jak znależć pracę na Sycylii

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |
Pilnie szukam pracy na Sycylii w okolicach Gela,Viktoria Lub innych miejscowościach w tych okolicach
salva io sono di ragusa!!!ma che tipo di lavoro cerchi???
Ja szukam obojętnie jakiej pracy W polu Sadzie Opieka nad starszymi osobami Muszę podjąć pracę i to pilnie
wskazana jest modlitwa do swietego Ekspedyta ,ktory jest patronem bezrobotnych pomaga bezrobotnym doslownie ekspresowo http://www.wrozka.com.pl/archiwum/2002/02/4025-oredownicy-spraw-wszelakich Jesli znajdziesz na Sycyli prace to bedzie to naprawde CUD..daj znac jesli ten CUD sie wydarzy, tam /na sycyli/ jest 60 proc bezrobocie..poszukaj tekstu w googlach :modlitwa do sw.Ekspedyta i odmawiaj ją po prostu..lecz z wiarą..jesli nie masz w sobie wiary CUD sie nie stanie.
kliknijcie http://www.mariateresa.ojczyzna.pl/TEKSTY/Expedyt-Nowenna.htm
nie jest tak trudno!!come badante per esempio nella mia citta' ragusa conosco parecchie signore che trovano un lavoro di questo genere!!!personalmente adesso non conosco nessuno che cerca una badante ma tra le polacche che abitano qui c'è sempre chi trova chi cerca ma alla fine lavorano tutte!!
a co ty powiesz?..przeciez Sycylia bankrutuje! brak wam w kasie 5 miliardow eu
Właśnie, dawajcie znać o wszelkich cudach...przyda mi sie do wzmocnienia wiary...bo już nie wiem , w co wierzyc...

"Wszystko, o cokolwiek w modlitwie prosicie stanie sie wam, tylko wierzcie, ze otrzymacie"- to nawet działa abstrahujac od Biblii...w końcu to w niej ukryte sa prawdy uniwersalne...
Salve.non voglio fare polemica o litigare con qualcuno.cio che dici sono problemi politici economici ,ma che nulla riguardano il lavoro di domestica e/o badanta!!capisci?qui si parla di famiglie che non potendo accudire per svariati motivi l'anziano aime' di turno,hanno bisogno di qualcuno che faccia questo al posto loro!!!pagando il tutto con la pensione dell'anziano appunto.quindi i miliardi di debiti che puo' avere la Regione Sicilia con il lavoro di badante è distanta anni luce!!!ciao ciao
Witam i nie mogę nic znależć Nie ma pracy ...To tak jest Jak potrzebujesz to nic nie ma.... A i modlitwy nie pomogą...Wiem coś o tym Jeszcze do nie dawna wierzyłam że prośbu i modlitwy mogą pomóc Teraz już została tylko pustka i żal...
pamietaj..JAK TRWOGA TO DO BOGA! kto powiedzial ze ta praca musi byc na sycyli...to chyba Bog ci wskazuje twa droge..brakiem pracy tam i jak przemeblujesz se plany i zdecydujwaz sie na inny region praca od razu moze sie trafic..PRZEZNACZENIE..nie jest ci przeznaczone pracowac na Sycyli..jak widac Bog decyduje .ze masz przebywac w innym otoczeniu..dla mnie to proste Sprobuj i ty tak pomyslec
allora facciamo cosi' se dovesse capitarmi qualcosa ti faccio sapere!!!!voi dite in polonia nadzeja matka glupi ,ma noi in italia non la pensiamo cosi!!!la speranza è sempre l'utima a morire ricordate!coraggio
Ja też kiedyś myślałam tak ZE JAK TRWOGA.....i tak zawsze powtarzałam dzieciom swoim...Tylko w ostatnim czasie coraz częsciej przekonuję się że BÓG POMAGA ALE NIE TYM CO W NIEGO WIERZĄ i MU ufają >>>
ale co ma Bog do pracy??????trzeba szukac,trzeba pukac do kazdych drzwi...,a nie zaslaniac sie Bogiem....
..to tak jakbys sie zapytala co ma Bog do naszego calego zycia..a to On decyduje w nawet najmniejszych naszych sprawach...no...chyba ze obok stoi demon i szepcze nam do uszka bysmy czynili zło......
http://lavoro.mitula.it/lavoro/alloggio-palermo
Cytat: marta6666
Ja też kiedyś myślałam tak ZE JAK TRWOGA.....i tak zawsze powtarzałam dzieciom swoim...Tylko w ostatnim czasie coraz częsciej przekonuję się że BÓG POMAGA ALE NIE TYM CO W NIEGO WIERZĄ i MU ufają

Wierzyc i ufac ot tak sobie, a zaufac i dać sie poprowadzić, bo doswiadczylo sie juz jakiejs niebianskiej interwencji to dwie rożne rzeczy... podstawowym warunkiem poznania Boga jest zgoda na to, aby to on objawil sie tak, jak on zadecyduje, a nie tak, jak my byśmy chcieli.
edytowany przez marshmallow: 31 lip 2012
Aby się obiawił,i jak on zdecyduje...W ostatnim czasie obiawił jak może być...ale też jak jest...A naprawdę tak nie dawno ufałam wierzyłam,i za wszystko z całego serca dziękowałam ....Tylko co z tego?????????????
A jeśli chodzi o szukanie i pukanie...to właśnie tak robię...Ale to też ciężko Ludzie mało ufają drugiemu człowiekowi...a już nie mówiąc o podaniu pomocnej dłoni Był czas że pomogłam paru osobom i to z pracą za granicą...Ale w tej chwili jak ja szukam pomocy pracy to nikt Ci nie pomoże a nawet udają że cię nie znają
wiecie co?a wiec mysle ze Bog po prostu mnie nie zauwazyl...a nawet nie wie o moim istnieniu...dzis rano zycie znowu mi pokazalo,ze niestety tutaj we Wloszech trzeba liczyc wylacznie na siebie sama...po raz setny zycie dalo mi w tylek...
p.s.marta...z tym udawaniem,ze sie nie zna osoby...jest to jedna z rzeczy,ktorych "adoptowalismy" od mieszkancow Italii...tutaj to sie ma tak,jak maja ochote to te "ciao"nam powiedza,a jak nie to mijaja nas udajac ze nas nie zauwazaja...
Szkoda że szybko;adoptujemu;to co złe Nie wiem co mam dalej robić ..muszę szybko wyjechać i to tam gdzie napisałam a tu nic Płakać mi się chce i jak sobie pomyślę że kolejny dzień mija i nic....A tak wogóle to chciałabym tam zostać jak najdłużej Zacząć coś robić dla siebie i żyć sobie spokojnie
marta6666-podalas mi zly e meil wyslalam ci numer ale w meilu jest blad napisz mi jeszcze raz pozdrawiam
nane76 jak nie ma problemu aby znalezć prace tam gdzie jestes To jest cud I ja chetnie przyjade tam do pracy
cara emmaclara non ci vuole un miracolo!!!se parli l'italiano è preferibile, ti assicuro che lavorare come badante se questo è quello che cerchi!davvero non è cosi difficile o impossibile come pensate voi!!ma le probabilita' sono molto alte! soprattutto anche nei paesi della provincia di Ragusa.Saluti
A jak nie mówię po Włosku lub słabo Albo jak chcę wyjechać pierwszy raz do pracy do słonecznej Italii Bo mam dość mieszkać w Polsce i zastanawiać się czy państwo polskie daje nam żyć z godnością Bo mam wrażenie że z dnia na dzień nas obywateli poniża i pozbawia szacunku A mi wszystko jedno jaka praca na początek opieka sprzątanie praca w polu w sadzie Tu się już nie daje żyć
Czy duze bezrobocie odznacza ze Sycylia potaniala jesli chodzi o wyjazd na weekend???
Si è possibile!!Tutte le signore o ragazze polacche che per esempio hanno lavorato come badanti a casa di mia nonna,non parlavano una parola di italiano!pensa mia nonna parlava soltanto il dialetto siciliano,e pure si capivano, e nel giro di poco tempo tutte sono riuscite con la volonta' ad imparare la lingua senza grossi problemi!!!
Czy ktoś mi przetłumaczy co napisał nane76
emmaklara skad ten pesymizm??ja mieszkajac w "slonecznej Italii" spotykam wielu turystow z Polski i nikt z nich nie nagaduje na Polske,a raczej sa zadowoleni,sa to ludzie usmiechnieci...ludzie,ktorzy zaczynaja wysuwac naprzod Polske wzgledem innych panstw.Pare dni temu pewien chlopak mi powiedzial ze wedlug niego kryzys jest we Wloszech bo Wlosi przepracowywuja malo godzin hehehe...a co do pracy...to kto ci da gwarancje ze pracujac na wloskim polu bedziesz mogla "godnie zyc"??wedlug mnie moze byc jeszcze gorzej jak w Polsce...milego dnia!
mia77 Spotykasz turystów To jest grupa ludzi którym może i dobrze się zyje w kraju Ale to nie jest do końca prawda Młodzi znają języki obce są wykształceni To zasługa w dużej mierze ich rodzicom A co z osobami którzy nie mają pracy ? Kredyty i żyją od pensji do pensji i dzieci na studiach To nie jest życie godne obywatela naszego kraju Możesz stracić wszystko co już masz bo nie masz za co zapłacić akademika i raty w banku
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |