora complimenti :)
A masz moze jakies materialy do nauki j. polskiego? Nie dla mnie oczywiscie:))
gratuluje wytrwalosci:) moj znajomy ktory jest Wlochem, twierdzi ze polski jest bardzo trudnym jezykiem. zwlaszcza wymowa
Il polacco senza sforzo

http://www.assimil.it/risultati.php?lingua=36&collana=&titolo=&livello=&avanzata=no&imageField.x=16&imageField.y=15


Grammatica essenziale

http://www.liberonweb.com/asp/libro.asp?ISBN=8882119661

...i sila woli :))
witam. co do doswiadczen hmmm mam takie. Byłam w zwiazku z wlochem 10 miesiecy, niestety kilka tygodni temu rozstalismy sie... nie byla to moja inicjatywa, to on stworzyl sztuczny problem. Zwiazek jak zwiazek, wydaje mi sie ze nie ma roznicy czy to polak rusek czy niemiec, wszyscy sa tacy sami, nie zapominajmy ze to sa plemniki pzdr
wydaje mi sie ze czy wloszka ma polaka czy polka wlocha wychodzi na jednooo, to sa tylko faceci, a kobiety to kobiety .....
nie sprowadzaj wszytskich facetów tylko do roli reproduktorów..(plemniki...hehe0 w każdym razie głowa do góry..przynajmniej nie będziesz tracic czasu na kogoś kto jak widac nigdy nie był tak naprawdę meższczyzną twojego życia.
pozdrawiam
dochodzi mentalnośc,wychowanie,geny a plemniki to na koncu
Piero ! już chyba 3 raz widze jak coś piszesz na forum....i szczerze Ci powiem że z językiem polskim radzisz sobie bardzo dobrze...Sei molto bravo :-))
..davvero..Complimenti!
Un bacione grande :-*
golsz umow sie ze smutna dajcie sobie po razie weselej wam bedzie ja jestem 7 lat po slubie z wlochem i nie mam na co narzekac .golsz jak niewidziales szczescia to i nie zobaczysz nieszczesliwi zawsze slepi.
ja na swoje szczęście(lub nieszczęście) znam wielu włochów. jednego od prawie 7lat, i odziwo jesteśmy przyjaciółmi(a podobno przyjaźnie kobiety i mężczyzny są niemożliwe...). a i oczywiście jestem po krótkim "związku" z włochem (innym) większej różnicy między włochem a polakiem nie zauważyłam...no może poza paroma dobnymi acz istotnymi szczegółami, ale polak czy włoch to jednak egoiści i zazdrośnicy, jednak kochamy ich...
Moj chlopak wpolskiego nauczyl sie w 3 miesiace,wiec jeszcze lepiej niz Piero.No coz mam szczescie,ze mam tak inteligetnego faceta.Saluti.
konkretnie to nie ma znaczenia wazne ze sie dwie osoby kochaja a z kat nie ma znaczenia odpowiedz na pytanie znam tylko jedna pare polaka z wloszka po sl od 10 lat 2 slicznych dzieci .
prosze podaj namiary na polskiego prawnika w rzymie. interesuja mnie przepisy zwiazane z nabyciem praw do emerytury po mezu wlochu
Ania 20...ciesze sie że piszesz o przyjaźni...ja tez jestem zaprzyjaźniona z jednym Włochem i ciągle się boję,że to nie może przetrwać...a tak bardzo bym chciała...teraz mam troche wiecej nadziei....
Hej!A teraz k...JA !(NIC ZDROZNEGO!:-))Tu inicjator tematu!Chce wszystkim serdecznie podziekowac tym ktorzy napisali cokolwiek od siebie zarowno tym :-)jak i tym :-(!A zwlaszcza szczesliwej-ani2201-smutnej-pierowi-alessie26)Kochani Jestescie!!!!napisze pare slow do kazdego aby podziekowac!:-))CIAO!!BUzKI!
Fajnie ze Jestescie!!!!! ARKO!
A I dzieki serdeczne!!!!Twoje przyklady sa dla mnie cenne osobisty rowniez! pa!ciao!Buzki!:-))
Hej!Ania2201(dzieki za przyklad i odp.odsylam cie do forum pod linkiem->Zwiazek z Wlochem vs.partnerstwo,tam pisalem troszke o przyjazni.Mysle ze to mozliwe pomimo pewnych stereotypow i kompilacji!!!Musza sie znalezc tylko dwie odpowiednie DUSZE!! POZDRAWIAM SERDECZNIE!! CIAO!!!
Ciao!Smutna!Usmiechnij sie PROSZE!!Powiem tyle serce boli i to bardzo!oj...tak ze sie chce...wyc!Do ksiezyca!Krwawi-w moim przypadku fakty zostaly dokonane wbrew mnie i przeciwko mnie!Zwlaszcza ten Ostateczny!!Serce mi PLACZE I nic tego nie zmieni!Nie cofne zdarzen ani czasu!To poza moja kontrola JEST!MOJA ANIELICA- PRZYSLOWIOWA-JULIA-JUZ NIE ISTNIEJE!CHOC MIALA WSZYSTKO NA STARCIE!!ZYJ I KOCHAJ TAK ABYS NIE ZALOWALA I NIE OCZEKUJ NA PODZIEKOWANIA! A PRZYJAZN JEST MOZLIWA!!! NAPRAWDE!!!! POZDRAWIAM BUZKI!!!!!! arko :-))
CIAO!PIERO! GRATULUJE NAPRAWDE!MUSISZ MIEC SPORO SAMOZAPARCIA!JEZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCOW!JEST PRAWDZIWYM WYZWANIEM!!!bRAVO ZA WYTRWALOSC!MYSLE ZE JESTES OK FACET!BUDUJESZ DOBRY WIZERUNEK WLOCHOW W SWOIM OTOCZENIU!TERAZ WIEM CO MAJA POLKI A CZEGO NIE MAJA JUZ WLOSZKI!:-))NASZE BABKI SA BEZKONKURENCYJNE!!MAM KUZYNA KTORY NAUCZYL SIE W 3MC.HISZPANSKIEGO-BEDAC W MEXICO!MIESZKA NA plw.JUKATAN NAD ZATOKA! Z INDIANKA(METYSKA? I FAJNYM SYNKIEM!)DZIEKI ZA TWOJA POSTAWE JA ZABIORE SIE ZA WLOSKI!!!!TO SIE NAZYWA CHYBA WYMIANA KULTUROWA!CHCIALBYM MIEC PRZYJACIOL WLOCHOW! POZDRAWIAM SERDECZNIE ARKO!!:-))
CIAO!ALESSA26!DZIEKI KAZDA TAKA WYPOWIEDZ JEST DLA MNIE ODROBINA POCIESZENIA NA MOJE ZRANIONE SERCE!POZDRAWIAM ZYCZE POWODZENIA I NA DALSZEJ DRODZE ZYCIA OBY SZCZESCIE ZAGOSCILO W TWOIM DOMKU NA DOBRE!!!-PA!ARKO!
USMIECHNIJ SIE ZYCIE BRUTALNE JEST CZASAMI-NIE IGNORUJ TEGO JEDNAK IDZ DALEJ!MASZ RACJE Z TYM PLEMNIKIEM TO KTOS PRZESADZIL!NIE JESTESMY BIDONEM DLA SPERMY!A FACET TEZ ZYJE CZYMS INNYM JESZCZE NIZ TYLKO-SEX..!KULTUROWE ROZNICE W MENTALNOSCI POGLADACH POSTAWIE WYCHOWANIU TO CZYNNIKI WTORNE NABYTE MAJA W PLYW NA POGLAD I OCENE SWIATA PRZEZ JEDNOSTKE-LICZY SIE TEZ CHARAKTER!A LUDZIE KOCHAJA SZUFLADKOWAC! POZDRAWIAM ARKO!!:-))
Bez watpienia! :) Moj msn jest [email]
Dziekuje za komplementy. W gruncie rzeczy nie jestem tak zdolny...przede wszytkim mam jakas motywacje! :) :)
A mam dobry slownik.... ;)
Pozdrawiam!
hej :) Chetnie znalbym innego "kolege" :)
Jazeli nawet on ma przewage....MA CIE :) :) (przez cala dobe on ma nauczycielke do dyspozicji) :)
Sciskam!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 102
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka