jak zameldować dziecko??pomóżcie

Temat przeniesiony do archwium.
Przepraszam ,jeśli takie tematy się już przewijały, ale proszę o pomoc, planuję wyjazd z dzieckiem na stałe do Włoch i chcę być pewna czy mam wszystkie wymagane dokumenty, niezbędne, aby móc także zameldować moją córkę, słyszałam że meldunek jest potrzebny aby mała mogła tam uczęszczać do szkoły...
Jeśli Ty spełniasz warunki niezbędne do zameldowania, Twoja córka zostanie bez problemu zameldowana razem z Toba jako członek Twojej rodziny.

Na moim blogu dokładnie opisałam procedury meldunkowe i dokumenty wymagane w każdej sytuacji, wiec klikając na zakładkę ZAMELDOWANIE, na pewno znajdziesz potrzebne Ci informacje. Dla ułatwienia, podaję Ci bezpośredni link do artykułu o zameldowaniu członków rodziny obywatela UE mającego prawo pobytu:

http://deeoswajawlochy.blogspot.it/2013/03/pobyt-powyzej-90-dni-czonkowie-rodziny.html
edytowany przez deelaylah: 23 paź 2013
ten meldunek to lepiej powiedziec ; zgloszenie pobytu faktu rzeczywistego zamieszkania.
Wymeldujecie sie prze wyjazdem z PL..czyli zgloscie, ze wyjezdzacie
Art. 15. 1. Osoba, która opuszcza miejsce pobytu stałego lub czasowego trwającego ponad 3 miesiące, jest obowiązana wymeldować się w organie gminy, właściwym ze względu na dotychczasowe miejsce jej pobytu, najpóźniej w dniu opuszczenia tego miejsca.
..zmieniono na ponad 6 mies. a nie 3 mies
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/668036,od_2013_r_wymeldowanie_i_zameldowanie_zalatwisz_w_jednym_urzedzie.html
Mówimy o przepisach włoskich, a we Włoszech dokonuje się zameldowania (iscrizione anagrafica - rejestracja w spisie osób zamieszkałych na stałe w danym miejscu), nie widzę więc potrzeby używania innej terminologii.
wiem..ale polskie slowo: zameldowanie brzmi bardzo groznie..patrzac wstecz na historie naszego kraju :D
pamietacie film Bareji: Nie ma rozy bez ognia?..Dabczak i jego znajomi heh
Art. 15. 1. Osoba, która opuszcza miejsce pobytu stałego lub czasowego trwającego ponad 3 miesiące, jest obowiązana wymeldować się w organie gminy, właściwym ze względu na dotychczasowe miejsce jej pobytu, najpóźniej w dniu opuszczenia tego miejsca.

Troche martwy przepis. Nie moge wymeldowac sie z wlasnego mieszkania, ktorego jestem jedyna wlascielka...
Temat przeniesiony do archwium.