Caffetiamo w Gallarate ( lub okolicach) ?

Temat przeniesiony do archwium.
znajdzie sie ktos chetny ;) ?
a to co?..zaproszenie na kawe? nie lapie
ja
in tedesco ja=si
Cytat: SettediNove
in tedesco ja=si

w tym przypadku na jedno wychodzi :)
Cytat: MascalzoneLatino
ja

wszystko jedno ja w sensie neimieckim, czy w polskim czyli ty, przyjmuje, ze odpowiedz twierdzaca :)
Ktos jeszcze?
w sensie polskim i niemieckim . Chętnie jak coś się organizuje!
Cytat: MascalzoneLatino
w sensie polskim i niemieckim . Chętnie jak coś się organizuje!

Mamy troche czasu :)
Teraz jestem jeszcze na pludniu, na polnoc sie przeprowadzam w polowie marca mniej wiecej :)
:D Jutro na canale La5 bedzie film o 21.10 za ktorym kieys pol forum szalalo: Ho voglia di te
Po dwóch latach spędzonych w Nowym Jorku Step wraca do Rzymu. Wiele się tu zmieniło. Chłopak zaczyna pracę w telewizji, poznaje nowych ludzi, wśród nich żywiołową Gin. Przeszłość nie daje mu spokoju, ale teraźniejszość nie zostawia zbyt wiele czasu na jej rozpamiętywanie. Czy warto dążyć do wskrzeszenia dawnej miłości? Kontynuacja przeboju filmowego "Trzy metry nad niebem". Pełna realizmu, śmiała opowieść o miłości, seksie, dojrzewaniu, przyjaźni, namiętności i marzeniach - do grona znajomych postaci - Stepa, Babi, Palliny - dołączają nowi, równie barwni, zakręceni i nieprzewidywalni bohaterowie.
Cytat: SettediNove
Po dwóch latach spędzonych w Nowym Jorku Step wraca do Rzymu. Wiele się tu zmieniło. Chłopak zaczyna pracę w telewizji, poznaje nowych ludzi, wśród nich żywiołową Gin. Przeszłość nie daje mu spokoju, ale teraźniejszość nie zostawia zbyt wiele czasu na jej rozpamiętywanie. Czy warto dążyć do wskrzeszenia dawnej miłości? Kontynuacja przeboju filmowego "Trzy metry nad niebem". Pełna realizmu, śmiała opowieść o miłości, seksie, dojrzewaniu, przyjaźni, namiętności i marzeniach - do grona znajomych postaci - Stepa, Babi, Palliny - dołączają nowi, równie barwni, zakręceni i nieprzewidywalni bohaterowie.

brzmi niezle, postaram sie obejrzec :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa