Zbiory 2013

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie nietypowe pytanie...Od kilku dni szukamy z koleżanką ofert pracy sezonowej we Włoszech tak na wakacje.Chodzi głownie o zbiory.Jest jeszcze szansa się gdzieś załapać??Jesteśmy studentkami wiec do pazdziernika byłybyśmy dyspozycyjne.Może jest tutaj ktoś,kto cokollwiek wie i czy warto przedewszystkim.Bo jechac można ale żeby trafic na kogoś uczciwego to już chyba trudniej Dziękuję za pomoc.
W Norwegi przy zbiorach zarobisz ponad 100 eu dzienie
Może i tak ale pytanie nie jest gdzie więcej się zarobi.
Czy warto to zależy właśnie jak trafisz, jak trafisz np. na jakieś miejsce co od lat pracują Polacy to już nie jest źle.
Ale siedzieć bez pracy to może i warto spróbować.
Co do płacy to mogę Ci powiedzieć jak jest u mnie w okolicy 30km od Modeny, z tym też różnie 4,70 , 5 , 6 , 6,20 to euro/godz tak płacą u mnie w okolicy w innych miejscach nie wiem.
na zbiory to gospodrzemaja od lat swoje stale ekipy..wypraocowane zaufane..zbiory w IT to jedyny moment znadzieja na zarobek dla calej rzeszy bezrobotnych i emigrantow juz przebywajacach w It...dodajmy, ze i Chorwacja weszla do Uni..jak zwykle zwala sie rzesze Rumunow..i kolorowych emirantow ,ktorzy na Polnocy kraju wola zarobic 5 eu niz na Poludniu 3 eu/h..Na Sud szczegolnie sa wykorzystywani ludzie kolorowi emigranci..ktorzy migruja na Polnoc IT
Ogolem marne nadzieje w tym kryzysowym czasie..uwazam, ze bedzie wam bardzo ciezko cokolwiek znalezc..Tutejsi wrecz czaja sie na zbiory..wlasnie czeresnie sa zbierane..
http://praca.interia.pl/news-wakacyjne-zajecie-na-lato,nId,988948

Polacy zatrudnieni sezonowo przy zbiorach truskawek muszą zarobić co najmniej 97,5 koron na godzinę. Tyle bowiem wynosi stawka minimalna dla branży rolniczej w Norwegii. W przypadku dłuższego okresu pracy, czyli 12-24 tygodni wzrasta ona do 103 koron. Pracując w tym sektorze powyżej sześciu miesięcy twoje wynagrodzenie musi wynieść co najmniej 115 koron na godzinę.

Czytaj więcej na http://praca.interia.pl/news-wakacyjne-zajecie-na-lato,nId,988948?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


115 koron za godzine to jest prawie 60 zl czyli ok 15 eu---w It nikt wam nie da przy zbiorach takiej kwoty

 »

Życie, praca, nauka