Przyczepa campingowa....

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chce kupic przyczepe campingowa i chce sie dowiedziec czy takowa przyczepka musi miec np. wlasny numer rejestracyjny lub moze bede mogla przypiac z mojego auta ktory bedzie ja ciagnal oraz jakie dokumenty musi posiadac taka przyczepa oraz czy musze ja gdzies zarejestrowac jako nowy wlasciciel,czy poprostu place,podczepiam i jade. Dzieki wielkie za pomoc
Dowiedz sie w Motorizzazione w miejscowosci swego zamieszkania jakie sa reguly.
Znalazlam to a propos tablicy/traga:
Sulla roulotte che acquistai ce ne era già una gialla ma non omologata e al rimessaggio mi consigliarono di cambiarla con una in regola (quella con la R rossa per intendersi)...te la fanno pagare un pochetto ma almeno sei tranquillo; comunque se ne vedono in giro di tutti i tipi, probabilmente anche chi controlla non ci sta molto dietro, ma meglio non sfidare troppo perchè la fortuna è cieca ma la sfiga ci vede benissimo!! :D
http://roulotteantenate.forumfree.it/?t=6[tel]
polecami powyzsze forum :specjalne o przyczepkach /roulotte
Tak przyczepa kempingowa musi miec numer rejestracyjny, nie wiem jak to sie dokladnie zalatwia, bo nasza przyczepa ich nie ma zawsze stoi na kempingu i nigdy nie wyjezdzamy nia w trase.
Dziekuje za odpowiedzi.A jak wyglada zakup takiej przyczepy w momencie jak chce ja zakupic od osoby prywatnej z zamiarem wywozu za granice?
Na to pytanie nie potrafie odpowiedziec, bo my dostalismy ja za darmo placimy tylko za miejsce na kempingu
Cytat: Kate1966
Dziekuje za odpowiedzi.A jak wyglada zakup takiej przyczepy w momencie jak chce ja zakupic od osoby prywatnej z zamiarem wywozu za granice?
Wiesz jak bedziesz rzeczywiscie chcial kupic ta przyczepe to uwazam ze dotychczasowy wloski wlasciciel przyczepy..chcac sie jej pozbyc pokieruje cie gdzie masz isc i co zalatwic.Z tym ,ze ty nie znasz wloskiego..to jak ty sobie tam radzisz?:D
......i od razu licz sie z opłatami rzędu..100-200euro,przeraziło mnie to we włoszech...trac cały dzień na jakies urzedowe sprawy,i jeszcze za to płać......wszedzie przy kupnie dostaniesz dowód(w normalnych krajach)a w tej ''dziczy włoskiej" ......zawsze pod górkę.....:D
Temat przeniesiony do archwium.