*****PIOSENKI OD DESMINKI ****** :):):):)

Temat przeniesiony do archwium.
121-136 z 136
| następna
Inf,jeśli możesz to proszę o:

A... Rio
Arriva la domenica
Because I love you
Camminero'
Caspita'
C'e la RAI
Come e' difficile essere uomini
Come ieri, come oggi, come sempre
Dietro l'amore
Ehi! Guarda chi c'è
En chantant
Fino all'ultimo
Gran premio
Io vorrei
La fine del mondo
La mia isola
L'estate di San Martino
L'estate vola via
Monja, monja
Occhi azzurri
Per te
Posso ancora volare
Punto e virgola
Quelle sere
Quelli come noi
Santa Maria de Portugal
Se non avessi te
Se non esistessi tu
Stasera parliamo di donne
Strana gelosia
Un vecchio appena nato
Uomo dove vai
Week end in città


Jak widzisz trochę tego jest niestety.
[email]
witaj, jeśli nadal aktualna Twoja propozycja przesłania chętnym jakiś piosenek to proszę o : Gianluca Grignani " ciao e arrivederci" , Luca Carboni "Lampo di vita" , Cesare Cremonini "Dicono di me" i jakby jeszcze było Ligabue " Il centro del mondo" oraz "Niente Paura" i "Vivo o morto X", "il giorno dei giorni" .
Z góry dziękuję, pozdrawiam !
ojej, przepraszam,ale chyba nie podałam adresu : [email]
to czekam na piosenki i dziękuję z góry :)
Droga "desminaa".
Bardzo Cię proszę o tłumaczenie nast. piosenek:
Matia Bazar Solo tu
U. Tozzi Ti amo
U. Tozi Gloria
Prześlij na : [email]
Dziękuje i przepraszam za kłopot
Leszek
Leszek część ..chociaz część znajdziesz na forum..skorzystaj z wyszukiwarki, to ten prostokat z prawej strony :D
Spotkało mnie ostatnio zabawne zawirowanie. :D
Miałam ogromną ochotę zapoznać się bliżej z włoską muzyką, toteż zaczęłam jej poszukiwać. Dzięki nieocenionej pomocy koleżanki dostałam ją wreszcie w ręce - i to całkiem sporo, bo aż trzy albumy. :D Nie posiadałam się ze szczęścia. A kiedy zaczęłam odsłuchiwać, okazało się, że nie jest to do końca rodzaj muzyki, o który mi chodziło, bowiem... to były strasznie stare włoskie piosenki. :D :D
Ale cóż, stare, dobre klasyki zawsze fajnie posiadać, nawet jeśli na co dzień nie będę ich słuchać... ;] :D


Dlatego tym razem w ciemno strzelać nie będę i zasięgnę rady. I tu prośba do Desminki - czy miałabyś czas i ochotę, żeby mi podesłać coś fajnego? Bardziej współczesnego. :D
Znam taką włoską wokalistkę jak Mietta i jej piosenki mi się podobają. To może coś w ten klimat? :) Może Nek? Może Anna Tatangelo? Może Eros Ramazzotti (słyszałam, że dobrze się uczyć języka na jego piosenkach, bo ponoć nie ma tam zbyt skomplikowanego słownictwa, ale nie wiem, czy to prawda)? Lubię Pana Amadeo Minghi, ma ładne piosenki (śliczne jest "Vattene Amore" w duecie ze wspomnianą Miettą). Tiziano Ferro jest całkiem fajny, mam parę piosenek...

Desminko, zdaję się na Ciebie. :) Co byś poleciła?
Cześć! uwielbiam włoską muzykę i jeżeli mogłabyś mi coś wysłac, to byłabym bardzo wdzięczna! Antonacci, Grignani, Nek, Zarillo, Masini, Baroni, Dirisio, Pooh, Giorgia, Renga ---> po kilka najpiekniejszych wg Ciebie piosenek, jakbys mogła jakieś wybrać, tych wykonawców... bo Erosa mam prawie całego, z wyjatkiem najnowszej płyty...masz ją może? "Ali e radici". w każdym razie bardzo prosze i z góry dziekuje !!! mój mail: [email] baci!!! :)
ah, i moze jeszcze coś Vasco, zapomniałam! :)
hej a czy ma ktos z was moze piosenki grupy LOST???
Czesc jesli mozesz to przeslij prosze rowniez mnie kilka piosenek mango,anna tatangelo,tiziano ferro -moze masz jego nowa piosenke il grande regalo-chyba taki tytuł ,gigi finizio jesli masz- :) i kilka innych
[email]
pozdrawiam i z góry dziękuję :)
Witam! Poszukuję tłumaczenia piosenki NEK - ABBRACCIAMI. Proszę o e-mail: [email] Z góry bardzo dziękuję i będę wdzięczna:)
Załączam tekst:

Nek
Abbracciami

I miei giorni spesi con te
Non c'e stata un'ora inutile
Sono tutti vivi dentro me
Stanotte

E tu sei piu bella che mai
Come un'onda sull'oceano
Se potessi chiederei mille secoli di te
Di noi

Abbracciami e stringimi
Ai giorni tuoi
In questo tempo assurdo che c'e
La sola cosa vera mia sei te

Poi domani quando verra
Lo attraverseremo liberi
Le carezze che mi fai in ritorno le riavrai
Da me

Abbracciami e fidati
Dei brividi che tu mi dai
Il resto poi il resto e
Da scrivere

Tu abbracciami e parlami
Con gli occhi che sorridono
E se vorrai il resto e
Da vivere

Il resto e da scrivere

Ti dico ancora abbracciami e stringimi
Affidami i giorni tuoi
Li accettero il resto e
Da vivere

I miei giorni spesi con te
E nemmeno un'ora inutile
Sai che amarti e sempre stato il mio
Pensiero
okulary zgubilas czy cyztac postu od poczatku ci sie nie chce?
Mógłbym też dostać? Obojętnie jakie piosenki :)
[email]
Dalej czekam :)
Może znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która mogłaby mi coś wysłać? Najlepiej Erosa Ramazottiego ;)
Temat przeniesiony do archwium.
121-136 z 136
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia